Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 11 12, 18:47)
gal gausis lapkr 20. berods 15 val....

Ateikite anksčiau 15 min. Tada pradedama giedoti seksta.

Apsirenkite kiek šilčiau, nes Mišios ilgesnės. Jei eisite tą dieną, pataikysite į kunigo „apvalią“ šventę. Aišku, sveikinimai bus po Mišių.

Dar apie tradicines Mišias.
Atsakyti
Sveikos mielosios ,100metų nebuvau.Tiesiog rytas vakaras ir dienos nebėr 4u.gif
Atsakyti

Saulėteke, gaila, kad prieš tai nepaskaičiau...savaitė buvo toookiam judesy ir darbų rašymo įkaršty plius jų pristatymuose, kad  teko apriboti savo kitas veiklas.... elstraordinarinės (pasirodo čia tikrasis pavadinimas :)) Mišios man labai patiko. didžią dalį įsirašiau į vaizdo takelį, kartu ir tekstus filmuodama....emocijų buvo be galo daug ir šiltų....kaip kunigas sakė "pakliūvot į kitą laiko matavimo laiką-į Dievo laiką, kur neegzistuoja laikrodžiai"...buvo be galo įdomu ir savita kitaip pajusti Dievo laiką, grigališkojo choralo poveikį ir visą kitą aplinką.....na po visko dar su keliais grupiokais važiavom į kunigų seminariją į muzikos vakarą. klierikas Lizdenis vedė.....daug geros nuotaikos užtaiso....mes dar nuo vargonų balkono klausėmės...

loretux----nepabėk...labai gražios nuotraukos fb, jei tave gerai iššifravau....

Atsakyti

Man dar klausimas iškilo: ar adventas yra tik pas katalikus? o pas kitus krikščionis nėra? ar yra? įsijungiu xfm radiją, o ten kalėdinės dainos.....

Atsakyti
Žinoma, kad yra. Tik nebūtinai tiksliai sutampa su katalikišku liturginiu kalendoriumi. smile.gif Pvz. daugybė advento kalendorių (komerciniai ypač) laiką visada skaičiuoja nuo gruodžio 1.
Kitas advento ženklas - katalikams jau įprastas advento vainikas apsskritai ne katalikų "išradimas".
Ortodoksų berods ir pradžia ir pabaiga (bene žinomiausias pavyzdys, kad Kalėdas švenčiame maždaug 2 sav. skirtumu) ir trukmė skiriasi.
Nors drįsčiau paspėlioti, kad tos kalėdinės giesmės radijo bangomis buvo susietos kaip tik su advento pradžia.

Turėjom trumpas trumpas šeimynines atostogas. Tai ką galiu pasakyt - kuo tolau, tuo labiau širdin krinta (nors jau lyg ir kaži kada įkritęs) Gailestingum vainikėlis. ne, nebuvo jokių dramų, bet kai ima pult kokie nerimai ir baimės šitas vaistas man asmeniškai neįikėtinas. Jauti, kad "buvo buvo ir nebėr". biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(Loretux48 @ 2016 11 26, 20:12)
Sveikos mielosios ,100metų nebuvau.Tiesiog rytas vakaras ir dienos nebėr 4u.gif

Sveika. Kaip begyvuoji? Vaikai jau visai dideli, jaučiu?
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 11 27, 11:01)
na po visko dar su keliais grupiokais važiavom

Ar tu dar nebaigei mokslų? Man kažkaip susirodė, kad jau.
QUOTE(hi (: @ 2016 11 27, 17:41)
Tai ką galiu pasakyt - kuo tolau, tuo labiau širdin krinta (nors jau lyg ir kaži kada įkritęs) Gailestingum vainikėlis. ne, nebuvo jokių dramų, bet kai ima pult kokie nerimai ir baimės šitas vaistas man asmeniškai neįikėtinas. Jauti, kad "buvo buvo ir nebėr". biggrin.gif

Aš irgi jau kai atradau, tai ir įkrito širdin (aišku, gali būt, kad trumpas, lengvai kalbasi, nepalyginsi su rožiniu ax.gif ).
Atsakyti

Taip tenai aš.Su kaupu judesy,nemaniau ,kad bus nelengva mano amžiui auginti mažą žmogutį.Tiesiog nebespėju paskui jį.

Atsakyti

Dideli,mano pagalbininkai ir širdies balzamas.O mažiausias kaip užmiega tik tada pajuntu ,kad nugara skauda ir t.t.kitas laikas vaikų ir nelieka kada dejuot.Ir esu laiminga,kad namai dar ilgai bus pilni klegesio.

Atsakyti

Gailestingumo vainikėlis man taipat prie širdies,nes kalbant rožančių kartais tiesiog užmiegu,tad nuo ryto įsijungiu Marijos radiją ir kol mažiausias migdomas pietų ,sukalbu rožančių .Ir dar toks pastebėjimas ,kad kažkokios kitokios katehezės,tiesiog pritraukia klausytis.

Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2016 11 27, 21:33)
(aišku, gali būt, kad trumpas, lengvai kalbasi, nepalyginsi su rožiniu  ax.gif ).

Tas turbūt pradžioj "pagauna" ir padeda "priijaukinti" konkrečią maldą. O paskui jau - arba su ja draugauji, arba pamiršti... neikas su vėzdu nestovi nei vienu atveju. Tiesiog ši man tokia hm... universali kaip šv. Antanas. Bet kokiu skubiu klausimu, net kai norisi dėl oro pasitarti. biggrin.gif Lauke ir dūšioj.



Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 11 27, 11:01)
kaip kunigas sakė "pakliūvot į kitą laiko matavimo laiką-į Dievo laiką, kur neegzistuoja laikrodžiai"...buvo be galo įdomu ir savita kitaip pajusti Dievo laiką, grigališkojo choralo poveikį ir visą kitą aplinką.....na po visko dar su keliais grupiokais važiavom į kunigų seminariją į muzikos vakarą.

Gaila, tame būrelyje nesugebėjau atpažint tavęs. Per trumpai buvau mačiusi, matyt.
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2016 11 28, 00:28)
Tas turbūt pradžioj "pagauna" ir padeda "priijaukinti" konkrečią maldą. O paskui jau - arba su ja draugauji, arba pamiršti... neikas su vėzdu nestovi nei vienu atveju.

Man rodos, kiekvienas gyvenimo tarpsnis turi savo maldas.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 11 29, 20:33)
Man rodos, kiekvienas gyvenimo tarpsnis turi savo maldas.

Gal... nors su ši palyginti su kitomis yra gana nauja, t.y. tada kai jau žinojau rožinį, šios dar nežinojau.
Nežinau ar tai siet su gyvenimo tarpsniais, bet kai kuriais svarbias gyvenimo momentais tas poreikis sukalbėti ją atėjo tarsi savaime.
Iš esmės nematau reikalo lyginti su kitomis maldomis, tik džiaugiuosi, kad ji atsirado bendroje "puokštėje". smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 11 29, 20:33)
Man rodos, kiekvienas gyvenimo tarpsnis turi savo maldas.

Gal... nors su ši palyginti su kitomis yra gana nauja, t.y. tada kai jau žinojau rožinį, šios dar nežinojau.
Nežinau ar tai siet su gyvenimo tarpsniais, bet kai kuriais svarbias gyvenimo momentais tas poreikis sukalbėti ją atėjo tarsi savaime.
Iš esmės nematau reikalo lyginti su kitomis maldomis, tik džiaugiuosi, kad ji atsirado bendroje "puokštėje". smile.gif
Atsakyti