Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Jolantuke @ 2016 10 13, 19:25)
Didžiausias jo liudijimas yra tai, kad jis turi didžiausią pasaulyje Dievo dovaną - mylinčius ir atsidavusius žmones.

Bet jis ir pats apie tai kalba. Kad jam yra gerokai lengviau nei daugybė kitokių, labiau širdį žeidžiančių atvejų. Tiek, kad visais atvejais drąsina turėti viltį.
Nors aš galvoju, kad kito vargo niekada "neprisimatuosi" - taip, jis turi begalinį palaikymą, bet nesu tikra ar daug jo neturinčių vis tik ryžtųsi netekti kojų ir rankų. Mano a.a. tėčiui pakako traumos, po jos kalbos negalios, dar vėliau kitų sveikatos sutrikimų, kad šeimos palaikymo tiesiog nebelabai priėmė... gali tik džiaugtis, jei jis savo "stygiaus" akivaizdumu nors vienam kenčiančiam įkvėps drąsos kilti (o liudijimai rodo, kad tokių atvejų yra).

QUOTE(_una_ @ 2016 10 13, 20:34)
Tavo žodžiai paglostė man širdį - gera, jei Viešpats leidžia pabūti Jo įrankiu.

O aš tavo logotipą pamačius prisimenu apie moterį - antį. hihihi.gif

Bet žiūriu ir pas mus sujudimas per pilnatį. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 spalio 2016 - 20:44
QUOTE(hi (: @ 2016 10 13, 21:43)
O aš tavo logotipą pamačius prisimenu apie moterį - antį.  hihihi.gif

Bet žiūriu ir pas mus sujudimas per pilnatį.  bigsmile.gif

Nu bet pasakyk, ar aš į ją nepanaši? Man rodos, kad tai tobulas atitikmuo bigsmile.gif .

Aha, šiąnakt net ėjau pažiūrėt pro langą ar kas neužmiršo išjungt automobilio žibintų - taip šviesu, sodo medžiai net šešėlius meta.
Atsakyti

Na - ir kaip jums naujas SM formatas? :D

Atsakyti
labas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2016 10 19, 23:32)



Sveika gyva, seniai girdėta. Kaip ir kur laikais? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 10 21, 11:23)
Sveika gyva, seniai girdėta. Kaip ir kur laikais? smile.gif  4u.gif

Man atrodo, kad pas juos kažkas vaikučių eilėj sudžiazavę mastau.gif , kiek pamenu būdavo berniukas - mergaitė-berniukas- mergaitė- berniukas... Oooo tai kas šeštas? mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 21 spalio 2016 - 20:40
QUOTE(hi (: @ 2016 10 21, 21:37)
Man atrodo, kad pas juos kažkas vaikučių eilėj sudžiazavę  mastau.gif  , kiek pamenu būdavo berniukas - mergaitė-berniukas- mergaitė- berniukas... Oooo tai kas šeštas?  mastau.gif biggrin.gif



Džiazuojantis lokiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2016 10 01, 11:52)
O dūšelę prašom atskleisti, kai pagimdys biggrin.gif Baisiai įdomu!

Spurgelė. Berniukas. 2 sav. smile.gif)
Atsakyti

berniukas, jau du metukai :) :)

sekasi gerai, baigiau mokslus ka tik, baisiai pavargau :)

hi (: sveikinu  :4u: 

Atsakyti
Ni, aš neturiu 2 sav. berniuko. smile.gif) Čia seniau besilankius spurgelė ketvirto vaikučio susilaukė.
Atsakyti
REKLAMA biggrin.gif

Ateinantį savaitgalį Guronyse ir Marijampolėje. Rašo, kad Guronyse nebėra vetų, bet panašu, kad yra atsilaisvinusių, reikia skambinti ir klausti.


Savaitgalio rekolekcijos sutuoktiniams – tai vieno kitam padovanotas laikas!

Jei per įvairius darbus nerandate laiko sau ir savo sutuoktiniui (ei);
Jei nesusikalbate;
Jei manote, kad Jūsų santuoka „normali“ ir nieko kito nenorite;
Jei Jūsų santuokinis gyvenimas tapo „pilkas“;
Jei nieko naujo nebesitikite iš jo (jos);
Jei norite tobulėti, – tai šie „Sutuoktinių susitikimai“ kaip tik Jums!

Kam skirti „Sutuoktinių susitikimai“
Pirmiausia jie skirti sutuoktinių poroms. Taip pat juose gali dalyvauti kunigai, seserys ir broliai vienuoliai, seminaristai. Paprastai dalyvauja apie 10 -15 sutuoktinių porų. Dalyvių amžius ir santuokos stažas neribojamas.

Kaip vyksta „Sutuoktinių susitikimai“
Programą veda trys-keturios sutuoktinių poros ir kunigas. Ši komanda savo liudijimais padeda dalyvaujantiems apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti Dievo planą santuokai.
Padrąsinimas droviesiems: dalyviams nereikia viešai kalbėti, dalytis patirtimi.

Trukmė
Rekolekcijos prasideda penktadienį 18 val., tęsiasi visą šeštadienį ir baigiasi sekmadienį apie 14 val.
Prasminga dalyvauti tik visoje savaitgalio programoje.
Šiam laikui pasirūpinkite namuose likusių mažamečių vaikų priežiūra – savaitgalio programa skirta tik sutuoktinių poroms. Jei iš anksto numatote, kad vėluosite ar privalėsite išvykti anksčiau – verčiau atidėkite dalyvavimą kitam kartui ištisoje programoje.

Organizaciniai dalykai
Savaitgalio metu maitinimu rūpinasi organizatoriai.
Dalyvių prašome atsivežti baltą patalynę ir tualetinius reikmenis.
Dalyviai prašomi paaukoti už nakvynę ir maitinimą. Orientacinė tokio savaitgalio kaina vienai porai yra apie 90-100 eurų. Lėšų stoka neturi trukdyti norintiems dalyvauti savaitgalyje.


KVIEČIAME REGISTRUOTIS!

INFORMACIJA tel.: 8(37) 208263, El. paštas: lsc@lcn.lt

http://www.lietuvoss...iu-susitikimai/
Atsakyti

Na - ir kaip jums naujas SM formatas? :D

 


Prie visų kitų permainų mano gyvenimėly (pagaliau džiaugiamės naujais namučiais :ax: ) dar ir tai... :mega_shok: Na bet nieko, priprasime, niekur nesidėsim... (čia tas "unsure" veidelis turėtų būti - net ir to nebėra? :hm: )

Atsakyti