Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(_una_ @ 2017 10 06, 18:20)
Jo, pasisekė tau su butais doh.gif . Kad bent kokį lapkritį, gruodį ir tai jau kitaip. Daiktai krenta iš rankų dėl visai pateisinamų priežasčių - jei neturi ramybės nei dieną, nei naktį, kūnas pradeda protestuot 4u.gif .
Aš kartą sunkesniu gyvenimo periodu (mamai vėžio paskutinė stadija, sūnui stojamieji) per išpažintį irgi kaip pradėjau raudot, visai ne į temą, persigandęs kunigas bandė išklaust, dėl ko, rast racionalią priežastį, o aš nė pati nežinau - prasiveržė šaltinis ir tiek. Vėliau kažkur skaičiau, kad čia malonės, nuplovimo ašaros, seniai žinomi bajeriai, ne mano atrasti biggrin.gif . Tai ir tu nieko nenustebinai.

Bet kokį potyrį apturėjau tąkart. Taip tiksliai į temą klausė kas ten man, ir šiaip kalbino, ragino kartot tam tikras maldeles, kad, atrodo, tikrai nežinodamas taip į taikinį nepataikysi. O nusakiau juk trumpai ko noriu paprašyt.
Galima logiškai išmąstyti - verkia, pasakė tą, reiškia yra taip. Bet man pasirodė, kad 'kortos atsiskleidė labiau`, nei būtų galima racionaliai paaiškint. Ir man čia dar 1 toks aiškus Jo buvimo įrodymas.
O dėl daiktų kūlimo, labiausia pati save, ir ne tik save išgąsdinau `pabučiuodama`kitą auto. Nestipriai, jei neskaičiuot pinigų, - tik pajudėjau iš vietos ir neapskaičiavau savo reakcijos bei atstumų... Bet atsirado tokia baimė, kad kitąkart gali ir žmogus nukentėt, ir net mirtinai. Buvau jau atsikračius jos, nes, atrodo, įgūdžiai atsirado, svarbu nelakstyt ir laikytis taisyklių. Bet čia toks aiškus įrodymas, kad tas pat nerimas, dėmesio koncentracijos stoka ir daugybė kitų dalykų gali nulemt skaudžias pasekmes. Man labai sunkiai sekės, kol pradėjau vairuot, ir pradėjus. Ačiūdie, įvykis tik toks, kad pasilamdė skarda. Bet pagalvojus, rankas ir kojas pakerta, ką galiu žinot, gal, jei vairuosiu toliau, koks bus kitas kartas. Man [manau, nemaža dalim ir mamai] auto labai palengvino gyvenimą, o ir darbas susijęs]. Tai prieš šitai, kad apkūliau dar ir telefoną - kompą - virdulį - vazą [kai ką su katino pagalba], `gėlytės`.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 10 07, 14:59)
Bet man pasirodė, kad 'kortos atsiskleidė labiau`, nei būtų galima racionaliai paaiškint. Ir man čia dar 1 toks aiškus Jo buvimo įrodymas.
O dėl daiktų kūlimo, labiausia pati save, ir ne tik save išgąsdinau `pabučiuodama`kitą auto.
Bet pagalvojus, rankas ir kojas pakerta, ką galiu žinot, gal, jei vairuosiu toliau, koks bus kitas kartas. Man [manau, nemaža dalim ir mamai] auto labai palengvino gyvenimą, o ir darbas susijęs]. 


Turi kai kurie žmonės dovaną matyti daugiau. Jiems patiems nuo to lengviau nėra, bet kaip gera, kai pas tokį patenki. Man labiausiai Dievo meilė atsiskleidžia, kai pagalba ateina būtent tada, kai reikia ir ten, kur reikia, net jeigu ir visai smulkiuose dalykuose.

Dėl vairavimo tik nepergyvenk, kiekvienas tau gali papasakot, kaip per raudoną pravarė ar per stebuklą išvengė avarijos, nes tiesiog nematė. Laimė, kai tie nematymai ar neįvertinimai ne per brangiai sukainuoja, bet gerokai padidina budrumą. Mano namiškiai visi, drįstu sakyti, labai gerai vairuoja, bet tokių patirčių turi, kad wacko.gif , žodžiu, angelai sargai nesnaudžia.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 07, 20:35)
Turi kai kurie žmonės dovaną matyti daugiau. Jiems patiems nuo to lengviau nėra, bet kaip gera, kai pas tokį patenki. Man labiausiai Dievo meilė atsiskleidžia, kai pagalba ateina būtent tada, kai reikia ir ten, kur reikia, net jeigu ir visai smulkiuose dalykuose.

Dėl vairavimo tik nepergyvenk, kiekvienas tau gali papasakot, kaip per raudoną pravarė ar per stebuklą išvengė avarijos, nes tiesiog nematė. Laimė, kai tie nematymai ar neįvertinimai ne per brangiai sukainuoja, bet gerokai padidina budrumą. Mano namiškiai visi, drįstu sakyti, labai gerai vairuoja, bet tokių patirčių turi, kad wacko.gif , žodžiu, angelai sargai nesnaudžia.

Ar negali būti, kad tai išlavinta per maldas, ar dar kažkaip? Viena užtarėjų buvo mergina, tikrai ne vienuolė ir net neprimenanti vienuolės pagal įvaizdį, nei atskiras aprangos detales. smile.gif Būtent ji ir klausinėjo, kalbino mane.

Tavo namiškiai gal ne kaltininkai ir buvo? Aš jau įrodžiau sau, kad tos vairavimo nesėkmės man neatsitiktinumai. Už seniau jau lyg ir buvau sau atleidus, gi įgūdžių nebuvimas. Bet dabar... Na, vairuoju toliau, bet su sąžinės graužatim ir neramybe.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 10 08, 19:43)
Ar negali būti, kad tai išlavinta per maldas, ar dar kažkaip?

Tavo namiškiai gal ne kaltininkai ir buvo?

Patirtis ir maldos gyvenimas daro savo, bet yra ir malonė, kurios nelabai nusipelnome, tiesiog duota.

Visaip buvo. Ir su nemažu vairavimo stažu, ką jau bekalbėt apie pirmus kelis metus (vargšė tėvo mašina hihihi.gif ). Dėl dviejų įvykių (dukrai ir sūnui) iki šiol dėkoju Viešpačiui, kad nereikėjo laidoti, nesvarbu, kad vienu iš jų buvo kitas vairuotojas kaltas, abiem atvejais pasisekė, kad smūgis teko keliais centimetrais arčiau ar pusmetriu toliau. Persižegnok, vežiokis kokį keliautojų globėją šv. Kristoforą, juo labiau, kad jis ir Vilniaus globėjas, ir pirmyn. Ar mašina pašventinta, kad tarnautų geram?
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 10 05, 23:17)
Greičiausia, kaip ir mūsuos tradicijos persipynę su pagonybe. Arba kaip ir romams "galima" vogti. Ar čia Kryžių Kalne? Galimai tiesiog turistai

Taip turistai. Korėjiečiai. Ir hieroglifai antroje lentelėje, ir intencijos korėjietiškos. Taip jau nutiko, kad tai nufotografavęs pats P. Korėjoje gyvena, todėl nesunkiai ir identifikavo. Ir liko apstulbęs, nežiūrint "saikingo" santykio su krkščionybe ir ne vienų metų pažinties su ano krašto kultūra.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 10 08, 23:11)
Taip turistai. Korėjiečiai. Ir hieroglifai antroje lentelėje, ir intencijos korėjietiškos. Taip jau nutiko, kad tai nufotografavęs pats P. Korėjoje gyvena, todėl nesunkiai ir identifikavo. Ir liko apstulbęs, nežiūrint "saikingo" santykio su krkščionybe ir ne vienų metų pažinties su ano krašto kultūra.

Kažin ar jie ką bendro krikščionybe turi? Tie, kurie savo norus užrašė. Nors.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 08, 23:40)
Kažin ar jie ką bendro krikščionybe turi? Tie, kurie savo norus užrašė. Nors.

Gal ir ne, nors krikščionių ten yra, pažįstam korėjiečio pastoriaus šeimą. Ti, na... kad ir netikintys toje vietoje atrodo keistai.
Atsakyti
Na, jei turistai, ir dar, galimai, netikintys, tai nesuprantu, kas čia stebėtino. Turistus gal galima ir ir laikyti turistais. Maža kokią jiems ta mūsų religinė atributika turi ar neturi reikšmę.

Una, šlakščiau šventintu vandeniu. biggrin.gif Reiks pakartot. Kreiptis į kunigus, kad šventintų daiktus, man kažkaip nea... Drovėčiaus ir kreiptis. O dar tas mašiniokas toks Dieve padėk. Galop, juk po to vis tiek kur nors į metalo laužą keliaus.
Buvau apie tai pagalvojus. Bet šiaip, gal mane reiktų saugiau šventint (biggrin.gif) Net bepilotės mašinos yra žmogaus valdomos, o čia juk grynai kur suki, ten rieda. Ne mašinos dėl avarijų kaltos, o jų valdytojai.
Ačiūdie, nesu sukėlus tokios situacijos, kad kažkam, apart metalų ir plastmasių būtų fiziškai sutrikus sveikata, ar dar blogiau. Bet to ir bijau dabar, kad neateitų ta eilė. Būtų idealiausia nebevairuot išvis. Bet taip nebus ir belieka viltis, kad nesukelsiu ko baisaus. Juk tam akimirkos užtenka...
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 10 09, 18:59)
Ti, na... kad ir netikintys toje vietoje atrodo keistai.

Baikit, nemanau biggrin.gif . Dar jeigu paklausytum ką kokia nors gidė jiems paporino - "čia tokia vieta, kur galima pasakyti norą ir jis būtinai išsipildo, tik reikia nusipirkt kryželį, geriau pas šitą va žmogų flirt.gif ".
QUOTE(Night13 @ 2017 10 09, 22:17)
Una, šlakščiau šventintu vandeniu. biggrin.gif Reiks pakartot. Kreiptis į kunigus, kad šventintų daiktus, man kažkaip nea... Drovėčiaus ir kreiptis. O dar tas mašiniokas toks Dieve padėk. Galop, juk po to vis tiek kur nors į metalo laužą keliaus.

Še tau boba ir devintinės irnesakyk.gif , tai kuo didesnė lupena, tuo labiau pašventint reikia, kad nesubyrėtų netinkamoj vietoj tongue.gif . Jei rimčiau, tai yra specialios maldos viskam, kas žmogui tarnauja, tiek namų, tiek daiktų, ypač tokių, kurie gali kelti pavojų. Mes visus savo būstus ir visus mašiniukus šventinam. Juk visai smagu, kad be nuosavų angelų sargų dar meldžiama ir namams angelas globėjas, ypač, kai tie namai nenauji, nežinia kas ir kaip juose gyveno.
Atsakyti
Ta prasme - aš suprantu apie religingumą/nereligingumą, brandą/nebrandą, bet JUMS rimtai būtų nieko stebėtino Kryžių kalne susidurt su užrašytu linkėjimu numirt, skirt mirties bausmę ir t.t.? blink.gif
Nes kiek buvau man su niekuom panašaus susidurt neteko (na apart to nuskambėjusio skandalo su iš tikėjimo sudaužyta Marijos skulptūra). Su brandžiai/nebrandžiai išreikštu tikėjimu ar nesupratimu - taip, bet su atvirai tikėjimui priešiškais "maldavimais" ne. Kaži jei taip toks maldavimas Popiežiaus ar kad ir mūsų vyskupų adresu atsirastų, o kad ir Prezidentės... kiek ilgai kažkieno pastebėtas "nieko nestebindamas" ten liktų? Net jei "gidai pasakė", kad čia (ar kitur) norus pildo.į
Tiek to... nestebina tai nestebina. Mane nustebino (nors tai ne visai tas žodis). Ir širdy džiaugiuosi, kad tai pastebėjusį nustebino/šokiravo taip pat. Kad supranta tą vietą kaip netinkamą neapykantai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 spalio 2017 - 19:07
QUOTE(hi (: @ 2017 10 10, 19:54)
Ta prasme - aš suprantu apie religingumą/nereligingumą, brandą/nebrandą, bet JUMS rimtai būtų nieko stebėtino Kryžių kalne susidurt su užrašytu linkėjimu numirt, skirt mirties bausmę ir t.t.?  blink.gif

Spėju, kad nėra prižiūrėtojų, kurie peržiūrinėtų prašymus ir atrinkinėtų, kurie netinkami. Juo labiau hieroglifais. O dėl kitos kultūros žmonių mentaliteto ypatumų nelabai stebiuosi.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 10 10, 20:07)
O dėl kitos kultūros žmonių mentaliteto ypatumų nelabai stebiuosi.

Tai pastebėjęs žmogus n metų gyvena toje kultūroje. Bet ir jį nustebino. Kaip nebūdingas išsišokimas. Daugybę kartų apie P.Korėją yra pasakojęs kaip racionalią, ramią ir neisterišką tautą. Kur net valdžios vertimai atrodo gerokai mažiau emocionalūs nei mūsų paburnojimai ant saviškių nieko nė nesiruošiant verst.
Atsakyti