Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

FB nesibaidau, nors man jis reiškia ką kita nei SM. Gal keista, bet jei jau ką daug metų pažįsti SM, tai pažįsti/pažinojai geriau, esi išsikalbėjęs daugiau nei FB. Net jei čia anonimiškumo ir daugiau. Nors su dabartine sm "platformų perkėlinėjimo" sistema negali žinot ar užėjus norui privačiau pasikalbėt tavo asmeninė žinutė nenueis bala žino kur. :]]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 16 rugpjūčio 2016 - 20:56
QUOTE(letuciux @ 2016 08 16, 18:35)
Kelsimės į facebook?
smile30x30.png Ten tik anonimiškumo mažiau...

Kažkaip fb tarsi kitokios paskirties. SM buvo viešas forumas, visiems atviras ir kartu šiek tiek privatus savo daliniu anonimiškumu, čia į diskusiją galėjo jungtis bet kas. Bet, matyt, nėra tokio poreikio, kad baigia nunykti?
Atsakyti
man tas pats, ar fb ar sm. nebijau nei savo veido rodyt, nei savo nuomon4s pareikšt, kad ir kaip ten bebūtų.

aš va atostogų šiemet neturiu ir neturėsiu...gal taip ir reikia? juk ką beveikčiau per atostogas? gulėčiau lovoje?
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 08 21, 22:30)
aš va atostogų šiemet neturiu ir neturėsiu...gal taip ir reikia? juk ką beveikčiau per atostogas? gulėčiau lovoje?

Tai gal tiems, kas nežino ką per atostogas galima veikti, jų ir nereikia smile30x30.png Kita vertus, tos "ne atostogos" "ne atostogoms" gal nelygu, jei per jas net papiligrimauti įmanoma.

Aš tai dar gabaliuką atostogų turėsiu – savo pradinukus į mokyklą savaitėlę ramiai pavedžioti. Kadangi persikraustyti iki rugsėjo, jei neįvyks stebuklas, jau nebespėsime, tai autobuse turėčiau praleisti po geras 5 val. per dieną... Na bent jau nebus labai sunku sugalvoti, ką veikti per likusią dienos dalį biggrin30x30.png
Atsakyti
atostogas gavau savaitei, kad galėčiau į berčiūnus, į stovyklą važiuoti...tai va... bet tai grįžau totaliai neišsimiegojus ir vis sekioja vaizdai iš stovyklos, dainos, šokiai ir kiti linksmumai....va jau para bandau sugrįšti į realybę...nesigauna...tik galva plyšti pradėjo....
Atsakyti
Turbūt jau matėt kitais keliais, bet dėl visa ko įdėsiu - Karas prieš vaikus.

"Kviečiame pasižiūrėti video filmą apie organizacijas, kurioms vertybinis paauglių ugdymas kelia pasipiktinimą. Filme paaiškinama, kodėl jos siekia diegti liberalesnį, į kontracepcijos vartojimą nukreiptą "lytinį švietimą". Toks švietimas yra paremtas komerciniu interesu išsiugdyti “vartotoją”, todėl jo tikslas yra sudominti vaikus seksualiniais santykiais ir skleidžiant "gender" ideologiją pakeisti prigimtinę lytiškumo sampratą.
Švietimo ir mokslo ministerijoje yra rengiama Lytiškumo ugdymo programa Lietuvos mokykloms. Programos projektas orientuotas į moralinį paauglių ugdymą, rengimą šeimai, sveikos gyvensenos propagavimą ir lytinės elgsenos keitimą, kuris padėtų paaugliams gyventi asmens ir visuomenės sveikatai palankų gyvenimą bei skatinantų lytinius santykius atidėti iki pilnametystės. Tačiau viešai yra reiškiami kaltinimai, neva programa yra moksliškai nepagrįsta, neatitinka šių dienų realijų. "
Atsakyti
Viena veikėja čia neprisidavė (arba aš pražiūrėjau). Bet vis tiek - sveikinimai aidaa ir čia su nauju dukriuku. Palaiminti princesišku grožiu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 08 25, 23:28)
Viena veikėja čia neprisidavė

Svieto pabaiga (na šitaip imti ir tylėti 9 mėnesius bebe.gif ). Bet kuriuo atveju sveikinimai aidos šeimynai. 4u.gif

P.S. O, senieji veideliai sugrįžo. rolleyes.gif
Atsakyti
na tep, svieto pabaiga.....
sveikinimai, aidaaa.......ružaviausi ir ramiausi....
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 08 25, 23:28)
Viena veikėja čia neprisidavė (arba aš pražiūrėjau). Bet vis tiek - sveikinimai aidaa ir čia su nauju dukriuku. Palaiminti princesišku grožiu. wub.gif

Na va, tokia džiugia naujiena nepasidalino. Sveikinimai, gražaus augimo ir daug laimingų akimirkų nuostabiai šeimynai!
Atsakyti
Padėkit man susigaudyti apie skautus. blush2.gif Baltas sniege, aūūūū, kokios "rūšies" skautai Tavo vaikai? biggrin.gif Viskas atrodė paprasta – skautų būrelis savoje mokykloje, jokio papildomo vežiojimo, ale vyras sugebėjo vasarą viename renginyje mūsų vaikus užrašyti, kaip dabar darosi akivaizdu, į kitą skautišką organizaciją, ir apskritai jų dar n kitų yra. unsure.gif Pamaniau, šioje temoje tikrai bus tą painiavą išmanančių. Į kuriuos skautus Vilniuje taikyti, o kurių gal kaip tik vertėtų privengti? (Kas per vieni tie mokykloje, konkrečios info nerandu – matyt reikės tiesiai vadovei rašyti g.gif ).
Atsakyti
Ei, o kodėl taip tylu? Bene tie skautai apskritai "ne lygis"? unsure.gif Pradėjus kiek gilintis visi jie jau mums vis kuo nors įtartini atrodo. doh.gif Na pasakykit kas nors, kad viskas su jais vis dėlto gerai biggrin.gif , o tai aš jau ir šiaip gilioj nevilty dėl vaikų užklasinių veiklų. verysad.gif
Atsakyti