Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(letuciux @ 2016 05 13, 11:50)
Prašom pas mus, į Raudondvario sodybą smile.gif Tradicinės Gyvųjų Akmenų sekminės. 14 val. renkamės su skaniomis vaišėmis, 15 val. šv. Mišios, po jų visokios linksmybės, vaišės, laužas. Kartais užtrukdavome iki kokių 21 val. smile.gif
Žinau, kad toli tau, bet gal visgi sugundysiu smile.gif

Mūsų dalis šeimynos atvažiuos(aš,deja,dirbu cray.gif) mums ne per toli,tai ką jau čia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 13, 10:04)
Kur kaip Sekmines svesite?

Kviečiame į Pakūtą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolantuke: 13 gegužės 2016 - 14:25
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 13, 10:04)
Kur kaip Sekmines svesite?
Man toks jausmas, kad katalikams tos Sekmines iki siol ir netapo reiksmingu ivykiu  g.gif Silpnai taip. Nei renginiu kokiu didesniu, nieko. Lyg eilinis sekmadienis butu. Kaip ne kaip - tai juk Baznycios gimtadienis  bigsmile.gif
Radau tik Veikliu vyru organizuojama Sekminiu rengini Litexpo parodu rumuose. Teks eiti pas juos  ax.gif Gal dar kas jungsis? Maciau bus kalbetojas svecias is kitos salies.



Tą pačią dieną yra tarptautinė šeimos diena, bus šeimų eise na už šeimą nuo Katedros iki Lukiškių aikštės, po to koncertas, bandysim jį vesti apsirengę personažais blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 05 13, 15:46)
Tą pačią dieną yra tarptautinė šeimos diena, bus šeimų eise na už šeimą nuo Katedros iki Lukiškių aikštės, po to koncertas, bandysim jį vesti apsirengę personažais blush2.gif  tongue.gif

Kaip šaunu, sėkmingo pasirodymo 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 13, 09:04)
Kur kaip Sekmines svesite?
Man toks jausmas, kad katalikams tos Sekmines iki siol ir netapo reiksmingu ivykiu  g.gif Silpnai taip. Nei renginiu kokiu didesniu, nieko. Lyg eilinis sekmadienis butu.

Sakai, jei ne masovkė, tai vis tik ne šventė? smile.gif) Prieš kelis metus buvau labiausiai užsinorėjus pas "akmenis" važiuot... Prisiminiau, kai studijų metais važiuodau į Vilnių pas bernardinus (paskui Jeruzalės bažn., kur pasikeitusia forma vyksta iki šiol) Sekminių nakčiai, galvoju nagi - reikia...
O čia "bam" ir tavęs prireikia parapijoj - vaikų komunija ir reikia kažkam groti. Tas kažkas esi tu, ne muzikantas, vyras irgi ne - tik gitara rankose, bet į tave kreipiasi pagalbos. Nes pastoviai tą darantys išvažiuoja švęsti Sekminių ir parapija lieka be nieko. Kreipiesi į bičiulius pagalbos - "hei, padėkit šlovint", bet situacija ta pati - kaip tik sutampa su jų mylimu renginiu ir jie negali... Gali atsisakyti, bet po galais, suvoki, kad išties reikia pagalbos. Ir važiuoji taip kaip stovi. Pati, vyras, dar prisijungia gal pora vietinių mergyčių... Viskas. Tiesą sakant važiavau su tokia lyg ir nuoskauda, brač... gi ir aš ten norėjau, ar bent vyliaus, kad tą dieną toje situacijoje neliksim vieni. Bet taip nebuvo. O Sekminės atėjo, šiltai ir šviesiai ir taip kažkaip... tikrai. Su pagaliau atėjusiu supratimu, kad pvz. ir ištikimybė - Šventosios Dvasios dovana. Ir kitos taip pat nebūtinai itin ekspresyviai atrodančios.

Žodžiu, kiekvienam savo... Ir apaštalai ne emociškai pakylėtame renginyje dalyvavo, kai Šv. Dvasia nužengė pas juos. Meldėsi "dėl žydų baimės durim esant užrakintoms". Ji randa savo būdus ateiti ir pas ekspresyviau besidžiaugiančiuosius ir pas išsigandusius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 13 gegužės 2016 - 16:23
QUOTE(_una_ @ 2016 05 13, 16:58)
Kaip šaunu, sėkmingo pasirodymo 4u.gif .



Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Hilou naktis. smile.gif Paprašysiu ir aš užtarimo. Susiduriam su kažkokia nesmagia situacija, kai lyg ir pasijunti, kad "et, ką čia tu... pasaulietis". Didesnio smagumo neprašau, bet galėti susikalbėti būtų gerai...
Atsakyti
Persigalvojau. Ne tai, kad maldos nebereikia, bet mano atvejis sutelpa į tokius "nuoskaudas nukęsti" rėmus. Po Mišių priėjo kolega ir papasakojo apie įsisiautėjusią onkologinę ligą šeimoje. Puikūs didelės širdies žmonės. Todėl jei kas būtų atsiliepę į ankstesnį prašymą, prašau maldos už juos. Jų čia nėra, tai nesavivaliausiu vardus dėliodama, bet gal Dievui tai nebus kliūtis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 gegužės 2016 - 11:00
+, + (už abu)
Atsakyti
Melsimės...
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 13, 10:04)
Kur kaip Sekmines svesite?
Man toks jausmas, kad katalikams tos Sekmines iki siol ir netapo reiksmingu ivykiu  g.gif Silpnai taip. Nei renginiu kokiu didesniu, nieko. Lyg eilinis sekmadienis butu. Kaip ne kaip - tai juk Baznycios gimtadienis  bigsmile.gif
Radau tik Veikliu vyru organizuojama Sekminiu rengini Litexpo parodu rumuose. Teks eiti pas juos  ax.gif Gal dar kas jungsis? Maciau bus kalbetojas svecias is kitos salies.


nors letuciuks tik šiandien radau kvietimą į raudondvarį, ale Šventoji Dvasia ir taip mane ten nutempė. niekur vietoj manęs neprireikė, ištikimybės rodyt nereikėjo, už tai lėkėm su vėjeliu (neįtikėtina, kad tilpom į mažą laiko tarpą) ...........Šventoji Dvasia yra galinga...švelni....tikra.....ech, kai supranti, kad už tave viskas yra suplanuota ir leidiesi vedamas, tai toks nerealus jausmas................... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui besimeldžiantiems. Jei kalbėt panašia retorika, tai manęs vedimas šiemet buvo toks, kad buvo pirštu parodyta į raudoną liturginį rūbą, jo reikšmę ir priminta ne tik apie ugnį, bet ir apie kančią... taip keliskart į skirtingus skausmus pabaksnojant. Žodžiu, nelabai balius, bet kai pamąstai, nepasakysi, kad ne Sekminės...
Atsakyti