Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(letuciux @ 2016 04 25, 11:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ot savininkiška biggrin.gif

O tau tai tipo tokio laiško nereik? beee.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2016 04 25, 09:24)
tavo akys kaip balandžių!
[...] Paskaityk Giesmių giesmę kaip laišką sau - būtinai! Paklausyk, ką Viešpats tau kalba...

Biški paskaitinėjau (nors ir ne man siūlei)...

"Tavo dailios šlaunys ­ tarsi brangakmeniai,
meistro rankų darbas.
Tavo klonis ­ tarsi apvali taurė,
visuomet kupina vyno.

Tavo liemuo ­ tarsi kviečių pėdas,
apkaišytas lelijomis.
Tavo krūtys ­ tarsi du stirniukai,
gazelės dvyniai.

Tavo kaklas ­ tarsi dramblio kaulo bokštas.
Tavo akys ­ tarsi Hešbono tvenkiniai
prie Bat Rabimo vartų.
Tavo nosis ­ tarsi Libano bokštas,
žvelgiantis Damasko link."

blink.gif bigsmile.gif biggrin.gif

Tikiuos baisiai "nediorginu". Praeitą savaitę kažkaip kokiam tai pakylėjime (tegu ir su nuovargiu) atgyvenau, tai dabar jaučiu jau nusileidžiu (ar nuleidžiama)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 25 balandžio 2016 - 17:44
QUOTE(_una_ @ 2016 04 24, 20:34)
Vienai poniai, kuri pradėjo mokytis vairuoti prieš savo 60-metį, instruktorius po poros pamokų pasakė: "tu niekada nevairuosi schmoll.gif ". Teoriją jinai išlaikė iš pirmo karto, vairavimą bandė gal metus ar du, gavusi teises per pirmą mėnesį tris kartus apdaužė savo (žinoma, ir pasipainiojusių nelaimėlių) mašiną, antrą mėnesį nepataikė įvažiuot į garažą doh.gif . Dauguma pažįstamų buvo linkę pritarti anam instruktoriui, o ir patys, jos vietoje, nebebūtų rizikavę važinėti. Dabar jau kokie 5 metai jinai važinėja ir vargo nemato, svarbiausia nenuleisti rankų per anksti 4u.gif .

Bet kurios veiklos pradžioje būna ,,kūdikystės'' laikotarpis. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 04 25, 11:34)
Gal atradai, kur naujos tos dienos į archyvus sukeltos laidos vienoje vietoje surašytos?

Rodos, suradau. Paslėpta kaip tam posaky čtoby vrag niedogadalsia. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 17:42)
"Tavo dailios šlaunys ­ tarsi brangakmeniai,
meistro rankų darbas.
Tavo klonis ­ tarsi apvali taurė,
visuomet kupina vyno.

Tavo liemuo ­ tarsi kviečių pėdas,
apkaišytas lelijomis.
Tavo krūtys ­ tarsi du stirniukai,
gazelės dvyniai.

Tavo kaklas ­ tarsi dramblio kaulo bokštas.
Tavo akys ­ tarsi Hešbono tvenkiniai
prie Bat Rabimo vartų.
Tavo nosis ­ tarsi Libano bokštas,
žvelgiantis Damasko link."

Žodžiai labai gražūs. Žiūrint mylinčiojo akimis.
Atsakyti
Na intymusis Šventasis Raštas, negaliu ginčytis, nors "nosis kaip Libano bokštas" XXI amžiaus ir dar kitos kultūros mentalitetui turbūt jau ne visada aiškiai ir ne itin komplimentiškai skamba. smile.gif

Bet tokių neaiškumų ne vienas. Kaip pvz. su garstyčios grūdu, iš kurio išauga medis. O imi knaisiotis ir matai, kad iš garstyčios grūdo medžiai kaip tais... neauga. biggrin.gif

Nors čia tokia nerimta, kažkiek panaši reakcija kaip į br. Tomo laišką "kitai". smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 25 balandžio 2016 - 22:01
QUOTE(letuciux @ 2016 04 25, 10:24)
Ką Jis jaučia - Jo širdis dega iš meilės tau, Jis gėrisi tavimi...


Net nežinau, kaip padėkot. Labai mokat laiku ir vietoj... Pasijutau tikrai, lyg man būtų. unsure.gif
Kol skaičiau... O šiaip sunku patikėt, kad mane tokią gali mylėt. verysad.gif
Galit apšaukt puikye, bet tikrai kartais atrodo, Dieve, kaip tu mane pakenti... Kaip kiti žmonės mane turi pakęst......
Ufff. Dieve, parodyk man kelią ir apkabink dalyvaujančias šioj temoj.

QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 11:48)
Nu gražiausia... klebonas tai kaip ir mano reziduojamos parapijos, o laiškas tai jai... blink.gif  biggrin.gif

heart.gif rolleyes.gif
Neišeina ir juokaut šiandien. smile.gif

QUOTE(Saulėtekė @ 2016 04 25, 12:34)
O kas tave ten taip džiugina? Gal atradai, kur naujos tos dienos į archyvus sukeltos laidos vienoje vietoje surašytos? Man toje svetainėje dar didelė painiava: įeinu, pasižiūriu, kad nieko nesuprantu (tik apkrauta dideliais vienodais paveikslėliais, o svarbi informacija mažomis raidėmis) ir (nusiminusi, nusivylusi) išeinu. Anksčiau visą svarbiausią ir skubiausią informaciją buvo galima rasti viename puslapyje.  verysad.gif

Hm. Nelabai supratau, ko ten nerasti. unsure.gif Yra juk atskiras skyrelis "laidos". Nežinau, ar galima sakyt, kad džiugina, bet svetainė atrodo šiuolaikiškiau, be jokios nereikalingos info, man pasirodė viskas patogiai ir aiškiai išdėstyta, dailesnis apipavidalinimas/grafika. Yra laidų įrašai (kas man pačiai Dievo dovana), kaip ir seniau. Atsirado info apie laidų vedėjus - miela matyt žmones, kurių balsą nekart girdėjau ir buvo atgaiva.
Galop, grandiozinio skirtumo nuo buvusio varianto nematau.

Man iš karto patiko, o tikiu, kiti įpras, kam iš pirmo žvilgsnio nepatiko.

Nepakanti aš stresui. Šiandien galvojau mirsiu nuo nerimo. Jei kas užtars maldoje, būsiu labai dėkinga. Prisiminsiu ir Jus, kalbėdamasi su Juo.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:18)
Kol skaičiau... O šiaip sunku patikėt, kad mane tokią gali mylėt.  verysad.gif

Aš ne taip dvasingai, bet tu tokį nestandartinį bernardinų verstą multiką "Tobio nuotykiai su Jėzumi" (o iš jų "Susidraugavimas") matei? Keistas variantas, bet mane kažkaip iš jo labai pradžiugino to savim nepatenkinto berniuko pasikeitimas į džiaugsmingą ir besidžiaugiantį kirmeliukais "och koks tu nuosabus" tonas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 23:33)
Aš ne taip dvasingai, bet tu tokį nestandartinį bernardinų verstą multiką "Tobio nuotykiai su Jėzumi" (o iš jų "Susidraugavimas") matei? Keistas variantas, bet mane kažkaip iš jo labai pradžiugino to savim nepatenkinto berniuko pasikeitimas į džiaugsmingą ir besidžiaugiantį kirmeliukais "och koks tu nuosabus" tonas.  biggrin.gif

smile.gif Nemačiau... Reik nepamest tavo posto.

Ar dalyvausit gailestingumo kongrese, vadinamam?
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 22:00)
Na intymusis Šventasis Raštas, negaliu ginčytis, nors "nosis kaip Libano bokštas" XXI amžiaus ir dar kitos kultūros mentalitetui turbūt jau ne visada aiškiai ir ne itin komplimentiškai skamba. smile.gif

Bet tokių neaiškumų ne vienas. Kaip pvz. su garstyčios grūdu, iš kurio išauga medis. O imi knaisiotis ir matai, kad iš garstyčios grūdo medžiai kaip tais... neauga.  biggrin.gif

Nors čia tokia nerimta, kažkiek panaši  reakcija kaip į br. Tomo laišką "kitai". smile.gif)

O aš kažkaip pagalvojau, kad tas Libano bokštas turėjo būt labai gražus tais laikais, kad net nekilo minčių, jog tai kažkoks mūsų laikų gyvenvietės vandens koks bokštas. O dėl garstyčios, tai gal ne taip jau labai nepanašus toks augalėlis savo sudėtingumu į kokį medį.
Atsakyti
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:18)
sunku patikėt, kad mane tokią gali mylėt.  verysad.gif

Jei kalbėt apie kirmėliukus, tai tenka neretai gamtoj būt ir matyt nepaprastai gražių tų kirmėliukų. Tiek gražių, tiesiog tobulų, plaukuotų ir visokių kudlotų, kad negali artimo žmogaus nepašaukt pasigrožėt dievišku tobulumu. O tai tik kirmėlaitė, sukurta kažkam galbūt maistui, sulesti.
Bet jei kalbėt apie žmogų, tai meilės akys rodo viską kitaip. O iš tiesų taip, kaip mus Dievas mato. O Jis tai jau tikrai nekūrė ,,broko''.
Kaip tik mačiau vienos mergaitės nuotraukas, kuri negalėjo žiūrėt į save veidrody, nes yra ,,negraži''. Juokinga, ar ne? Su mumis yra taip pat. Nuostabu, kaip vaikai mato savo mamas kaip pačias gražiausias, nesvarbu, koks atomų derinys ten būtų. Jie kažkaip sugeba pamatyti meilės akimis. O ir anūkai savo mylimas močiutes laiko gražesnėmis už kitų (aš taip pat savąją).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėtekė: 26 balandžio 2016 - 00:55
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:18)
Hm. Nelabai supratau, ko ten nerasti.  unsure.gif Yra juk atskiras skyrelis "laidos". Nežinau, ar galima sakyt, kad džiugina, bet svetainė atrodo šiuolaikiškiau, be jokios nereikalingos info, man pasirodė viskas patogiai ir aiškiai išdėstyta, dailesnis apipavidalinimas/grafika. Yra laidų įrašai (kas man pačiai Dievo dovana), kaip ir seniau. Atsirado info apie laidų vedėjus - miela matyt žmones, kurių balsą nekart girdėjau ir buvo atgaiva.
Galop, grandiozinio skirtumo nuo buvusio varianto nematau.

Žinai, vieni žmonės kompiuteriu pradeda mokytis nuo susipažinimo, kas ten kompiuterio viduriuos, o aš tai labiau praktikė. Mėgstu dar ilgokai naudotis praktinėmis kompiuterio galimybėmis ir man nelabai greitai ateina galvon pasidomėti, kad ten jo ,,viduriuos''. rolleyes.gif Ir darbe vis sekdavosi, kad aplink vis būdavo žmonių, kurie paaiškina ir parodo, nebereikia ilgai teoriškai kapstytis. Todėl pereiti prie naujos struktūros man yra iššūkis, kuriam dabar esu nenusiteikus. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:18)
Jei kas užtars maldoje, būsiu labai dėkinga.

+
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėtekė: 26 balandžio 2016 - 01:02
QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 22:00)
Bet tokių neaiškumų ne vienas. Kaip pvz. su garstyčios grūdu, iš kurio išauga medis. O imi knaisiotis ir matai, kad iš garstyčios grūdo medžiai kaip tais... neauga.  biggrin.gif

Ėmiau ir pasižiūrėjau, kaip ten yra su tuo garstyčios grūdu:

31 [i2]Jėzus pateikė jiems dar vieną palyginimą: „Su dangaus karalyste yra kaip su garstyčios [i3] grūdeliu, kurį žmogus ėmė ir pasėjo savo dirvoje. 32 Nors jis mažiausias iš visų sėklų, bet užaugęs esti didesnis už daržoves ir pavirsta medeliu; net padangių sparnuočiai atskrenda ir susisuka lizdus jo šakose“. (Mt)

Užvedžiau biblija.lt pelę ant nuorodos i3 ir radau, kad Palestinoje garstyčios užauga iki 4 m aukščio. O lygina tai su daržovėmis. g.gif
Papildyta:
Beje, dar ir ,,medelis'', ne ,,medis''. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 04 25, 22:00)
Na intymusis Šventasis Raštas, negaliu ginčytis, nors "nosis kaip Libano bokštas" XXI amžiaus ir dar kitos kultūros mentalitetui turbūt jau ne visada aiškiai ir ne itin komplimentiškai skamba. smile.gif

Su tokia nosele šiais laikais bėgte pas plastikos chirurgus tektų bigsmile.gif . Skaitydama, ypač ST, bandau prisimint kultūrinius skirtumus, laikotarpius, bet vis kyla įtarimas, kad Dievulis humoro jausmo oi kaip nestokoja doh.gif .
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:18)
O šiaip sunku patikėt, kad mane tokią gali mylėt.  verysad.gif
Galit apšaukt puikye, bet tikrai kartais atrodo, Dieve, kaip tu mane pakenti... Kaip kiti žmonės mane turi pakęst......

Jei kas užtars maldoje, būsiu labai dėkinga. Prisiminsiu ir Jus, kalbėdamasi su Juo.

Ir ne tik tave ar mane. Man vis netelpa galvoj, kaip šitą amžinai prisidirbančią žmoniją vis dar Ji gali pakęsti blink.gif . Bet yra patvirtinęs ne kartą ir Kristaus krauju užantspaudavęs. Tenka tikėti ir pasitikėti. Mane paskutiniu metu labai guodžia Gailestingumo litanija heart.gif .

Kaip tik tilpai į maldą, ir ačiū už pažadą prisiminti, tikiu, kad nė trumpiausias atsidūsėjimas nepraeina pro šalį 4u.gif .
QUOTE(Night13 @ 2016 04 25, 22:42)
Ar dalyvausit gailestingumo kongrese, vadinamam?

Gaila, bet neteks. Net pro gailestingumo vartus ne taip lengva praeiti, bepiga jums Vilniuj ar Kaune - nors kasdien vaikščiok cool.gif .
Atsakyti