Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

Netikėtai išmintingas etnologės Kadžytės straipsnis apie krikštynas. Įprastai stengiamasi šias apeigas apipinti, "papildyti" neva pagoniškais papročiais, visiškai pamirštant esmę.
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 05 01, 20:45)
Temos brolių ortodoksų šeimynoms - su Šv. Velykom. smile.gif
Kristus prisikėlė!



Tikrai prisikėlė!

Ačiū wub.gif
Atsakyti
mirė prelatas V. Pranckietis....ryt laidos šventoriuje....



prašau maldos. išvažiuoju ryt į rekolekcjas, labai reikia jūsų maldų už mane....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulelė*: 05 gegužės 2016 - 21:40
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 05 05, 21:40)

+
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 05 05, 21:40)
prašau maldos. išvažiuoju ryt į rekolekcjas, labai reikia jūsų maldų už mane....

ok.gif
Atsakyti
Šiandien pavydžiu vilnietėms... ir toms, kas turi galimybę dalyvauti Gailestingumo kongrese verysad.gif .
Atsakyti
O man kaip ir niekas netrukdo (na nebent tai, kad atžala temiegojus 2 val. dėl naktinių pasisėdėjimų, tai kaži kaip išbūtų), bet pati atsikėliau tik 11 val., pažiūrėjau į namus... ir kažkaip. Ir ten norisi, ir laisvo savaitgalio galų gale reikia... Toks keistas jausmas, bet jau matyt ir liksim, nes taip pakapstai, kad ir motyvacija ne visai "ta"... na jei norisi, tai maždaug norisi ne dėl kažkokio didelio dvasinio poreikio, o dėl, kad "faina, ten VISI", nes atvažiiuoja žinoma sesuo (kurios aš atvirai kalbant nė vieno kūrinio neatsimenu blush2.gif ), savotišką pliusą užsidėt...
O gal kad šiaip ar taip dar gegužę Vilnių turėtume aplankyt...
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2016 05 07, 11:05)
Šiandien pavydžiu vilnietėms... ir toms, kas turi galimybę dalyvauti Gailestingumo kongrese verysad.gif .

o mes Šiluvoj taip pat jungėmės su kongresu...naktinėj adoracijoj....mes radiją įsijungę, o vilniuj tiesiogiai...jausmas nerealus, dar ir girdėjom, kaip kongrese pasakė, kad ir šiluvoj piligrimai jungiasi....


ačiū už maldas, savaitgalis nerealus, nepailsėjau, kaip tikėjausi (dukrai buvo negerai su pilveliu), bet gavau daug Šv. Dvasios vedimo (ypač kai važiavau pas vieną forumietę į svečius, bet apsižiūrėjau, kad neturiu telefono...), dovanų.....aleliuja
Atsakyti
Aš ne iš tų, kur užpakalį pajudintų važiuot toliau, bet kai Vilniuje gyvenu, buvau ir vakar, ir šiandien. Būčiau ir penktadienį po darbo ėjus, bet nebespėjau vakare. Man labai patiko, ir laikau vaisingu savaitgaliu. Nepaisant to, kad ir verkiau daugybę kartų, ir vakar dūšioj labai neramu buvo. Tikrai būta atgaivos sielai. Ir šiaip įspūdinga.
Koncertas paliko gal mažiausią įspūdį ir nebuvo toks jau visiškai bažnytinis jis, ar kaip tai pavadint. Na, bet, kad nepatiko irgi negaliu pasakyt. Mano akim, organizatoriai verti didžiulės padėkos. Suorganizuota tikrai gerai. Net tokiais fiziniais dalykais, kaip vanduo pasirūpino. Kol kas nesusigulėjo įspūdžiai, bet jie labai LABAI teigiami. Apskritai, būtų neįtikėtina man, jei kam būtų nepatikę. Tiek, kad vyresniems gal sunkiau, nes 2val. eisena, 2val mišios gan spiginačioje saulėje, vis tik ir sveikatos kažkiek reikalauja.
Nelabai suprasdavau visokių eisenų. Bet ši buvo tikrai kažkas TOKIO. Džiaugiuos, kad nuvedžiau ten save. Būta daug maldų, ir giesmių, ir žmonių draugiškumo.
Atsakyti
O man kai atsirado motyvacija, dingo galimybės (mašiniukas dėmesio pasiprašė). biggrin.gif Bet kiek gavos, tiek sekiau "per atstumą". smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 05 07, 13:52)
O man kaip ir niekas netrukdo (na nebent tai, kad atžala temiegojus 2 val. dėl naktinių pasisėdėjimų, tai kaži kaip išbūtų), bet pati atsikėliau tik 11 val., pažiūrėjau į namus... ir kažkaip. Ir ten norisi, ir laisvo savaitgalio galų gale reikia... Toks keistas jausmas, bet jau matyt ir liksim, nes taip pakapstai, kad ir motyvacija ne visai "ta"... na jei norisi, tai maždaug norisi ne dėl kažkokio didelio dvasinio poreikio, o dėl, kad "faina, ten VISI", nes atvažiiuoja žinoma sesuo (kurios aš atvirai kalbant nė vieno kūrinio neatsimenu blush2.gif ), savotišką pliusą užsidėt...
O gal kad šiaip ar taip dar gegužę Vilnių turėtume aplankyt...

Aš nesutiksiu. Man atrodo toks renginys visai ne is to randasi kad kažką parodyt ir pasidemonstruot...man (ir tikrai ne tik man), šis renginys buvo begalinis Dievo veikimas, vien ką reiškia kelionė su Gailestingojo Jėzaus paveikslu wub.gif tikrai Dievo veikimas akivaizdus, Šv. Faustina Danguje tikrai džiaugiasi smile.gif
Mums su vyru (ypač jam) įvyko atsivertimas tad aš vis dar euforijoj wub.gif
Atsakyti
O man nebuvo noro dalyvauti kongrese. Nenorėjau nei minių, nei paskaitų. Užtat sekmadienį 2,5 val meldėmės, vėl procesija buvo, labai patiko, kad kunigas taip garsiai sušuko, kad visi prekybininkai ir praeiviai girdėtų - Kristus prisikėlė! wub.gif Truputį pragiedojau balsą blush2.gif
Atsakyti