Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Tsakant... buvom didžiausioj motyvacinėj konferencijoj, kuria susidomėjom iš esmės dėl Niko V. Pradėjom nuo antros dalies, bet jau po poros šnekėtojų ir visuotinio "pašokinėkim, apkabinkim kaimyną, išlaisvinkim energiją" buvo nepakartojama. cool.gif lotuliukas.gif Viena/s kalba lyg ir protingai, apie vidinę ir išorinę motyvaciją, kad na išorinė yra emocinė, ji praeina, o vidinė yra tvaresnė, tavo apsisprendimas, ne emocijos. O iš paskos pranešėjai kaip tik ant tos išorinės ir pakimba. Išėjom pasidairyt loterijos, prekybos ezoterine literatūra biggrin.gif, užtikom dar taip klaidžiojančių dūšelių (viena kadais čia besilankius dūšelė labai gražiai nustebino, 99 proc. pasiruošus gimdymui :]), bet ką dabar... žinojom, kad iki to ką nori pamatyti, bus visko.
Bet N.V. nubraukė visus pasiniurzgėjimus. Buvo verta. Vien dėl jo. Ir džiugu, kad susirinkę išgirdo ne tik "tu gali, tu gali", bet ir labai gražų jo krikščioniško tikėjimo liudijimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 30 rugsėjo 2016 - 22:51
QUOTE(hi (: @ 2016 09 30, 23:19)
Tsakant... buvom didžiausioj motyvacinėj konferencijoj, kuria susidomėjom iš esmės dėl Niko V. Pradėjom nuo antros dalies, bet jau po poros šnekėtojų ir visuotinio "pašokinėkim, apkabinkim kaimyną, išlaisvinkim energiją" buvo nepakartojama.  cool.gif  lotuliukas.gif Viena/s kalba lyg ir protingai, apie vidinę ir išorinę motyvaciją, kad na išorinė yra emocinė, ji praeina, o vidinė yra tvaresnė, tavo apsisprendimas, ne emocijos. O iš paskos pranešėjai kaip tik ant tos išorinės ir pakimba. Išėjom pasidairyt loterijos, prekybos ezoterine literatūra biggrin.gif, užtikom dar taip klaidžiojančių dūšelių (viena kadais čia besilankius dūšelė labai gražiai nustebino, 99 proc. pasiruošus gimdymui  :]), bet ką dabar... žinojom, kad iki to ką nori pamatyti, bus visko.
Bet N.V. nubraukė visus pasiniurzgėjimus. Buvo verta. Vien dėl jo. Ir džiugu, kad susirinkę išgirdo ne tik "tu gali, tu gali", bet ir labai gražų jo krikščioniško tikėjimo liudijimą.


Va va, ten ir man būtų buvę įdomu, tik šįkart pataupėm, tiksliau sakant, nelabai turėjom iš ko, tai įdomu įspūdžiai, ačiū, kad pasidalinai smile.gif
O dūšelę prašom atskleisti, kai pagimdys biggrin.gif Baisiai įdomu!
Atsakyti
Mes išankstinius pirkom, tai pigiau buvo. Jei būčiau jau tada sumojus, kad galima tik į galą ateit, turbūt būčiau ir vaikam ėmus. Gražus ne tik turinys, bet ir dėmesingumas detalėms, pvz. vertimui. Bet tikiuosi, kad dar bus įrašų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 01 spalio 2016 - 11:07
QUOTE(hi (: @ 2016 10 01, 12:01)
Mes išankstinius pirkom, tai pigiau buvo. Jei būčiau jau tada sumojus, kad galima tik į galą ateit, turbūt būčiau ir vaikam ėmus. Gražus ne tik turinys, bet ir dėmesingumas detalėms, pvz. vertimui. Bet tikiuosi, kad dar bus įrašų.

man rodos, vakar per kažkurią TV rodė, reikės kurią dieną pažiūrėt.
Atsakyti
Pas mus "tos" tv nerodo. Bet įrašas jau ir internete yra. Sužiūrėjom su vaikais dar kartą.

Įrašas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 01 spalio 2016 - 16:25
QUOTE(hi (: @ 2016 10 01, 17:24)
Pas mus "tos" tv nerodo. Bet įrašas jau ir internete yra. Sužiūrėjom su vaikais dar kartą.

Įrašas



Įdėjo ir išėmė, nespėjau pažiūrėti. Įdomu, kokiais tikslais...
Atsakyti
Šiandien popiet išėmė, ryte dar buvo... Bala žino, gal kokia sutartis su lietryčio tv, kad kaži kiek serverių neužkraut, o gal kada platins.
Man labai rytojui reikėjo, bet tai ką dabar, likau biški ant ledo. :]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 03 spalio 2016 - 20:12
O man taip gaila, kad nespėjau pamatyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 10 01, 17:24)
Pas mus "tos" tv nerodo. Bet įrašas jau ir internete yra. Sužiūrėjom su vaikais dar kartą.

Įrašas



Aciu, kad idejote nuoroda, norejau pamatyti. Bet buvo labai liudna kazkodel, negalejau nugaleti sio jausmo niekaip.... unsure.gif
Atsakyti
Radau youtubėj

https://www.youtube....h?v=xSdsHdBLHsc
Atsakyti
QUOTE(Airona @ 2016 10 04, 07:35)
Aciu, kad idejote nuoroda, norejau pamatyti. Bet buvo labai liudna kazkodel, negalejau nugaleti sio jausmo niekaip....  unsure.gif

Man tai buvo liūdna (nors iš esmės tai kitas jausmas, toks) iki šios konferencijos dalies. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 04 spalio 2016 - 15:00
QUOTE(hi (: @ 2016 10 04, 16:00)
Man tai buvo liūdna (nors iš esmės tai kitas jausmas, toks) iki šios konferencijos dalies. cool.gif



Sprendziant is publikos reakcijos, tokiu kaip as isvis nebuvo, arba tik mazuma.
Atsakyti