Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 09 08, 20:39)
tai jei tie maldininkai jau buvo Mišiose, o tiesiog nori dar keliais apeit, o laikas spaudžia, nes autobusas laukia, tai ir eina....kiekvienas turi savo laiką ir maldą...

O tai kas tada yra Mišios?
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 09 08, 22:27)
Aš šiandien vakare buvau. Oras nuostabus.

Zirziliukę - su gimtadieniu. Kartu su Marija. smile.gif

Tai jau atlikta, daugiau nevažiuosit?

Su gimtadieniu, Ziriliuke, tai bent šventė kartu su Marija wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2016 09 09, 09:37)
Tai jau atlikta, daugiau nevažiuosit?

Tiesą sakant nežinau. Vakar buvau su darbo kolektyvu. Vaikai važiuos ryt. Dar taip atsargiai turim minty kurią savaitės dieną po sekmadienio, bet tikrumo kol kas neturim. Skaičiuoji truputį po vasaros... cool.gif
Atsiranda keli papildomi pinigėliai, tada tarp visų piligrimysčių prieini prie knygų... biggrin.gif Nusiperki nežinia kelintą Biblijos versiją. Bet, kad paimi į rankas ir padėt neišeina. :] Nors buvo ką padėjau, čiupinau kažkokią su receptais pagal šventųjų dienas, grožėjaus, bet paskui sustabdžiau save, kad dar nič nieko negaminau pagal turimą "Prie stalo su Abraomu". biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 09 rugsėjo 2016 - 14:21
QUOTE(hi (: @ 2016 09 09, 15:20)
Tiesą sakant nežinau. Vakar buvau su darbo kolektyvu. Vaikai važiuos ryt. Dar taip atsargiai turim minty kurią savaitės dieną po sekmadienio, bet tikrumo kol kas neturim. Skaičiuoji truputį po vasaros...  cool.gif
Atsiranda keli papildomi pinigėliai, tada tarp visų piligrimysčių prieini prie knygų...  biggrin.gif  Nusiperki nežinia kelintą  Biblijos versiją.

O mes kaip tik sekmadienį įprastu laiku ruošiamės. Nesusitiksim.

Šitą turiu, bet dar nebuvau atsivertus blush2.gif . Ir bijau užsukt į knygų palapinę, nes dar pernykštes ne visas perskaičiau. Tik kaip tokią progą praleisi cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2016 09 09, 16:49)
O mes kaip tik sekmadienį įprastu laiku ruošiamės.

Sekmadienį mes Suvalkijoj į atlaidus planuojam, jei sveikata leis. O tai kimba visokie "balažinokas".
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 09 09, 01:45)
O tai kas tada yra Mišios?

taigi pati puikiai žinai, Saulėteke
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 09 09, 20:53)
taigi pati puikiai žinai, Saulėteke

Užtat ir stebiuosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 09 10, 02:56)
Užtat ir stebiuosi. smile.gif

ne viską įmanoma sudėlioti į supratimo lentynėles. o dar sunkiau laikytis visokių taisyklių ir nurodymų.... o Dievas vis tiek myli kiekvieną ypatingai. ar jis bus geras, ar blogas, laikysis taisyklių ar ne-Jis savo Meilę lieja kiekvienam be saiko
Atsakyti
O mes atleidžiami nuo taisyklių ir nurodymų, kai mums nepatogu jų laikytis? Kažkaip anksčiau taip nebuvo. smile.gif
Atsakyti
Iš asmeninio pastebėjimo (tiesa, ne Mišių metu). Yra žmonės, kuriais tais keliais apie visą altorių aplink eina labai sąmoningai, su malda. O yra, kurie eina, nes "kitaip koplyčioj eit negalima", t.y. mato kaip žmonės elgias ir stengias viską padaryt "taisyklingai". Kur/kiek tame yra maldos...balažin. Čia ne mano skubotos išvados, pačių ėjikų pasakojimai.
Viena vertus ir žmogus neiškart užauga, kiekvienam savas laikas, subtilu tai ir asmeniška. Duokdie, kad jam ta kelionė būtų pradžia. Kita vertus tas "nefiltravimas" ir ėmimas "visko" vis tiek ima ir sutrikdo.
Čia piligrimų centre prisirenka senų Šv.Raštų leidimų už simbolinę auką, paima medalikėlių. Čia nulekia į gatvės mugę ir tarp visų įmanomų prekių, renkas ezoterinius barškalus. Renkas, net įspėti (nesusilaikiau... o pardavėja man paaiškino, kad "čia gi visko yra"), aiškinas kaip ir kur pasidėt, kad geriau veiktų. Paskui koplyčioj keliais aplink. Visas komplektas. smile.gif

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 09 10, 09:21)
Jis savo Meilę lieja kiekvienam be saiko

Svarbu nepamiršt nusisukt dangtelio. smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 rugsėjo 2016 - 10:55
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 09 10, 11:09)
O mes atleidžiami nuo taisyklių ir nurodymų, kai mums nepatogu jų laikytis? Kažkaip anksčiau taip nebuvo. smile.gif

o yra taisyklė, kad Mišių metu negalima keliais eiti aplink altorių?
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2016 09 09, 15:20)
Nors buvo ką padėjau, čiupinau kažkokią su receptais pagal šventųjų dienas, grožėjaus, bet paskui sustabdžiau save, kad dar nič nieko negaminau pagal turimą "Prie stalo su Abraomu".  biggrin.gif

o man teko pagal tą knygą gaminti maistą....
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 09 10, 10:55)
o yra taisyklė, kad Mišių metu negalima keliais eiti aplink altorių?

Nagi žinok pirštais nebesiu, ypač apie kelius, bet iš principo turbūt ir pati žinai, kad altorius Šv. Mišių metu yra tam tikra "riba". T.y. vienoje pusėje dvasininkija ir patarnautojai, kitoje pasauliečiai.
Aišku, ten kur einama keliais nuo nežinia kada, tai lyg ir labiau įprasta. Gali suprast tą "iš tradicijos". Daug įdomybių iš tos tradicijos dar buvo. Bet kai "atsijungi" nuo konkrečios koplyčios ir matai altorių, kažkodėl labai nekyla klausimų, kodėl protingas kunigas neleis iš "anos" altoriaus pusės lįst pvz. fotografui. Ar kodėl pvz. toj pat aikštėj nesusikviečia ne patarnavimui, o tiesiog Mišių šventimui "iš anos pusės" kokių puikių pasauliečių. Kad ir ten metai iš metų savanorius organizuojančio Manto Kuraičio. Ar visą erdvę išpuošusių floristų. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 rugsėjo 2016 - 11:11