Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Visai nesistebiu. tease.gif Ir apskritai - mažiau kryželių išmestų šiukšliadėžėn. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 10 14, 23:50)
Visai nesistebiu.  tease.gif Ir apskritai - mažiau kryželių išmestų šiukšliadėžėn.  cool.gif

Ane? Greit stebėkis bash.gif . Aš kadangi pakankamai sena, tai man visiškai su komunistine Rusija asocijuojasi - ta tikrai buvo velnio karalystė, panašu, kad ir daugiau paveldėtojų yra. Kažkaip nuotraukoj nuretušuot jau per stipriai pasirodė - lyg ir įprasta buvo, kad nuotraukos fiksuoja realybę (daugiau mažiau) blink.gif .
Atsakyti
Aš nžn kaip reaguot į retušavimą. Suprantu, kad pakankamai logiškų argumentų tam galima rast.
O va dėl vienos užkandinės, kur gavo baudą, nes Nukryžiuotąjį ant kryžiaus besišypsantį vaizdavo, manau, kad teisingai nubaudavo. Su jais ne pirmas kartas, kai daros reklamą su religiniais dalykais. Šįkart man tai net neatrodytų išniekinimas, bet akivaizdi provokacija. Ir dar kažin, ar reklamos bus gavę ne didesnės vertės, nei piniginė bauda.

Una, nemanau kad baimė. Manau, kad tikrai nesvarbu. Nors tas darbdavys šiek tiek reabilitavos mano akyse penktadienį. Nėra jis blogas žmogus. Bet pinigus labai jau myli. Taip tikrai labai.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 15, 10:48)
Ane? Greit stebėkis bash.gif

Tik po to, kai judvi ankstesne tema pradėsit stebėtis. tease.gif Tarp kitko, manyčiau, kad anokio pobūdžo "maldos" anam laikmečiui būtų visai tikę. ninja.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 spalio 2017 - 15:18
QUOTE(Night13 @ 2017 10 15, 14:10)
Aš nžn kaip reaguot į retušavimą. Suprantu, kad pakankamai logiškų argumentų tam galima rast.

Ir dar kažin, ar reklamos bus gavę ne didesnės vertės, nei piniginė bauda.

Bet pinigus labai jau myli. Taip tikrai labai.

Aš tai nerandu jokio logiško argumento, kuris verstų nuotraukose nuiminėt kryžius nuo bažnyčių - arba nenaudoji bažnyčių arba naudoji su viskuo hmm.gif .

Aišku, kad reklamos gavo nepalyginamai daugiau, nei sumokės (jei sumokės) baudos, kuri netgi nebuvo maksimali, kaip derėtų dėl pasikartojančių veiksmų, t.y. recidyvo. Nebent jų smuklę aplenktų visi krikščionys ir tai pajustų jų piniginė (kas labai abejotina, žinant mūsų abejingumą tikėjimo dalykams).

Čia jau tenka prisiminti ŠR citatą: "kur tavo turtai, ten tavo širdis", nori to ar ne, pradinis tikslas gal ir ne toks, bet rezultatas dažniausiai toks.
QUOTE(hi (: @ 2017 10 15, 16:16)
Tik po to, kai judvi ankstesne tema pradėsit stebėtis. tease.gif Tarp kitko, manyčiau, kad anokio pobūdžo "maldos" anam laikmečiui būtų visai tikę.  ninja.gif

dry.gif schmoll.gif . Beje, teko daug pažinoti anuomet nukentėjusių (praktiškai 99% tėvų draugų buvo iš lagerių), bet niekada negirdėjau jų šaukiantis keršto, ir net reikalaujant teisingumo negirdėjau, vieno jie laukė ir tikėjosi, kad bus pagerbti jų jauni broliai ir klasiokai, žuvę už laisvę. Ir jų pačių kančios bado ir nepakeliamo darbo bei nesibaigiančių patyčių sovietų lageriuose bus pripažintos, kad jie susilauks užuojautos už tai, ką iškentėjo, deja...
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 15, 18:01)
dry.gif  schmoll.gif . Beje, teko daug pažinoti anuomet nukentėjusių (praktiškai 99% tėvų draugų buvo iš lagerių), bet niekada negirdėjau jų šaukiantis keršto

Tai o aš apie ką.... umn.gif
Atsakyti
Va bigsmile.gif

Kryžių kalnas pagal Lidl smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 spalio 2017 - 17:51
tongue.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 spalio 2017 - 23:02
Tataigi. Dabar džiaugiuos, kad tik vieną kartą tam Lidle buvau ir daugiau ten kojos nekelsiu.
Atsakyti
Jei ne straipsniai, nebuciau pastebejusi tu etikeciu, kazkaip man jos praslysta kaip bereiksmis dalykas. Net savo megiamu ledu etiketes neapibudinciau iki detaliu, zinau tik, kad dominuoja violetine spalva ir tiek...

Vyras pasakojo skaites straipsni apie atsivertusi satanista, atlikusi apie pusantro simto ritualiniu abortu... Karta jis isvydo regejima, atsiverte, tapo krikscioniu, dabar vazineja po pasauli ir pasakoja apie savo gyvenima, setono blogus darbus ir t.t.

Ar tai reiskia, kad jam Dievas atleido?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 22, 00:21)
Tataigi. Dabar džiaugiuos, kad tik vieną kartą tam Lidle buvau ir daugiau ten kojos nekelsiu.

O kaip į Kauną? bigsmile.gif Žr. neseną spalvingą "žemėlapį" dabar ir naujojoj autobusų stoty "patiestą". Kiek maldos namų (bet kokių: krikščionių, žydų, musulmonų) čia matai? Ne ne kryžių kalniuko simboliukas, o bent jau istoriškai, architektūriškai lyg ir turintys vertę maldos namai. Na bent Pažaislio bažnyčia, kokia cerkvė, sinagoga? Kiek yra? Na, jei nemanyt, kad žirafa yra Prisikėlimo bažnyčios simbolis. biggrin.gif Aš tai nesu tikra, ar mus tie nuliberalėję vakarai dar turi šiuo klausimu ko "pamokyt". :]

QUOTE(Airona @ 2017 10 22, 16:02)
Ar tai reiskia, kad jam Dievas atleido?

Nedėkinga užduotis atsakinėt už Dievą... bet kaip su ta paklydusia avim, kaip su atgailaujančiu ir išsižadėjusiu Petru, kaip su nusikaltėliu šalia Jėzaus ant kryžiaus? Kaip su krikščionis persekojusiu Sauliumi, kuris vėliau tapo tapo tautų apaštalu Pauliumi? Ar Dievui nerūpi jų anksčiau iskaudinti? Bet jei atsivertusysis negalėtų turėti vilties, tai kam jam tas atsivertimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 22 spalio 2017 - 16:00
QUOTE(hi (: @ 2017 10 22, 16:52)
O kaip į Kauną?  bigsmile.gif Žr. neseną spalvingą "žemėlapį" dabar ir naujojoj autobusų stoty "patiestą".  Kiek maldos namų (bet kokių: krikščionių, žydų, musulmonų) čia matai?

Kas čia per Darbėnai blink.gif ? Niekaip nesusiečiau su Kaunu, greičiau su vaikiškos knygelės iliustracija.
Atsakyti