Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 06 12, 17:11)
Galiu tik paantrinti Saulelei, kad labai neretai didelis ismanymas tikejimui dar gi ir pakenkia... nera paprasta ''ismesineti'' skersai isilgai pvz. Sv. Rasta... tiek ten visokiu niuansu, teoriju, kad galiausiai net bloga pasidaro nuo to zinojimo ir norisi ne tu ziniu, o Dievo, tiesiog Dievo - tokio pliko, baso, be jokiu mandrybiu  biggrin.gif Na, teologai savaip yra isbandomi tuo zinojimu, o isbandymus ne visi atlaiko. Gerai sventieji ir sake, kad teologija reikia studijuoti atsiklaupus ir as su jais  drinks_cheers.gif
Gaila, bet nebuvome. Vaikai apsirgo. Finale savaite praleidome ligonineje, o po keliu dienu isvaziuojame ilgam i sanatorija... tikiuosi, kad orai pageres, nes jei lis, tai vel jausimes kaip ligonineje tarp sienu  unsure.gif Vaziuosiu su dviem mazaisiais, didzioji pasiliks su teciu, nes musu mokykloje dar nesibaige mokslo metai.

O tu ieskojai slingo, ar radai? Kazkaip susimakalavau, mociute tampi?  bigsmile.gif Ar ne per jauna tu cia mociute buti?

Pas mane buvo kazkur slingas, tik neisivaizduoju kur dabar. Jei nespesiu iki isvaziavimo rasti, tai paskui jau tik liepos viduryje galesiu ieskoti.

labai geras pastebėjimas. nuolankumas čia nepamaišys..Dievas, plikas, basas Dievas, gimęs purvinam tvartely-Jis labiausiai pasiekiamas dvasioje nusižeminusiems....vienąkart su Juo susitikus-draugystė ir bendrystė išlieka visam gyvenimui...
gailestingumo metai yra išskirtiniai man ir mano vaikams....kasdieną, kassekundę išgyvenu Jo Meilę... wub.gif
močiute tapsiu, ir gana greitai....dukrai 20 metų. tai kaip ir nėra jai anksti...aš pati 20 gimdžiau pirmąjį. "pagerintas" jos vaikščiojimas, antrą kartą ligoninėj guli. kaune, šilainiuose, nes čai jonavoj nelabai ką ir žiūri...slingą jau rado, turi...dabar jai 34 savaitės jau...va ruošiuos į ligoninę važiuoti, mašiną bandau pasiskolinti....
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 06 13, 13:19)
labai geras pastebėjimas. nuolankumas čia nepamaišys..Dievas, plikas, basas Dievas, gimęs purvinam tvartely-Jis labiausiai pasiekiamas dvasioje nusižeminusiems....vienąkart su Juo susitikus-draugystė ir bendrystė išlieka visam gyvenimui...
gailestingumo metai yra išskirtiniai man ir mano vaikams....kasdieną, kassekundę išgyvenu Jo Meilę... wub.gif
močiute tapsiu, ir gana greitai....dukrai 20 metų. tai kaip ir nėra jai anksti...aš pati 20 gimdžiau pirmąjį. "pagerintas" jos vaikščiojimas, antrą kartą ligoninėj guli. kaune, šilainiuose, nes čai jonavoj nelabai ką ir žiūri...slingą jau rado, turi...dabar jai 34 savaitės jau...va ruošiuos į ligoninę važiuoti, mašiną bandau pasiskolinti....



Vau, sveikinu wub.gif Aš ir norėčiau anksti tapti močiute smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 06 15, 09:08)
Vau, sveikinu wub.gif Aš ir norėčiau anksti tapti močiute smile.gif  blush2.gif

ne taip ir anksti....gi man ne 30....
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 21, 20:36)
Ne bažnytinis renginys, bet vis tik... Nick Vujicic Kaune.
Daugiau nei parašyta apie bilietus nežinau, tai laiškas įstaigoms...

Jei kam netyčia aktualu, turiu iki šio vakaro (23:59 val.) galiojantį 35% nuolaidos kodą geresnėse vietose likusiems SILVER bilietams – mielai perleisčiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 06 15, 12:09)
ne taip ir anksti....gi man ne 30....



Turėjau omeny ne tavo, o tavo vaiko amžių, ir aš taip norėčiau, tą turėjau omeny, kad anksti norėčiau tapti močiute smile.gif
Atsakyti
kaip gyvenat, mielosios? ką veikiat vasarai įsibėgėjant?
Atsakyti

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 06 05, 09:04)
Aha, galim susiorganizuoti tuomet.


Ėch. Nu gal pavyks, kad abi norim. Atrodo, man turėtų būt paprasčiau be šeimos. O dabar va, mama...

QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 06 12, 17:11)
Galiu tik paantrinti Saulelei, kad labai neretai didelis ismanymas tikejimui dar gi ir pakenkia... nera paprasta ''ismesineti'' skersai isilgai pvz. Sv. Rasta... tiek ten visokiu niuansu, teoriju, kad galiausiai net bloga pasidaro nuo to zinojimo ir norisi ne tu ziniu, o Dievo, tiesiog Dievo - tokio pliko, baso, be jokiu mandrybiu  biggrin.gif Na, teologai savaip yra isbandomi tuo zinojimu, o isbandymus ne visi atlaiko. Gerai sventieji ir sake, kad teologija reikia studijuoti atsiklaupus ir as su jais  drinks_cheers.gif

Galbūt. Bet kai žmogui į galvą kalama "Dievas Dievas Dievas", kažkaip tikiu, kad jis labiau į Jį ir gręžiasi, tai tampa gyvenimo dalimi. Galop, taip jau abejingas tikėjimui žmogus, argi studijuotų katalikų teologijos fakultete?

Aš tai ar vasara, ar žiema dirbu dirbu dirbu. Kitkam laiko mažai, nes namo grįžtu vėlokai. Savaitgaliais galėčiau ką doro ar įdomaus nuveikt, bet visai neturiu jėgų. Vasara ne mano laikas... Kažkoks išsekimas užpuolė. O dar mama ligoninėj atsidūrė. Ačiūdie ne širdis. Lyg ir pagydoma, lyg ir ne tragedija, bet nerimauju, žinoma.
Ir šiandien tik į bažnyčią tenuėjau. Visą savaitgalį pramiegojau tikra to žodžio prasme. Būčiau lankius mamą, bet pasakė, kad nėra reikalo į kitą miestą trenktis, lankytojų yra ir taip, tai toliau miegojau.
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 06 19, 14:00)
kaip gyvenat, mielosios? ką veikiat vasarai įsibėgėjant?

Aš nieko labai krikščioniško neveikiu blush2.gif Mėginam tvarkingai kas sekmadienį visa šeima lankytis naujos parapijos bažnyčioje. Viskas ten gerai, net su vaikais šiek tiek užsiimama, vyresnėliui patinka, kuo puikiausiai išbūna ir eina noriai. Bet mažoji... doh.gif Eina ji irgi visada visur noriai, bet tas begalinis smalsumas biggrin.gif ir nuolatinis malimasis – kol kas kaskart grįžtu pavargusi kaip po bulviakasio, na gal kaip nors ilgainiui adaptuosimės. unsure.gif

Praėjusią savaitę "atidirbau" mokykloje: dvi dienas pirmokų mokyklėlė, tėvų susirinkimas, dar uniformų važiavome pirkti – visai tos mano atostogos laiku blush2.gif , kitaip nežinau kaip būtų tekę suktis.

Na ir daiktus intensyviai pakuoju ax.gif – viena vertus toks nemenkas darbelis (ypač trise), kita vertus – džiuginantis, nes pagaliau kažkas jau visai apčiuopiamo permainų link.
Atsakyti
Aš tai periodiškai fariziejiška veikla užsiiminėju, t.y. bandau klausiantiems paaiškinti Bažnyčios poziciją kai kuriais klausimais. Už tai gaunu krūvą epitetų ir išsamią savo gyvenimo analizę. Labai apsimoka. bigsmile.gif
Bet kuriam laikui teks raukt, kuriam laikui eisiu su leliukais dirbt. Tsakant čia jau visai kiti dirvonai. Nors adrenalinui irgi gerai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 20 birželio 2016 - 21:34
Jei klausimas buvo apie krikščioniškumą, tai atsakiau ne į temą. Neveikiu nieko krikščioniško. Vaikštau į bažnyčią, meldžiuosi kažkiek, kažkiek skaitau Faustinos dienoraštį. Bet tai dėl savęs, galima sakyti. Dėl artimų žmonių, draugų meldžiuosi, nes tai MAN dėl jų (?) neramu, tai AŠ taip noriu. Taip, linkiu jiems gero, bet ar tai taip jau tyrai neegoistiška, nežinau. Nemanau, kad tai blogai, tikrai, žinoma. Bet, turbūt, ir nėra taip jau tyrai šventa ir ne koks gailestingumo darbas.

Žiūriu, tikėjimo įtakojama, gal ir ne maža dalim susilaikau nuo blogio, be gėrio nešt taip ir neišmokau.

Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2016 06 20, 09:22)
Na ir daiktus intensyviai pakuoju ax.gif – viena vertus toks nemenkas darbelis (ypač trise), kita vertus – džiuginantis, nes pagaliau kažkas jau visai apčiuopiamo permainų link.

Smagumėlis tokios permainos 4u.gif .
QUOTE(hi (: @ 2016 06 20, 22:24)
Aš tai periodiškai  fariziejiška veikla užsiiminėju, t.y. bandau klausiantiems paaiškinti Bažnyčios poziciją kai kuriais klausimais. Už tai gaunu krūvą epitetų ir išsamią savo gyvenimo analizę. Labai apsimoka.  bigsmile.gif

Svarbiausia, nemokamai biggrin.gif .
QUOTE(Night13 @ 2016 06 20, 23:00)
Bet, turbūt, ir nėra taip jau tyrai šventa ir ne koks gailestingumo darbas.

Melstis už gyvus ir mirusius yra gailestingumo darbas 4u.gif .

Man sekmadienį pagaliau pavyko pamatyti "Baltą drobulę" Kauno dramteatry. Dar šiandien pusę dienos nešiojausi akyse ir mintyse - Svobonas iš viso neįtikėtinas, nors ne pirmą jo spektaklį mačiau, bet šitame tiesiog stebėjausi, kad iš tiesų nenumirė, su tokia jėga vaidino. Bendrai buvo neeilinis spektaklis, o skirtas Jurašo 80-mečiui, tai gal visiems, tiek aktoriams, tiek žiūrovams darė poveikį.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2016 06 20, 23:00)
Svarbiausia, nemokamai biggrin.gif .

Nu kelios valandos konsultacijų ne taip jau visai ir nemokamai. Jaučiuos sąžiningai užsidirbus. biggrin.gif
Atsakyti