Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Akmenskeltė @ 2016 05 09, 10:11)
O man nebuvo noro dalyvauti kongrese. Nenorėjau nei minių, nei paskaitų. Užtat sekmadienį 2,5 val meldėmės, vėl procesija buvo, labai patiko, kad kunigas taip garsiai sušuko, kad visi prekybininkai ir praeiviai girdėtų - Kristus prisikėlė! wub.gif Truputį pragiedojau balsą blush2.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2016 05 09, 08:53)
Aš nesutiksiu. Man atrodo toks renginys visai ne is to randasi kad kažką parodyt ir pasidemonstruot...
Akivaizdu, kad nesusikalbėjom. smile.gif Nesakiau ir negalvoju, kad tas renginys buvo sugalvotas dėl kažkokio pasidemonstravimo. Laikau jį puikiu ir reikalingu. Kalbėjau tik apie savo pačios motyvus jame dalyvauti ar ne. Kurie tuo momentu kai rašiau, man pačiai nebuvo "tie tikrieji"... Tai ne apie renginį, tai apie mane. Čia net nelabai yra su kuom sutikt ar nesutikt, taip jaučiausi į save žiūrėdama ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 09 gegužės 2016 - 10:56
QUOTE(loja5 @ 2016 05 09, 09:53)

Mums su vyru (ypač jam) įvyko atsivertimas tad aš vis dar euforijoj wub.gif

ALELIUJA
Atsakyti
Busiu nepopuliari biggrin.gif, bet asmeniskai tai tik pavargau, issekau nuo tos saules, minios, daugybes pazystamu, kuriuos miela sutikti, pamatyti, bet toks jausmas, kad paskui tik tuo ir beuzsiimi - sveikiniesi, labiniesi... o iki esmes taip ir nebeprieini. Bet juk ir nepraeisi nosi uzvertes pro zmones apsimetes, kad nematai, nepazisti... Zodziu, si karta mase buvo turbut ne man. Zinoma, sirdis dziaugiasi, kad toks renginys ivyko, kad tiek tikinciuju suvaziavo, buvo kartu, meldesi - nuostabu. Nors atvirai labiau norejau ta savaitgali buti Kaune, kitame renginyje... gaila, kad kazkur kazkas nesusikalbejo ir sutapo du svarbus Baznyciai dalykai (Kaune vyko tarptautinis krikscioniskas renginys taip pat). Na, tik ten kaina man per didele buvo, neikandau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 09, 21:05)
(Kaune vyko tarptautinis krikscioniskas renginys taip pat).

Vis tik balsuoju už Vilnių. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 05 09, 21:35)
Vis tik balsuoju už Vilnių.  biggrin.gif

už Vilnių,visas tris dienas buvom,dalyvavom,gerai,kad Vilniuj giminės gyvena,važiavom patys sau, be parapijos.
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2016 04 19, 19:48)
Bet kad ta kaita iš esmės yra natūrali (tik dėl prisirišimų kartais sunki), jei ne kokios "ekstra" aplinkybės, tai kunigas plius minus žino savo tarnystės vietą 7 metam. Paskui tęsia, arba ne, bet juk nėra taip kad kažką kažkur paskiria nuo pirmos klebonavimo vietos iki gyvenimo galo... Kaip kareiviai. smile.gif  Man vienoje parapijoje irgi pernai teko vieną ilgametį kleboną (apskritai pirmą ir bažnyčią pastačiusį) išlydėt, tai vyskupas  Kęstutis pristatydamas arkivyskupo (tuomet dar S. Tamkevičiaus) sprendimą ir padėką labai gražiai susakė "yra dar ir kitų avių"... Tai įprasta.

Dabartinis mūsiškis (Gerojo Ganytojo)prieš tai apie 13 m klebonavo vienoje parapijoje(Jurbarke),beje, gerai pažįstu vieną kleboną miestelyje,kuri klebonauja nuo pat pirmos klebonavimo dienos- 46 metus( savo tėviškėje, beje). mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickeviciene @ 2016 05 10, 17:20)
Dabartinis mūsiškis (Gerojo Ganytojo)prieš tai apie 13 m klebonavo vienoje parapijoje(Jurbarke)

Na taip, niekas gi ten neskuba kilnoti šen bei ten (prieš tai buvęs Gerojo Ganytojo nuo parapijos įsteigimo berods 17 metų atklebonavo), tiesiog tą nuostatą, kad gali būti keičiama (jei nėra ko "ekstra") kas 7 metai paminėjau. Ne skaičius, aišku, esmė, bet kunigui niekas nedalija garantijų, kad jau kažkur nusėdai "nepajudinamai". Jau čia kaip kuriam pasidėlioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 10 gegužės 2016 - 18:28
QUOTE(mickeviciene @ 2016 05 10, 18:20)
už Vilnių,visas tris dienas buvom,dalyvavom,gerai,kad Vilniuj giminės gyvena,važiavom patys sau, be parapijos.
Papildyta:

Dabartinis mūsiškis (Gerojo Ganytojo)prieš tai apie 13 m klebonavo vienoje parapijoje(Jurbarke),beje, gerai pažįstu vieną kleboną miestelyje,kuri klebonauja nuo pat pirmos klebonavimo dienos- 46 metus( savo tėviškėje, beje). mirksiukas.gif

smile.gif
Ar tave pažįstam, ar nauja čia? smile.gif Nick'as nematytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2016 05 11, 17:25)
smile.gif
Ar tave pažįstam, ar nauja čia? smile.gif Nick'as nematytas smile.gif

Nikas nematytas, bet ne naujas žmogus temoj.
Vakar kažkaip net momentiškai susimąsčiau, kad kaži ar jau atsirado sm, ateinu temon, o čia - komentaras. bigsmile.gif
Niekur toli nuo čia nenueinama. smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 11 gegužės 2016 - 18:35
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 05 09, 19:35)

Aleliuja 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 09, 22:05)
Busiu nepopuliari  biggrin.gif, bet asmeniskai tai tik pavargau, issekau nuo tos saules, minios, daugybes pazystamu, kuriuos miela sutikti, pamatyti, bet toks jausmas, kad paskui tik tuo ir beuzsiimi - sveikiniesi, labiniesi... o iki esmes taip ir nebeprieini. Bet juk ir nepraeisi nosi uzvertes pro zmones apsimetes, kad nematai, nepazisti... Zodziu, si karta mase buvo turbut ne man. Zinoma, sirdis dziaugiasi, kad toks renginys ivyko, kad tiek tikinciuju suvaziavo, buvo kartu, meldesi - nuostabu. Nors atvirai labiau norejau ta savaitgali buti Kaune, kitame renginyje... gaila, kad kazkur kazkas nesusikalbejo ir sutapo du svarbus Baznyciai dalykai (Kaune vyko tarptautinis krikscioniskas renginys taip pat). Na, tik ten kaina man per didele buvo, neikandau  lotuliukas.gif

Juk nieko tokio, gal Dievas jums kitką paruošęs, kitame renginyje, kitoje vietoje 4u.gif
Atsakyti
Kur kaip Sekmines svesite?
Man toks jausmas, kad katalikams tos Sekmines iki siol ir netapo reiksmingu ivykiu g.gif Silpnai taip. Nei renginiu kokiu didesniu, nieko. Lyg eilinis sekmadienis butu. Kaip ne kaip - tai juk Baznycios gimtadienis bigsmile.gif
Radau tik Veikliu vyru organizuojama Sekminiu rengini Litexpo parodu rumuose. Teks eiti pas juos ax.gif Gal dar kas jungsis? Maciau bus kalbetojas svecias is kitos salies.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 05 13, 10:04)
Kur kaip Sekmines svesite?
Man toks jausmas, kad katalikams tos Sekmines iki siol ir netapo reiksmingu ivykiu  g.gif Silpnai taip. Nei renginiu kokiu didesniu, nieko. Lyg eilinis sekmadienis butu. Kaip ne kaip - tai juk Baznycios gimtadienis  bigsmile.gif
Radau tik Veikliu vyru organizuojama Sekminiu rengini Litexpo parodu rumuose. Teks eiti pas juos  ax.gif Gal dar kas jungsis? Maciau bus kalbetojas svecias is kitos salies.


Prašom pas mus, į Raudondvario sodybą smile.gif Tradicinės Gyvųjų Akmenų sekminės. 14 val. renkamės su skaniomis vaišėmis, 15 val. šv. Mišios, po jų visokios linksmybės, vaišės, laužas. Kartais užtrukdavome iki kokių 21 val. smile.gif
Žinau, kad toli tau, bet gal visgi sugundysiu smile.gif
Atsakyti