Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Nepatrūkau. Ir net darbas tiko. smile.gif Bet stipriai sumažėjusios algos (pridedant nuosavas išlaidas kokybiškam darbui) ir tenkančios atsakomybės proporcija nebemotyvuoja. Aš, žinoma, už savanorystę, net ir galvoju kur galima būtų pritaikyti šiokią tokią patirtį. Tik kad ten ne savanorystė. Truputį absurdiška, bet yra buvę, kai už kai kuriuos pasavanoriavimus padėkon esu gavus simbolinį pinigėlį. Didesnį nei atsisakytoji alga. Na žodžiu - labai nedvasingos ir materialos priežastys. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 17 gruodžio 2016 - 16:17
Su Šv. Kalėdom 000059.gif Tokios keistos jos mums šiemet - Kūčių vakarą vienas vaikas netikėtai apsirgo, kitas dar ne visai baigęs išsveikti, tai pralindėjome namie, anei kokio kalakuto biggrin.gif nepasiruošę, nes buvo planuota važiuoti pas senelius, be anei jokios kultūrinės programos. Pati pusdienį pramiegojau blush2.gif Labai jau daug lėkimo paskutiniu metu buvo. Kita vertus, turėjome išties ypatingą adventą - su vakarine šeimos malda, tikru advento vainiku, tiesa kiek ir didesniu miego stygiumi, bet visgi tai labai palaikė per sukritusius rūpesčius, nenumatytai padidėjusį darbo krūvį ir visokias vėlgi nemažai laiko ir ruošimosi pareikalavusias vaikų veiklas. Rytoj vėl keliauju į darbą, ne kaip "normalūs žmonės" - tiek ir tų tvarkingai lauktų Kalėdų. Kažkada maniau, kad nuolatinę laiko stoką jaučiu dėl savo priklausomybės nuo didžiojo laiko žudiko interneto, bet dabar gyvenu beveik be jo (namuose labai prastas ryšys, darbe gerai jei spėju bent paštą pasitikrinti), o to laiko kaip nėr, taip nėr. unsure.gif

Trumpai tariant, norėjau pasveikinti visas čia dar likusias su Šv. Kalėdom newyear.gif , bet išėjo kaip visada - pasibėdavojau ir tiek. Geriau pasidalinkite, kaip ir kuo gyvenate jūs? Ką veikiate? Apie ką svajojate? Ką naujo ar užmiršto seno atradote?
Atsakyti
Šviesaus Kristaus gimimo, sesės wub.gif

Mes su dukriuku buvome šiandiem Bernardinų bažnyčioj mišiose, radome laiko ir asilėlį, avytę pamyluoti smile.gif

Po to nesėkmingai bandėme apsilankyti Akropolio knygyne, Ozo, niekas nedirbo, autais važinėjom, dukra darėsi pikta, šaukė, nes išalko, pavargo, sako - kodėl niekas nedirba? biggrin.gif

Tada centre užkandome kavinėje, netyčia atsidūrėm prie Katedros, eglutės ir pamatėm įstabų šviesų, muzikos spektaklį ant Katedros pastato wub.gif

Ryt sūnus su "Ąžuoliuku" koncertuos filharmonijoj, per mūsų renginių maratonus nieko nespėjau,tai šiandien pavyko nupirkti segtuvą, bilietų neturime, tikiuos, kad bus stovimų tongue.gif Dainuos ten visokius "bachus", manau, bus gražu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akmenskeltė: 25 gruodžio 2016 - 22:11
Man kažkaip - su bėgimais laukimais viskas lyg ir gerai. Džiaugies dovanom, pabari save ten kur "ne taip", bet plius minus ramybėj. Kažkaip net netikėtai.

Vakar irgi du nustebimus apturėjau: ryte Mišių pabaigoj vietoj įprasto "Sveikas Jėzau gimusis" užgiedojus "Viešpaties angelas" (tiesą sakant pradžioje ir pati pradėjau kartu, bet paskui kažkaip ir likau išsižiojus apmąstymuos biggrin.gif ), kitas banalesnis - FB pastebėjus, kad kažin kodėl esu pakliuvus į vieno politiko juoduosius sąrašus. Tokio, kuris viešai labai deklaruoja kritikos naudą demokratijai. Nors kažkaip nė neatgaminu, kad kažin ką ten labai būčiau "užvažiavus", kaži kada kai Širinskienę su žemėm maišė berods bandžiau paklaust ar viskas išties ne todėl, kad žinoma, jog ji už gyvybę ir tiek.
Daugiau - minčių nulis. Nežinau, bet toks jausmas, kad kai kurie politikai daro viską, kad nė nebebandytum galvoti argumentų už juos balsuoti. Dar vienas topas būna, kai pasakai, kad už juos bene 20 metų balsuoji ir jauties nuviltas, o iš paskos pasipila replikos "kurgi ne, nei tu balsuoji, nei ką". Va kaip, nekalėdiškai. biggrin.gif
Iš kalėdiško, tai man šiemet gražiausia Panevėžio eglė, ot.
O čia toks mažas pasidalijimas dar kitokiu Kalėdų laukimu. Taip jau sutapo, kad giminaičiai neseniai sudalyvavo demonstracijoje P.Korėjoje, o bičiulis įkėlė atviruką, kurio prasmės nesupratau. Kai paaiškino, abu šie dalykai staiga "susivedė" į viena. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 26 gruodžio 2016 - 10:54

labas. mano Kūčios ramios, vaikų būry. susirinko visi, ir anūkėlis buvo. jau 5 mėnesiukų bernaitis...dovanų lietus netikėtai nulijo.....keturgubai....suaugę vaikai ir Kalėdos kitokios....na o Kalėdom likau aš ir du mažiai....na dar 18-kinė miegojo iki vakaro...tai vėlgi ramiai...o šiiap darbas, namai, darbas....įtampa, lėkimas....pasiruošimai namie paskutinę minutę....

Atsakyti
http://laisvavisuome...ldymo-projekta/
Atsakyti
Tiks į nuorodų kolekciją biggrin.gif - kitokia nuomonė apie savipagalbą:
http://www.gyvojipsi...ia-koja-i-koja/

O šiaip - gyvos dar, ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2017 01 25, 17:45)
O šiaip - gyvos dar, ar nelabai?

Keblus klausimas mastau.gif Na pvz. aš kol kas save prisiskiriu prie gyvųjų, nors, daug nesiplečiant, yra buvę ir geriau...

Kalbant apie SM gyvybę, tai kaip tik šiomis dienomis viena mano sekta ganėtinai aktyvi tema susipakavo ir išsikraustė į FB - tereikėjo vieno nepergarsiausio pasiūlymo ir pirmyn. unsure.gif Manau, kad jokios naujos versijos ir jokie senbuvių sentimentai SM nebeišgelbės.

Bet vis aš apie tą patį.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2017 01 25, 18:41)
Manau, kad jokios naujos versijos ir jokie senbuvių sentimentai SM nebeišgelbės.

Aha, man irgi panašiai atrodo. Nors šiek tiek ir stebina. Maniškė viena "sekta" jau prieš kelis metus išsikraustė į FB, bet girdėjau, kad ir ten pamirė biggrin.gif . Anksčiau į googlą įvedus bet ką nuo skalbimo iki statybų pirmu pasirinkimu išmesdavo SM, dabar jau nelabai ką berasi naujesnio, gal kokių penkerių metų senumo informacija. Įdomus reiškinys - gal visuomenė išaugo iš SM, kaip iš paauglystės? Šiaip jau FB ir SM lyg ir skirtingo porūšio dariniai mastau.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _una_: 25 sausio 2017 - 18:55
QUOTE(_una_ @ 2017 01 25, 17:45)
O šiaip - gyvos dar, ar nelabai?

Nu aš pvz. gyva, bet noriu žinot savo misiją... topsecret.gif biggrin.gif Įsitraukiau į postcrossingą, domiuos pomidorų sėklom (nors nei daržo, nei stiklinto balkono neturiu, o ar jie tilps tėviškėj nenutuokiu :]]). Vakar suskaičiau šitą, bet nežinau rekomenduot ar ne. Pirkau, kaip ir pirmą šito autoriaus knygą dėl savų motyvų - pažįstu vertėją. Po pirmospasirodymo sakė, kad iš draugų išmes jei nepirksiu. biggrin.gif Nors vietom kaip tik dėl to ją nei šis nei tas skaityt (na "lovos motyvus"). Toks keistas stiliukas, realybės su fantazijom persipynimas, o pastarojoje dar ir monologas.
Dabar bandysiu įveikt šitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 25 sausio 2017 - 20:08
Taip ir galvojau, kad neverta atviraut. Niekam mano užsitęsus misijos krizė nerūpi... angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2017 01 25, 21:16)
Taip ir galvojau, kad neverta atviraut. Niekam mano užsitęsus misijos krizė nerūpi...  angel_sadangel.gif

Paskaičiau, bet labai paslaptingai skamba, nesupratau apie ką, bet, kaip suprantu, ir skirta buvo labiau susibendravusioms.
Aš taip pat gyvenimo misijos krizėj. Tikrai nesuprantu kam kur ir kokią naudą turiu nunešt. Nelabai čia manęs kam reik. Bet šitas reikalas man regis kone nuo kiek save menu.
Bet kažkaip būnu. Ta tokia tikėjimo šiluma viduj neatslūgsta. Tuo labai džiaugiuosi. Užvakar buvau mišiose šventovėj, kur mišiose nebuvau buvus ir kur yra, kaip manoma, relikvija - kryžiaus, ant kurio buvo nukryžiuotas Kristus, gabaliukas. Atostogų proga ketinu pasidovanot daugiau pan. išvykų.
Dabar skaitau "Šv. Pranciškus iš Asyžiaus". Tikėjaus labiau biografinės, bet daug analizės, autoriaus požiūrio, lyginimų su šiais laikais, kultūrinių, istorinių dalykų. Tai šiek tiek kol kas nusivyliau, nes norėjau tiesiog sužinot apie jį, kaip asmenį, žmogų. Nors negaliu sakyt, kad knyga nepatinka.
Kam nesunku, noriu paprašyt bent trumpos maldelės už mamytės sveikatą. Gąsdina ji mane. verysad.gif


Atsakyti