Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(hi (: @ 2017 10 22, 16:52)

Nedėkinga užduotis atsakinėt už Dievą... bet kaip su ta paklydusia avim, kaip su atgailaujančiu ir išsižadėjusiu Petru, kaip su nusikaltėliu šalia Jėzaus ant kryžiaus? Kaip su krikščionis persekojusiu Sauliumi, kuris vėliau tapo tapo tautų apaštalu Pauliumi? Ar Dievui nerūpi jų anksčiau iskaudinti? Bet jei atsivertusysis negalėtų turėti vilties, tai kam jam tas atsivertimas...


Nereikia nieko daryti uz Dieva, tiksliau, nepajegtume to padaryti.

Man atrodo, kad atleido. O as iki siol maniau, kad mirtinos nuodemes neatleidziamos.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 22, 17:19)
Kas čia per Darbėnai  blink.gif ? Niekaip nesusiečiau su Kaunu, greičiau su vaikiškos knygelės iliustracija.

Nu dovanokitės... Štai kas čia. (Kaži ar foto ne nuo jėzuitkės stogo. biggrin.gif) Darbėnai mat, čia šiuolaikinis Kaunas! Nemenku formatu berods kone kiekvienai miesto mokyklai padovanotas, o .pdf formatu kaip dovana siūlomas kožnam kauniečiui. O nuo praeitos savaitės ir gražiausioj Lietuvoj autobusų stoty pasitinkantis. Prašom apsišviesti ir imti skirti, kaip yra vaizduojami Darbėnai, o kaip šiuolaikinis Kaunas. Ir visi labai laimingi, niekas neįsižeidžia. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 spalio 2017 - 18:04
QUOTE(Airona @ 2017 10 22, 18:49)
Man atrodo, kad atleido. O as iki siol maniau, kad mirtinos nuodemes neatleidziamos.

Neatleidžiamos tos nuodėmės, dėl kurių žmogus nesigaili ir neprašo atleidimo. O mirtinomis vadinamos tokios, kai nusikalstama svarbiame dalyke, visiškai sąmoningai ir laisvai. Jos mums atskiria nuo Dievo. Jei dėl tokių nuodėmių neatgailaujama iki mirties, tuomet jos veda į amžinąją pražūtį.
QUOTE(hi (: @ 2017 10 22, 19:00)
Ir visi labai laimingi, niekas neįsižeidžia.  rolleyes.gif

Aha, dalykas labiau rimtas negu juokingas. Ir visiškai dera ypatingajam Kauno merui prie veido, nepanašu, kad jis yra ką nors girdėjęs apie krikščionybę.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 22, 21:40)
Aha, dalykas labiau rimtas negu juokingas.

Taigi, bet skirtingai nuo Lidl'o "praėjo" kuo sklandžiausiai. Čia ne tam kad Lidl'ą vaton suvyniot, tiesiog... abu dalykai turi panašumo. Ir nemenko skirtumo kalbant apie visuomenės pastabumą/reakcijas. "Taip, tai mano miestas, su daugiabučiais, spurgomis, gatvės menu, mediniais nameliais ir žadą atimančiais modernizmo pastatais". Ir... be maldos namų. Jokių.
Vakarų pasauliui dar galim kursus apie tokį "nepastabumą" organizuot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 spalio 2017 - 20:57
QUOTE(_una_ @ 2017 10 22, 21:40)
Neatleidžiamos tos nuodėmės, dėl kurių žmogus nesigaili ir neprašo atleidimo. O mirtinomis vadinamos tokios, kai nusikalstama svarbiame dalyke, visiškai sąmoningai ir laisvai. Jos mums atskiria nuo Dievo. Jei dėl tokių nuodėmių neatgailaujama iki mirties, tuomet jos veda į amžinąją pražūtį.




Gali buti...
Atgailauti tobulai, manau, zmogui imanoma tik neilga laika. Kuo laikas ilgesnis, tuo daugiau galimybiu padaryti kazka ne taip, ne tiksliai, ne tokiu budu ir pan., be to, mintys turi buti visada kontroliuojamos... O jei ne, vel lieki prie savo suskilusios geldos, ir vel is naujo atgailauti pradedi. Gal del to man ir atrodo, kad atleiima uz mirtinas nuodemes galima gauti tik pries pacia mirti, kaip plesikas nukryziuotas kartu su Kristumi, kad gavo. O su tuo satanistu... net nezinau, ka galvoti... gal mes vistik nezinome visko apie atleidima.
Atsakyti

Šituose reikaluose nereikia pamiršti, kas yra Dievo malonė. T.y. iš esmės ne tai, ko mes nusipelnome savo pastangomis, o tai, ką Dievas duoda dovanai. ;) Žmogaus pastangos, žinoma, svarbu, niekas nekiš dovanų, kurių nenori, bet Dievo gailestingumas yra ne mūsų, o Dievo didybės žymė. Biblinis sūnus paklydėlis irgi nebuvo tobulas atgailautojas. Bet pradėjęs savo kelionę atgal pas Tėvą gavo daugiau nei vylėsi. O satanistas ką... ne tas pats Dievo mylimas vaikas, kuris prisiėdęs kiaulių jovalo kaip bet kuris kitas gali užsinorėti kristi į Tėvo glėbį? Ir apskritai - sako sunkiausia nuodėmė yra puikybė...

Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 15, 18:01)
Aš tai nerandu jokio logiško argumento, kuris verstų nuotraukose nuiminėt kryžius nuo bažnyčių - arba nenaudoji bažnyčių arba naudoji su viskuo hmm.gif .


dry.gif  schmoll.gif . Beje, teko daug pažinoti anuomet nukentėjusių (praktiškai 99% tėvų draugų buvo iš lagerių), bet niekada negirdėjau jų šaukiantis keršto, ir  net reikalaujant teisingumo negirdėjau, vieno jie laukė ir tikėjosi, kad bus pagerbti jų jauni broliai ir klasiokai, žuvę už laisvę. Ir jų pačių kančios bado ir nepakeliamo darbo bei nesibaigiančių patyčių sovietų lageriuose bus pripažintos, kad jie susilauks užuojautos už tai, ką iškentėjo, deja...


True true. Pagalvojus, tai kam naudoti išvis miesto vaizdą. Ne balą ir ne purvyną nutrynė. Gi tikrai galima rast ką reklamai naudot, jei jau vienos iš didžiųjų religijų simbolis kažkam nepriimtinas.
QUOTE(_una_ @ 2017 10 22, 00:21)
Tataigi. Dabar džiaugiuos, kad tik vieną kartą tam Lidle buvau ir daugiau ten kojos nekelsiu.

Aš 2. biggrin.gif Bet šiaip nežinia kuriame tinkle didesni razbaininkai dirba. biggrin.gif
Pvz., 1ame tinkle pažįstama dirbo, ten darbuotojus neadekvačiai engdavo. Tai dar kažin, ar nutrinti kryžiai blogiau.

QUOTE(Airona @ 2017 10 22, 18:49)
Man atrodo, kad atleido. O as iki siol maniau, kad mirtinos nuodemes neatleidziamos.

Man irgi atrodo. Bet dar atrodo, kad be proto sunku būtų sau atleist.
Pvz., aš pati, jei lygint praeity padaryto blogio didumą, tam žmogui neprilygčiau, bet yra dalykų, už kuriuos nepajėgiu sau atleist. Jie išlenda ir išlenda. Ir mintimis, ir pojūčiais, ir skausmo kvapu. Nors norėčiau tikėt, kad Dievas atleido. Rodos, dažniausia ir tikiu.


Ar kalbat rožančių spalį? tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 10 23, 18:32)
Man irgi atrodo. Bet dar atrodo, kad be proto sunku būtų sau atleist.
Pvz., aš pati, jei lygint praeity padaryto blogio didumą, tam žmogui neprilygčiau, bet yra dalykų, už kuriuos nepajėgiu sau atleist. Jie išlenda ir išlenda. Ir mintimis, ir pojūčiais, ir skausmo kvapu. Nors norėčiau tikėt, kad Dievas atleido. Rodos, dažniausia ir tikiu.
Ar kalbat rožančių spalį?  tongue.gif


Idomu, ar satanistas su savimi susitaike ir kaip jam tai pavyko, jei pavyko...

Silpnai skaitau angliskai, gal ne viska tiksliai supratau, informacija is cia:

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2017 10 23, 19:32)
Idomu, ar satanistas su savimi susitaike ir kaip jam tai pavyko, jei pavyko...

Silpnai skaitau angliskai, gal ne viska tiksliai supratau, informacija is cia:

My Webpage

Apie savo jausenas neužmačiau, kad pasakotų. O šiaip įdomu ir baisu ko pasauly esama. Toks sąmoningas siaubas. Ir mistinis tas jo atsivertimas, kaip filme. O įėjimas į tą pragarą toks paprastas... Apačioje nuoroda į jo psl., reiks paskaitinėt dar, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 10 22, 21:55)
Taigi, bet skirtingai nuo Lidl'o "praėjo" kuo sklandžiausiai. Čia ne tam kad Lidl'ą vaton suvyniot, tiesiog... abu dalykai turi panašumo. Ir nemenko skirtumo kalbant apie visuomenės pastabumą/reakcijas.

Įtariu, kad tas "pastabumas" Lidl'o atveju atsirado ne pas mus, mūsiškiai tik patikrino ar ir čia ta pati politika. O kad platinamame Kauno žemėlapyje neliko vietos bažnyčioms reikėtų "pastuksenti" viešai - ar čia naujojo mero politika ar čia toks naujas Kaunas numatomas (iškirs medžius, išgriaus bažnyčias, taip atsinaujins, kad niekas nepažins tongue.gif ).
QUOTE(Night13 @ 2017 10 23, 18:32)
Bet šiaip nežinia kuriame tinkle didesni razbaininkai dirba.  biggrin.gif
Pvz., 1ame tinkle pažįstama dirbo, ten darbuotojus neadekvačiai engdavo. Tai dar kažin, ar nutrinti kryžiai blogiau.

Pvz., aš pati, jei lygint praeity padaryto blogio didumą, tam žmogui neprilygčiau, bet yra dalykų, už kuriuos nepajėgiu sau atleist. Jie išlenda ir išlenda. Ir mintimis, ir pojūčiais, ir skausmo kvapu. Nors norėčiau tikėt, kad Dievas atleido. Rodos, dažniausia ir tikiu.
Ar kalbat rožančių spalį?  tongue.gif

Jau kad ne geradariai tai tikrai, kai kurie tinklai sugeba pusę metų mokesčių valstybei nemokėti, t.y., gauti didžiulę beprocentinę paskolą be jokių pasekmių. Nepavydžiu aš jiems jų turtų. Tik kartais prisimenu posakį, kad dar čia žemėje yra baudžiama už tris dalykus: našlių ir našlaičių skriaudimą, neteisingą atlyginimą už darbą ir nuodėmes prieš Šventąją Dvasią.

Tas įsikabinimas į praeities dalykus nėra geras, Dievas atleido, o piktasis nenori paleisti, jam reikia, kad neturėtum ramybės, nepasitikėtum begaliniu Dievo gailestingumu.

Kalbu, bent jau spalį kasdien. Ypač, kai toks neramus pasaulis. Man labai patiko akcija Malda už taiką, kažkaip toks bendrumas su viso pasaulio katalikais, priminimas, kad visi esam to paties Tėvo vaikai ir visiems rūpi tie patys dalykai. Tik paskutiniu metu "neberandu laiko" pasiryžti valandai maldos, sunku įsipareigoti, dar sutrukdys kas nors, arba tingėsiu atsikelti tuo laiku, kai niekas netrukdo blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 23, 23:38)
O kad platinamame Kauno žemėlapyje neliko vietos bažnyčioms reikėtų "pastuksenti" viešai - ar čia naujojo mero politika ar čia toks naujas Kaunas numatomas (iškirs medžius, išgriaus bažnyčias, taip atsinaujins, kad  niekas nepažins tongue.gif ).

Iš to ką matau, tai "čia yra visiškai skirtingi dalykai". Turbūt, kad vienu atveju ne Lidl'as. biggrin.gif Ir apskritai ne meras piešė gi. ninja.gif Ai, dar trys kryžiukai yra, tai "apie ką kalbate?"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 24 spalio 2017 - 15:44
QUOTE(Night13 @ 2017 10 23, 22:30)
Apie savo jausenas neužmačiau, kad pasakotų. O šiaip įdomu ir baisu ko pasauly esama. Toks sąmoningas siaubas. Ir mistinis tas jo atsivertimas, kaip filme. O įėjimas į tą pragarą toks paprastas... Apačioje nuoroda į jo psl., reiks paskaitinėt dar, ačiū.



Apie velnia nemegau nei skaityt, nei klausyt, apskritai, tvirtinantys, kad jis yra, man buvo nesuprantami, nes juk kam galvoti apie blogi,jei yra geris, kam apie velnia, jei yra Dievas. Kam veltui gaisti laika? O sita istorija - virs visko... Tiesiog kraupstu kraupstu... Net nezinojau, kad yra pasauline setono baznycia?....
Atsakyti