Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

sveikos. grįžau ....
ryt važiuojam į vilnių, į šv. paraskevės parapiją. 9 val lyg ten apeigos....


pas mane naujiena-gavau bažnyčios tribunolo nutartį. esu laisva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2017 04 29, 20:51)
pas mane naujiena-gavau bažnyčios tribunolo nutartį. esu laisva smile.gif

Nežinau ar žodis "sveikinu" tokia proga tikrai tinka, bet džiaugiuosi, kad sulaukei aiškumo ir ramybės. 4u.gif


Su Motinos diena visas 4u.gif

O mums šiandien dviguba šventė - dar ir sūnaus pirmoji Komunija. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu. Maniškės Sutvirtinimas. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 05 07, 21:40)
Maniškės Sutvirtinimas. smile.gif)

Sveikinimai ir jums. 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog. Šiandien nelabai kur galiu dalyvauti (sveikatos reikalai), bet ką sau manot - per patį Fatimos šimtmetį paštu ateina štai toks atvirukas. wub.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 gegužės 2017 - 13:33
QUOTE(hi (: @ 2017 05 13, 13:32)
Tiesiog. Šiandien nelabai kur galiu dalyvauti (sveikatos reikalai), bet ką sau manot - per patį Fatimos šimtmetį paštu ateina štai toks atvirukas.  wub.gif

SMS iš Dievo tiems, kurie moka skaityti wub.gif .
Atsakyti
Mano Sutvirtinimui bus 2m. Nerealiai gera prisimint wub.gif
Atsakyti
Jauti Šventosios Dvasios veikimą? Aš vaikystėje Sutvirtinimą priėmiau be ypatingo supratimo (labiau buvo akcentuota Pirma Komunija), bet sau pačiai netikėtai labai pajaučiau Šventąją Dvasią šventinant naują bažnyčią (labai nemėgdavau iškilmingų Mišių, grūsties, proginių katalikų, kurie blaškosi, kalbasi ir trukdo susikaupti, o tąkart supratau, kad viskas čia savo vietoj ir ypatingam veikime).
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 06 05, 10:19)
Jauti Šventosios Dvasios veikimą? Aš vaikystėje Sutvirtinimą priėmiau be ypatingo supratimo (labiau buvo akcentuota Pirma Komunija), bet sau pačiai netikėtai labai pajaučiau Šventąją Dvasią šventinant naują bažnyčią (labai nemėgdavau iškilmingų Mišių, grūsties, proginių katalikų, kurie blaškosi, kalbasi ir trukdo susikaupti, o tąkart supratau, kad viskas čia savo vietoj ir ypatingam veikime).

Gal nepameluosiu, jei atsakysiu TAIP. Tiek ruošimasis Sakramentams, tiek jų priėmimas įnešė ramybės į mano gyvenimą. T.y., tokios vidinės ramybės, kurios man taip trūko.
Mane retai suerzina proginiai bažnyčių lankytojai. Gal kiek nemalonu, kai tėvai nekreipia dėmesio į savo siuntančias per šv. mišias atžalas. Bet, irgi, pagalvoju, ar tai taip blogai. Žmonės atėjo prisiglausti prie Dievo, ne toliau nuo Jo. Pačiai vaikystėj pirmąkart pakliuvus į bažnyčią, buvo baisu. Tai puiku, kad kitiems ne.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 06 05, 21:33)
Mane retai suerzina proginiai bažnyčių lankytojai.

Gal ne visai taip išsireiškiau - neerzina, netgi džiaugiuosi, kad ir jie turi galimybę, progą priartėti prie antgamtybės slėpinio, kažką nepaaiškinamo pajusti, gal net ir visai nepasiruošus, nenusiteikus būti prakalbintam Jėzaus. Tiesiog, mylimiausias laikas bažnyčioje būdavo šiokiadienių vakarinės ar labai ankstyvos rytinės Mišios, kuriose net nereikia pastangų nesiblaškyti, savaime esi pakylėtas, atitrauktas nuo šurmulio. O per iškilmes dažniausiai susikaupti nepavyksta, esi lyg truputį formalus dalyvis, tas žiopsotojas, kuris atėjo pažiūrėti, kaip čia tas Jėzus bus nukryžiuotas blush2.gif .
Atsakyti
Tai ar buvot Teofiliaus aplankyt Vilniaus Katedros a.? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2017 07 22, 17:50)
Tai ar buvot Teofiliaus aplankyt Vilniaus Katedros a.?  smile.gif

Nebuvom blush2.gif . Bandysim šiandien iki Kaišiadorių prisikast.
Atsakyti