Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(letuciux @ 2016 05 11, 17:25)
smile.gif
Ar tave pažįstam, ar nauja čia? smile.gif Nick'as nematytas smile.gif

Nauja,pusseserė ir draugė paskatino jungtis,jos anksčiau buvo SM ir šioje temoje.esu katalikė ir tiek....
Atsakyti
QUOTE(mickeviciene @ 2016 05 17, 11:22)
Nauja,pusseserė ir draugė paskatino jungtis,jos anksčiau buvo SM ir šioje temoje.esu katalikė ir tiek....


Smagu, kad jungiesi. smile.gif Bus įdomu susipažint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mickeviciene @ 2016 05 17, 10:22)
Nauja,pusseserė ir draugė paskatino jungtis, jos anksčiau buvo SM ir šioje temoje.

Leisk paspėlioti: salve regina ir pavardene.

mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 17 gegužės 2016 - 15:20
QUOTE(hi (: @ 2016 05 17, 15:13)
Leisk paspėlioti: salve regina ir pavardene.

mellow.gif

Jų nikų gerai nežinau,nedalyvavau tuomet. smile.gif o šiaip esu karitietė katalikė,beje,mėgstanti realų bendravimą daugiau,ne internetinį. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickeviciene: 17 gegužės 2016 - 16:04
Mhm, pavardene irgi buvo karitiete katalikė iš tos pačios parapijos.



Atsakyti
Vilnietes, siandien yra nemokamu muzieju!!! Bekite kulturintis Muziejai nemokamai Per muzieju nakti visu nespesite, tai siandien gera proga pradeti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltas sniegas: 18 gegužės 2016 - 07:25
QUOTE(hi (: @ 2016 05 15, 11:59)
Persigalvojau. Ne tai, kad maldos nebereikia, bet mano atvejis sutelpa į tokius "nuoskaudas nukęsti" rėmus. Po Mišių priėjo kolega ir papasakojo apie įsisiautėjusią onkologinę ligą  šeimoje. Puikūs didelės širdies žmonės. Todėl jei kas būtų atsiliepę į ankstesnį prašymą, prašau maldos už juos. Jų čia nėra, tai nesavivaliausiu vardus dėliodama, bet gal Dievui tai nebus kliūtis...

4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mickeviciene @ 2016 05 17, 11:22)
Nauja,pusseserė ir draugė paskatino jungtis,jos anksčiau buvo SM ir šioje temoje.esu katalikė ir tiek....

Malonu kad jungiatės 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
mergaitės, gal turit slingą, mei tai ar dar ką nors panašiai nebrangiai parduoti? mano dukrai reikia...
Atsakyti
Delfis praneša. Kaži, susikalbės žemaitis su aukštaičiais biggrin.gif ?
Atsakyti
Susikalbės. Aukštaičiai labai ilgai laukė, tai jei reiks ir užsienio kalbų išmoks. smile.gif))
Nu šventė. 4u.gif
Atsakyti
tik žemaičiams vėl liūdnuma lieka doh.gif
Atsakyti