Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(_una_ @ 2017 11 21, 00:34)

Na, mano dukros klasiokės jau 4-toje klasėje rūpinosi, ko reikia, kad paskui galėtų tuoktis bažnyčioje

Bet ar be suaugusių įtakos rūpintųsi?

Labas dar apynaujais metais. Uch. Man gal retai būna lengva, bet, atrodo, ir šie prasidėjo taip sunkiai...

Gaila, kad čia pokalbiai nebevyksta.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2018 01 15, 22:54)
Labas dar apynaujais metais. Uch. Man gal retai būna lengva, bet, atrodo, ir šie prasidėjo taip sunkiai...

Gaila, kad čia pokalbiai nebevyksta.

Labai labas. Gaila, kad sunki pradžia. Gal bent toliau palengvės?

Aha, išsikvėpėm matyt, visos iš anksto žinom, ką viena ar kita atsakys biggrin.gif . Dabar sėdžiu plyštančia galva namie (nesuprantu, kas per liga - prasidėjo nuo slogos, bet kažkaip keistai vystosi), tai užėjo noras panaršyt.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2018 01 16, 11:45)
Aha, išsikvėpėm matyt, visos iš anksto žinom, ką viena ar kita atsakys biggrin.gif . Dabar sėdžiu plyštančia galva namie (nesuprantu, kas per liga - prasidėjo nuo slogos, bet kažkaip keistai vystosi), tai užėjo noras panaršyt.

Tai virusiukas, negaliu pasakyt koks. Irgi prasidėjo slogele, o kai jau maniau, kad laikas baigtis, pakilo temperatūra. Iš namiškių irgi sirgo. Tik ėjo pas gydytoją, o aš, kai susiruošiau eiti, karštis (sukilęs savaitgalį) nusimušė visai. Kaip ekstrinio nebebūtų priėmę, o kaip eiliniam būtų tekę laukti talonėlio kelias dienas (per tą laiką galima ir visai pas pasveikti). smile.gif Aišku, jei pakiltų temperatūra darbo dieną, vis tik geriau pas gydytoją nueiti, nes liga juk vystosi kiekvienam individualiai.

Dėl nebendravimo tai ne viską žinom. smile.gif Mes keičiamės, keičiasi mūsų gyvenimas. Keista būtų, kad nesikeistume. Internetu bendrauti sunkiau, nes parašyti žodžiai savaip suprantami, interpretuojami. Kartais taip, kad nebesinori toliau tęsti ar aiškinti. Bet mielai paskaitau, ką rašo kiti. Patikdavo Hi pranešimai, kas kur vyksta naujo, šiaip įvairūs dialogai.
Temos dabar nebetrinamos, matyt, bijantis, kad naujų niekas nenorės pradėti. Ir paprastas pasiplepsėjimas dabar išieka visam laikui. Tai ir rašyti nebesinori. Kam rašyti tai, kas yra vienadienio?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2018 01 16, 12:45)
Labai labas. Gaila, kad sunki pradžia. Gal bent toliau palengvės?

Aha, išsikvėpėm matyt, visos iš anksto žinom, ką viena ar kita atsakys biggrin.gif . Dabar sėdžiu plyštančia galva namie (nesuprantu, kas per liga - prasidėjo nuo slogos, bet kažkaip keistai vystosi), tai užėjo noras panaršyt.

Nežinau, kurie sunkumai vienadieniai. Gal kitas su tiek jaudulio į gyvenimą, kaip aš, nežvelgtų. Šalia objektyvių neramumų, kaip, pvz., mamos kančios dėl sveikatos, man sunku pačiai su savim. T.y., prasmių ieškojimai ir pan. reikalai.
Žinokit, aš tai išvis nežinau, ką čia veikiu. biggrin.gif Jokia mama nesu, ir nebūsiu. Apsaugok mane, Viešpatie. Nežinau koks mano pašaukimas, už tai taip aišku, koks nėra.

Pasigirsiu, kad naujų metų vakarą/naktį buvau vienuolyne Pavilny (ne apie pašaukimą čia). Čia buvo toks prabangus būdas ieškot vidinės ramybės, net neitin susijęs su metų pabaiga. Mama tąvakar sakė, kad jaučias neblogai, tad nevykau pas ją. Po to sužinojau, kad vėliau jautės blogai, tad bijau, kad šita data nebūtų priekaištu sau visam gyvenimui. Bet ta laikina akimirka tam kartui ramybės tikrai kažkiek įkvėpė ir išnaudojau gerą progą susikaupt padėkot Dievuliui už praėjusius metus. Aišku, ten buvo ir graži programa, šv. mišios.

Sveikit. Aš tai sveika. Tik emocinė sveikata nelabai.. Bet čia nenaujiena.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2018 01 16, 14:36)
Tai virusiukas, negaliu pasakyt koks. Irgi prasidėjo slogele, o kai jau maniau, kad laikas baigtis, pakilo temperatūra. Iš namiškių irgi sirgo. Tik ėjo pas gydytoją, o aš, kai susiruošiau eiti, karštis (sukilęs savaitgalį) nusimušė visai.

Dėl nebendravimo tai ne viską žinom. smile.gif

Na, pabuvau labai prasta pacientė - radau dar nuo a.a. tėvelio laikų šiek tiek senstelėjusių antibiotikų pakuotę ir įkaliau, nes savijauta tragiška, temperatūra kyla, galvą skauda, o vakare nei gydytojo, nei vaistinės, iki rytojaus nebeištvėriau bigsmile.gif . Simptomai man jau nuo penktadienio vakaro kaitaliojosi, bet tikėjausi per savaitgalį išsilaižyti.

Tas žinojimas kiek sarkastiškai buvo paminėtas. Pasiilgstu įdomesnių diskusijų, nors kartais kasdienybė praryja visą laiką. O SM, kiek suprantu, palengva merdėja, tai ir nebetrina temų, kad visai neišnyktų.
QUOTE(Night13 @ 2018 01 16, 22:00)
Gal kitas su tiek jaudulio į gyvenimą, kaip aš, nežvelgtų. Šalia objektyvių neramumų, kaip, pvz., mamos  kančios dėl sveikatos, man sunku pačiai su savim. T.y., prasmių ieškojimai ir pan. reikalai.
Žinokit, aš tai išvis nežinau, ką čia veikiu. biggrin.gif Jokia mama nesu, ir nebūsiu. Apsaugok mane, Viešpatie. Nežinau koks mano pašaukimas, už tai taip aišku, koks nėra.

Pasigirsiu, kad naujų metų vakarą/naktį buvau vienuolyne Pavilny (ne apie pašaukimą čia). Čia buvo toks prabangus būdas ieškot vidinės ramybės, net neitin susijęs su metų pabaiga. Mama tąvakar sakė, kad jaučias neblogai, tad nevykau pas ją. Po to sužinojau, kad vėliau jautės blogai, tad bijau, kad šita data nebūtų priekaištu sau visam gyvenimui. Bet ta laikina akimirka tam kartui ramybės tikrai kažkiek įkvėpė ir išnaudojau gerą progą susikaupt padėkot Dievuliui už praėjusius metus. Aišku, ten buvo ir graži programa, šv. mišios.

Ne kažką išmanau, bet man įtartinai atrodo visada laimingi žmonės, tokie biškį činkt, kasdienybė pilna rūpesčių, skausmo, vargo, nerimo, viską turim išgyventi, nuo to nepabėgsi. Gal tik yra skirtumas, ar mūsų savijauta leidžia gyventi daugmaž normalų gyvenimą, ar surakina ir sukausto.

Didelis dalykas yra žinoti, koks nėra pašaukimas, nes daug nelaimingų būtų, jei viską norėtume išbandyti biggrin.gif .

Net pavydu truputį tokio prasmingo atsisveikinimo su senais ir naujų metų pasitikimo. Bet negali taip sureikšminti jokios datos (juolab, kaip mano dukra vadina, skaičių šventės mirksiukas.gif ). Mes nesam laiko šeimininkai ir nežinom ateities įvykių, todėl apkaltinti save, kad tuo ar anuo metu nebuvau šalia visiškai neteisinga. Daugiausia, ką galime, tai būti visa širdimi kartu, kai turim progą aplankyti, juk mes ne angelai sargai, kurie turi pareigą niekuomet nepasitraukti.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2018 01 17, 01:05)
Na, pabuvau labai prasta pacientė - radau dar nuo a.a. tėvelio laikų šiek tiek senstelėjusių antibiotikų pakuotę ir įkaliau, nes savijauta tragiška, temperatūra kyla, galvą skauda, o vakare nei gydytojo, nei vaistinės, iki rytojaus nebeištvėriau bigsmile.gif . Simptomai man jau nuo penktadienio vakaro kaitaliojosi, bet tikėjausi per savaitgalį išsilaižyti.

Tas žinojimas kiek sarkastiškai buvo paminėtas. Pasiilgstu įdomesnių diskusijų, nors kartais kasdienybė praryja visą laiką. O SM, kiek suprantu, palengva merdėja, tai ir nebetrina temų, kad visai neišnyktų.

Ne kažką išmanau, bet man įtartinai atrodo visada laimingi žmonės, tokie biškį činkt, kasdienybė pilna rūpesčių, skausmo, vargo, nerimo, viską turim išgyventi, nuo to nepabėgsi. Gal tik yra skirtumas, ar mūsų savijauta leidžia gyventi daugmaž normalų gyvenimą, ar surakina ir sukausto.

Didelis dalykas yra žinoti, koks nėra pašaukimas, nes daug nelaimingų būtų, jei viską norėtume išbandyti biggrin.gif .

Net pavydu truputį tokio prasmingo atsisveikinimo su senais ir naujų metų pasitikimo. Bet negali taip sureikšminti jokios datos (juolab, kaip mano dukra vadina, skaičių šventės mirksiukas.gif ). Mes nesam laiko šeimininkai ir nežinom ateities įvykių, todėl apkaltinti save, kad tuo ar anuo metu nebuvau šalia visiškai neteisinga. Daugiausia, ką galime, tai būti visa širdimi kartu, kai turim progą aplankyti, juk mes ne angelai sargai, kurie turi pareigą niekuomet nepasitraukti.

Kaip sveikata?
Kaip supratau, vėl kažkoks kitoks nei visad virusas `madingas` šį sezoną. Vienam soc. tinkle kažkas iš pažįstamų, mačiau, juokavo, apie tas madas.
Kaip data, tikrai neverta sureikšminimo, sutinku. Bet, kadangi, dauguma švenčia šitą skaičių/metų virsmą [o ir pati manau, kad kodėl ne, - juk Žemėj daug ką matuojame skaičiais, tai proga apmąstyt, kur galima pasitempt, gal kažkuo pasidžiaugt, pagalvot kokias pamokas reikia išmokt ir pan.], tai todėl, vargu, ar įmanoma nejausti kaltės, kai kitiems šventė, ir vykau kažkur pati dėl savęs, o mama serganti viena. Buvo jau kur kas geriau, bet nuo užvakar vėl pablogėjo. angel_sadangel.gif
Atsakyti
Bet tai, kad pablogėjo greičiausiai niekaip nesusiję su tavo pasirinkimu. ;) Mano a.a. Tėtis paskutinius Naujuosius taip pat sutiko be savo vaikų. Niekas po to staigiai nepablogėjo (nors jau buvo neįgalus) bet netikėtai mirė po 5 mėn. Tai žinai, galvoje taip pat visokių minčių buvo (vis dar būna), kad va, juk galėjau, o čia savanaudiškai, dėl savęs... Bet tai du atskiri įvykiai. Tiesiog visko nepramatysi, visko nepaskaičuosi, ir, nereikia susireikšminti, nesi dėl visko, kas nutinka su tavo artimaisiais atsakingas. O kad dėl jų suskausta, normalu. Taip būna su meile. Ir kaži, ar tai, kad tą laiką praleidai maldingai, nebuvo tai, ką galėjai padaryti geriausio tuo metu dėl jūsų abiejų. Mes labai norėtume viską apskaičiuoti, bet visame kame lydi ir Jo globojanti ranka. Ir gal tas Jo apkabinimas būtent tuo metu buvo kaip tik tai, kas buvo labai reikalinga Jam vienam težinant, kas laukia už dienos posūkio. Galų gale mums neduota atsukti laiko, tai graužatis neduos visiškai nieko. Tik atims.
Tadam. Hilou. Ir labanakt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 sausio 2018 - 21:20
QUOTE(Night13 @ 2018 01 20, 19:28)
Kaip sveikata?

Ačiū, pusiau su bėda. Gal būčiau ir visai pasveikusi, bet sekmadienį turėjau progą pasėdėti 4 val. šaltoj salėj (visą laiką jaučiau kaip šaltis per nugarą eina), tai toliau kapanojuosi, tėvelio palikti antibiotikai jau pasibaigė, naujų nebėjau išsirašyti ax.gif .
Bet per ligą perskaičiau neįtikėtiną knygą "Tavo sparnų ūksmėje" apie kunigą vokiečių kareivį IIWW metu. Jau nekalbant apie neįtikėtiną jo likimą, neįmanoma atsižavėti pasakojimo stiliumi - ne autobiografija, o nuotykių knyga, su begaliniu tikėjimo ir Dievo malonės paliudijimu.
Atsakyti
jei jau sugalvosite pirkti tą knygą, tai čia geriausia kaina
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2018 01 16, 23:00)
Žinokit, aš tai išvis nežinau, ką čia veikiu. biggrin.gif Jokia mama nesu, ir nebūsiu. Apsaugok mane, Viešpatie. Nežinau koks mano pašaukimas, už tai taip aišku, koks nėra.

Tvirtas žinojimas, koks tavo pašaukimas tikrai nėra, matyt irgi Dievo dovana. Turiu kolegę, vis besiruošiančią pradėti planuoti šeimos pagausėjimą - nuolat apie tai kalba, apsiskaičiusi, bet vis ieško atsakymo, kam apskritai reikalingi tie vaikai, kokia iš jų nauda, argi vargai juos auginant kaip nors atsiperka ir pan. Krikščioniui visa tai matosi vienaip, o netikinčiam žmogui taip sunku matyt prisileisti mintį, jog gyvenimui prasmę ir teikia tai, ką darome ne tiesiogiai dėl savęs, bet kuo galime pasitarnauti kitam. (Žinoma pašaukimas nebūtinai turi būti santuokai, šeimai, bet principas vis tiek tas pats - gyvenimo šiltai ir patogiai vien dėl savęs pašaukimu juk niekas paprastai ir nevadina).
Atsakyti
Kadangi labai daug diskutuojama 😁 , paklausiu - gal kas nors turite savo įspūdžių ar aiškesnę nuomonę apie „Pelėdų kalną”? Paskaitai atsiliepimų, tai „grietinėlė” giria, bet greta eina labai aiški nusivylus nuomonė, nesitikėjus melodramų ir sekso scenų. Atžalą tai istorikas vietoj pamokos planavo į filmą vestis, tai daviau paskaityt visokių nuomonių, bet realiai pati esu sutrikus, neapsispręsdama vertas jis žiūrėt ar nelabai. Ką „elitas” kalba mat jį bala, bet mačiau net tarp krikščionių labai skirtingų nuomonių. Vienas kunigas taip santūriai, bet suprask, kad visai neblogas, apie nesusitaikantį jaunimą, kitur gi matau pažįstamų (pogrindininkų vaikų) didelį nusivylimą, jautimąsi apgautais ir apgailestavimą, kad tam skyrė vasario 16 d.
Atsakyti
Radau kaip tik vienos laidos anonsą ta pačia tema.

https://m.facebook.c...471236716462362
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 vasario 2018 - 18:43