Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Night13 @ 2016 05 29, 22:29)
Norėčiau ekskursijos su gidu po Katedros požemius, varpinę. Tokia paprasta, bet ir dailia tapyba puošta mūsų Katedra.  wub.gif Žinant, kad šventasis ilsisi ten, ir kitos didingos sielos, dūšioj sušyla. Noris ne tik paskaityt apie tai. Tikiuos prisiruošiu artimiausiu metu.



Ir aš seniai jau noriu...Prisijungčiau.
Atsakyti
Dar galima išreikšti savo poziciją dėl rytojaus balsavimų.
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 05 31, 11:54)
studijavau katalikų teologijos fakultete

Tai va kur šuo pakastas. biggrin.gif Na tai nenuostabu, kad su Bažnyčios hierarchais daug didesnė tikimybė susidurt.
Jei ne paslaptis, galbūt darbuojies kažką su tuo susijusio, pagal specialybę? - Nežinau, ar teisinga taip sakyt, nes tikiu, kad į tokį fakultetą žmonės stoja labiau iš pašaukimo, tai man, su labai žemišku išsilavinimu ir specialybe tai atrodo kone nuodėmė vadint specialybe teologijos f. programas. smile.gif
Nesakau, kad man čia kažkas stebuklingo atrodo, bet, palyginus su mano baigtais inžineriniais mokslais, stebuklo matau. smile.gif Na toks neelinis išsilavinimas vis tik. Baltas pavydas. smile.gif Tikiu, kad tai tikėjimą dar labiau įsmelkia į sąmonę.

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 05 31, 15:24)
Ir aš seniai jau noriu...Prisijungčiau.

Gerai būtų organizuotis tuomet. Juk ten savaitgalį galima... Tavo draugiją tikrai vertinčiau.

Ramaus savaitgalio ir poilsio linkiu visoms. Aš vėl labai nerimauju. Labai labai...
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 06 03, 23:53)
Tai va kur šuo pakastas.  biggrin.gif Na tai nenuostabu, kad su Bažnyčios hierarchais daug didesnė tikimybė susidurt.
Jei ne paslaptis, galbūt darbuojies kažką su tuo susijusio, pagal specialybę? - Nežinau, ar teisinga taip sakyt, nes tikiu, kad į tokį fakultetą žmonės stoja labiau iš pašaukimo, tai man, su labai žemišku išsilavinimu ir specialybe tai atrodo kone nuodėmė vadint specialybe teologijos f. programas. smile.gif
Nesakau, kad man čia kažkas stebuklingo atrodo, bet, palyginus su mano baigtais inžineriniais mokslais, stebuklo matau. smile.gif Na toks neelinis išsilavinimas vis tik. Baltas pavydas. smile.gif Tikiu, kad tai tikėjimą dar labiau įsmelkia į sąmonę.   

Ramaus savaitgalio ir poilsio linkiu visoms. Aš vėl labai nerimauju. Labai labai...

tikėjimo studijos neįsmelkia. turiu daug pvz, kad net kunigai nėra tikintys. jie tik žino teoriją, yra bažnyčios pasiųsti darbuots ir vedami Šv. Dvasios, o va tikėjimo, atsidavimo Dievui-nė kruopelytės neturi...taigi negali tvirtinti, kad studijos "duoda" tikėjimą. tai yra Dievo dovana... tarp pasauliečių žymiai dažniau sutinku gyvai tikinčių, nei tarp pašauktųjų....
būk rami, tavo specialybė yra taip pat iš Dievo....

+
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulelė*: 04 birželio 2016 - 09:04
Ačiū labai labai Saulele už maldą. Didžiausia dovana. Nerami dūšia ne vien dėl to, bet pirmąkart vairavau pati tokį ilgą kelią pas mamą (esu pradedanti vairuotoja, jau turėjus avariją dėl mano kaltės). Atvykau pas mamą sėkmingai. Labai labai bijojau. Važiuosim mudvi pas tėtį į kapines. Šiek tiek ramiau šiandien.
Dėl tikėjimo kunigų, tikiu, kad būna su giliu ir silpnesniu, kaip ir visi žmonės. Tik kas pamatuos jį. Ir ar to reikia... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 06 04, 09:18)
Tik kas pamatuos jį. Ir ar to reikia... smile.gif

drinks_cheers.gif
O mes ketvirtadienį popiet buvom Vilniuj. Turėjom dovanų vieną knygyno kuponą, kurį jau "tiksėjo" laikas išsigrynint. O Vilniuje aš orientuojuos na maždaug taip: žinau Aušros vartus, Katedrą ir bernardinus. Kitur tegu ir buvus, bet nepasakyčiau, kad užsimerkus nueičiau. Tai kadangi laiko buvo ribotai, piligriminių tikslų nekėlėm, sakom - atvažiuosi specialiai kitą kartą. Ir ką - einam iš knygyno ir taip atmintis ima sakt, kad Dievo Gailestingumo šventovė kažkur visai šalia. Bet et, net adreso nesitikslinau, o vaikų gudrūs telefonai išsikrovę. Automobilio parkavimo laikas jau taip pat apie save primint ima, ratų nesuksi. Ir ką - pakeliu nosį ir prieš ją per pora metrų matau - "Porta Misericordiae". biggrin.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 04 birželio 2016 - 10:41
QUOTE(Night13 @ 2016 06 03, 23:53)
 
Gerai būtų organizuotis tuomet. Juk ten savaitgalį galima... Tavo draugiją tikrai vertinčiau.




Aha, galim susiorganizuoti tuomet.
Atsakyti
Baltasis Sniege, ar buvot harmony parke?
Atsakyti
"Šią savaitę Seime svarstytas Pagalbinio apvaisinimo (PA) įstatymo projektas Nr. XIP-2502(4). Deja, dalis TS-LKD frakcijos narių nedalyvavo svarstyme; keletas balsavo netinkamai. Dėl to buvo pritarta vaiko interesui priešiškoms J. Požėlos pasiūlytoms įstatymo pataisoms. Artimiausiu metu LRS tęs PA įstatymo projekto svarstymą. Bus balsuojama dėl pataisos, leidžiančios neriboto embrionų skaičiaus šaldymą ir sunaikinimą. Dėl to kviečiame Jus TS-LKD frakcijos nariams dar kartą priminti šios partijos vertybes ir rinkėjams duotus pažadus.

Paspaudę žemiau esančią nuorodą, Jūs galėsite pasirašyti du laiškus svarstyme nedalyvavusiems ar netinkamai balsavusiems TS-LKD poltikams. Kviečiame nuoroda dalintis su artimaisiais."


http://laisvavisuome...ts-lkd-nariams/
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 06 03, 23:53)
Nesakau, kad man čia kažkas stebuklingo atrodo, bet, palyginus su mano baigtais inžineriniais mokslais, stebuklo matau. smile.gif Na toks neelinis išsilavinimas vis tik. Baltas pavydas. smile.gif Tikiu, kad tai tikėjimą dar labiau įsmelkia į sąmonę.   

Galiu tik paantrinti Saulelei, kad labai neretai didelis ismanymas tikejimui dar gi ir pakenkia... nera paprasta ''ismesineti'' skersai isilgai pvz. Sv. Rasta... tiek ten visokiu niuansu, teoriju, kad galiausiai net bloga pasidaro nuo to zinojimo ir norisi ne tu ziniu, o Dievo, tiesiog Dievo - tokio pliko, baso, be jokiu mandrybiu biggrin.gif Na, teologai savaip yra isbandomi tuo zinojimu, o isbandymus ne visi atlaiko. Gerai sventieji ir sake, kad teologija reikia studijuoti atsiklaupus ir as su jais drinks_cheers.gif

QUOTE(*Saulelė* @ 2016 06 08, 19:24)
Baltasis Sniege, ar buvot harmony parke?

Gaila, bet nebuvome. Vaikai apsirgo. Finale savaite praleidome ligonineje, o po keliu dienu isvaziuojame ilgam i sanatorija... tikiuosi, kad orai pageres, nes jei lis, tai vel jausimes kaip ligonineje tarp sienu unsure.gif Vaziuosiu su dviem mazaisiais, didzioji pasiliks su teciu, nes musu mokykloje dar nesibaige mokslo metai.

O tu ieskojai slingo, ar radai? Kazkaip susimakalavau, mociute tampi? bigsmile.gif Ar ne per jauna tu cia mociute buti?

Pas mane buvo kazkur slingas, tik neisivaizduoju kur dabar. Jei nespesiu iki isvaziavimo rasti, tai paskui jau tik liepos viduryje galesiu ieskoti.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 06 12, 17:11)
Vaikai apsirgo. Finale savaite praleidome ligonineje, o po keliu dienu isvaziuojame ilgam i sanatorija... tikiuosi, kad orai pageres, nes jei lis, tai vel jausimes kaip ligonineje tarp sienu  unsure.gif

Oho, net taip rimtai unsure.gif Stiprėkite console.gif

Aš nuo šiandien, taip sakant, atostogauju, jei tiksliau – kol kas jaučiuosi tokia ganėtinai "įmesta" į atostogas, kurios šįkart išpuolė taip nelaiku... Didysis mūsų kraustymasis nusikėlė dar mėnesniui – dviems, o atostogų taip paprastai jau nepastumdysi. Aišku atostogos visada gerai biggrin.gif , tik kai jų tikrai labai reikės, teks kulniuoti į darbą, o dabar tas laikas netruks prabėgti tuščiai – nieko konkretesnio nesu susiplanavusi apart daiktų pakavimo ir vaikų suruošimo mokyklai. Beje abu priėmė į norimą mokyklą bigsmile.gif , mažajai psichologai irgi rekomendavo jau pradėti, nors dar neturės 7 m. – tuo labai daug praktinių problemų išsisprendė, nors aišku nėra visiškai ramu, ar tikrai nepaskubėjom.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 06 12, 16:11)
Galiu tik paantrinti Saulelei, kad labai neretai didelis ismanymas tikejimui dar gi ir pakenkia... nera paprasta ''ismesineti'' skersai isilgai pvz. Sv. Rasta... tiek ten visokiu niuansu, teoriju, kad galiausiai net bloga pasidaro nuo to zinojimo ir norisi ne tu ziniu, o Dievo, tiesiog Dievo - tokio pliko, baso, be jokiu mandrybiu  biggrin.gif Na, teologai savaip yra isbandomi tuo zinojimu, o isbandymus ne visi atlaiko. Gerai sventieji ir sake, kad teologija reikia studijuoti atsiklaupus ir as su jais  drinks_cheers.gif


Soriux, bet gal gali papasakot, kas čia LT taip "išmėsinėja" tą Šv. Raštą skersai išilgai? Tau teko? Nes aš tai tokių žmonių nežinau. Yra spec. egzegezės ir kt. šventraštinės studijos, prie kurių bendrai teologijos studentai prisiečia gana fragmentiškai: gabaliukas šio, gabaliukas to. Ir esu mačius žmogų, kuris išties Šv. Raštą čiupino po žodį. Amžiną atilsį tėvas Antanas Rubšys. Tai nuo šito žmogaus švietė taip, kad suvoki, jog ta Knyga verta kiekvienos minutės skirtos jos pažinimui. Ir nėra jokio reikalo supriešinti klūpėjimo (primesk praktikos) su noru pažinti savo tikėjimą. Nes tai viena. Ir tikintis tą daro. Ir gražu matyt kaip gražiai Dvasia veda tą nuoširdžiai beieškantį. Nežiūrintį kaip supriešinti praktiką su pažinimu vedančiu per Dievo duotą protą.
O visa kita yra išbandymas puikybe. Kaip ir visur. Kiečiausias informatikas vos baigęs, kiečiausias medikas - rezidentas, labausiai pedagogikoje nusimanantis - pedagogikos studentas, o teologijoj besiorentuojantis - vos diplomą gavęs. Visi per šitus išbandymus pereina. Vieni lengviau, kiti sunkiau. Arba nepereina. Bet čia nėra nieko išskirtinio ir nieko specifiško. Visi patiriam išmėginimus puikybe. Įvairiais pavidalais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 birželio 2016 - 11:18