Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Sveikos, jei labai nepatinka, yra galimybė senąją SM įsijungti, man būtent senoji versija iš pradžių įsijungė :)

Šioks toks atokvėpis buvo šis savaitgalis prieš tuoj vėl prasidėsiantį darbų maratoną - labai laukiu Kalėdų (nuo jų mano darbo krūvis ženkliai sumažės;)

Atsakyti
Sumažės šiaip (na kokiai sutarčiai pasibaigus pvz.) ar irgi dėl kokių nors, panašių į kalėdines, priežasčių? bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, seniai bebuvau čia smile.gif
QUOTE(Night13 @ 2016 10 12, 21:43)

Manęs nelabai Niko laimė įtikina. Taip, jis žavi asmenybė, charizmatiška, bet, kiek žiūrėjau interviu, man tai panašiau į jo savirealizaciją, nei į tikrą liudijimą. Žinoma, tai irgi gerai. Tai geras pavyzdys, bet tai JO kelias. Kas prisimins tas motyvacijas po mėnesio? Na, kartkartėm, esant tam tikroms gyvenimo situacijoms, galbūt. Ir nemanau, kad masintų tiek žmonių, jei būtų panašenis išore į visus.
Ir galbūt tai man šiek tiek atmetimo reakcija, nes aš įžvelgiu tokiuose renginiuose tokio dirbtinio populizmo, masiškumo, daug komercijos. Per daug.
Nenorėčiau norėjus būt tokiame renginy. O ir sako, kad į motyvacijos seminarą užtenka nueit kartą gyvenime ir įsisąmonint - esmė, kad nes dirbtinai save motyvuojant, iššaukiama priešinga reakcija.

Prašau nepriimt kaip kokios kritikos. smile.gif Tiesiog mano toks žvilgsnis į pan. renginius.

aš dar gundžiaus gundžiaus eiti į renginį, bet kai pamačiau pranešėjų sąrašą su pranešimų temom ir niką pabaigoj----praėjo noras. makalynė visko-čia pirmoji man šovusi mintis...
man irgi nikas toks biškelį atrodo komerciškas....

QUOTE(Jolantuke @ 2016 10 13, 20:25)
Nežinau... ar turiu teisę pasidalint savo mintimis... Jos netokios kaip visų. Gal aš perdaug sužeista vidumi ir viską vertinu labai asmeniškai.
Taigi... Visi Niku džiaugiasi ir dalijasi jo liudijimais. Bet... aš žiūriu į esmę: ar jis būtų išgyvenęs pats vienas? Ar jis galėtų važinėti ir liudyti jeigu kažkas dėl jo nesiaukotų ir nuolat nebūtų šalia? Didžiausias jo liudijimas yra tai, kad jis turi didžiausią pasaulyje Dievo dovaną - mylinčius ir atsidavusius žmones.
O kai tu gyveni pats vienas, pats vienas kovoji už save ir dar už savo vaikus, ir išskyrus Dievą neturi kuo remtis, kai net kiečiausi katalikai tesugeba mestelt: "mes tau sakėm, kad nieko gero nebus iš tos santuokos"... Nežinau... labai skaudžiai ir jautriai reaguoju.

jolantuke, aš ko gero panašiai išgyvenu. tik man kietų katalikų mėtomi žodžiai buvo-santuokos sakramentas galiojantis amžinai be jokių išimčių, ką čia prisigalvojai laimės siekti...ir išvis tokia nupušus, ko su tiek vaikų išdrįsai skirtis....dar vienas toks topinis buvo, kad kai nustojau eiti į ŠV. Mišias-niekas manęs nepasigedo ir nepasiteiravo kur aš dingau...na visiems atrodo norma-dingo žmogus-dingo problemos....ačiū Viešpačiui, kad Jis manęs neapleido ir pasakė visiškai priešingus žodžius.....jolantuke, tu irgi žinai tuos žodžius....jie tavo širdyje, tau juos Viešpats įrašė. laikykis Jo...

QUOTE(Natuke @ 2016 10 19, 23:32)

pasakok

QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 11 01, 00:54)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="hi (:" data-cid="71134173" data-time="1476811717">
<div>
<p>Na - ir kaip jums naujas SM formatas? biggrin.gif</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Prie visų kitų permainų mano gyvenimėly (pagaliau džiaugiamės naujais namučiais ax.gif ) dar ir tai... mega_shok.gif Na bet nieko, priprasime, niekur nesidėsim... (čia tas "unsure" veidelis turėtų būti - net ir to nebėra? g.gif )</p>

smagumėlis....stresas jaučiu....
atsimenu visas tas permainas...paskutinė manoji buvo, kai išsikraustė dukra su anūku. dvi geras savaites stresas nerealus, nors protas sako, kad viskas tvarkoje, visiems tik geriau nuo to. o va emocijos šuoliais lakstė ir krėtė šunybes. vėliau supratau, koks gi iš tikro baisus dalykas, kai atsiskiria vaikas ir išeina į kitą šeimą. į savo šeimą....

QUOTE(letuciux @ 2016 11 01, 22:21)
<p>Sveikos, jei labai nepatinka, yra galimybė senąją SM įsijungti, man būtent senoji versija iš pradžių įsijungė smile.gif
</p><p>Šioks toks atokvėpis buvo šis savaitgalis prieš tuoj vėl prasidėsiantį darbų maratoną - labai laukiu Kalėdų (nuo jų mano darbo krūvis ženkliai sumažės;)
</p>

letuciuks - 4u.gif 4u.gif 4u.gif



hi(: noriu pasiklausti apie tridentines Mišias. kaip ten įprastiems katalikams reikia dalyvauti. vyksim ko gero su grupiokais ir dėstytoju, bet gi kažkaip norisi moraliai pasiruošt. neįsivaizduoju kas ir kaip ten...
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 11 09, 22:52)
hi(:  noriu pasiklausti apie tridentines Mišias. kaip ten įprastiems katalikams reikia dalyvauti. vyksim ko gero su grupiokais ir dėstytoju, bet gi kažkaip norisi moraliai pasiruošt. neįsivaizduoju kas ir kaip ten...

Tai, kad čia Saulėtekė turbūt daugiau pasakyt gali. Aš lankaus ten, kur "įprasti katalikai", tik su tom parapijom, kur vyksta lotynų kalba vis tai šiaip, tai kitaip keliai persikryžiuoja. Ar su kai kuriais "tridentininkais". O jei ten būčiau, tai ką - matyt dalyvaučiau taip, kaip proginiai katalikai dalyvauja įprastose Mišiose... Na kai pasidairai kas, kaip ir kada... smile.gif))
Galima (ir sveika) susipažinti su tridentine Mišių struktūra, pvz. čia yra parsisiuntimai apie giedotinų Mišių tvarką, bet vis tik manau, kad geriausias mokytojas - ilgalaikė praktika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 lapkričio 2016 - 21:02
QUOTE(hi (: @ 2016 11 10, 20:49)
Tai, kad čia Saulėtekė turbūt daugiau pasakyt gali. Aš lankaus ten, kur "įprasti katalikai", tik su tom parapijom, kur vyksta lotynų kalba vis tai šiaip, tai kitaip keliai persikryžiuoja. Ar su kai kuriais "tridentininkais". O jei ten būčiau, tai ką - matyt dalyvaučiau taip, kaip proginiai katalikai dalyvauja įprastose Mišiose... Na kai pasidairai kas, kaip ir kada... smile.gif))
Galima (ir sveika) susipažinti su tridentine Mišių struktūra, pvz. čia yra parsisiuntimai apie giedotinų Mišių tvarką, bet vis tik manau, kad geriausias mokytojas - ilgalaikė praktika...

Kad labai taikliai viską susakei. good.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 11 09, 22:52)
noriu pasiklausti apie tridentines Mišias. kaip ten įprastiems katalikams reikia dalyvauti. vyksim ko gero su grupiokais ir dėstytoju, bet gi kažkaip norisi moraliai pasiruošt. neįsivaizduoju kas ir kaip ten...

O kada tas didis įvykis bus?
Atsakyti

  :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 11 lapkričio 2016 - 20:54

Sumažės šiaip (na kokiai sutarčiai pasibaigus pvz.) ar irgi dėl kokių nors, panašių į kalėdines, priežasčių? bigsmile.gif

 

Chi, gerai būtų :) Nea, ateis žiemos sesija ir paskaitų nebebus, hip hip hura! Nors norėčiau bent kelių į savaitę, pasiilgstu aš studentų... O nebebus iki kito rugsėjo.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 11 lapkričio 2016 - 21:01

letuciuks - 4u.gif4u.gif4u.gif

Ten ne aš :) Man balionėliai vis tiek patinka.

Atsakyti
Keliaujantiems:
apie šv. Mišias ekstraordinarine forma, 1 d., 2 d.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 11 10, 22:40)
Kad labai taikliai viską susakei.  good.gif
Papildyta:

O kada tas didis įvykis bus?

gal gausis lapkr 20. berods 15 val....nes jau ruošėmės į šv. Paraskevės parapiją vykti, bet nepasisekė visiems susiderinti. o pusmetis baiginėsi, nuo gruodžio 5 jau sesija prasidės...
Papildyta:
hi(: ačiū

painu dabar čia , tai veikia, tai neveikia
Atsakyti
Tai ortodoksų maldos namai ir Kaune yra. Nebent norėjosi varianto lietuvių kalba, susitikimo su konkrečiu dvasininku ar kt.
Atsakyti

dalis mūsų grupės rusiškai nesupranta......be to, benas primygtinai sakė ten važiuot mums. o kodėl, nebeatsimenu....

Atsakyti