Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 23:44)
Apie laisvą valią. smile.gif

Dėkui. Prisiminiau. Tuomkart pasirodė perviršium. smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 16, 08:40)
Dėkui. Prisiminiau. Tuomkart pasirodė perviršium. smile.gif)

Na, man labai tiko. Ir tas priedas. Matyt, čia buvo man skirta asmeniškai. Buvo lengviau ištvert kai kuriuos murkdymus.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 15, 21:51)
tarsi Kristaus aukos neuztektu, tarsi ji nebutu galutine, pilna, pakankama, tarsi ''ko dar truktu''...  Kristaus auka yra visiskai ''pakankama'', jai nieko netruksta, ka jau ten musu ''aukos''... Zodziu, daug priestaravimu visame kame. Gal ne priestaravimu, bet galai ne visada sueina  unsure.gif


Viešpats nori žmogaus bendradarbiavimo, net ir tame, ir yra dalykų, kuriuos gali pasiekti tik mūsų malda. Net nežinau, kaip paaiškint..
Papildyta:
QUOTE(Saldainiautoja @ 2016 03 16, 01:55)
manau kancios niekuomet nebuna be prasmes. jos visada turi kazkoki vidini koda, del kazko tai mums reikalingos. kitaip ju nebutu. viskas siame pasaulyje tobulai sumastyta ir suredyta is auksciau ir tame tobulume kentejimai negali buti kazkoks atsitiktinis netycia susidares reiskinys trukdantis mums laimingai gyventi
galbut net kentejimai parodo kas trukdo iki pilnesnes pilnatves santykyje su savimi ir su Auksciau


Kančios kilmė yra aiški - tai pirmoji nuodėmė. Kančia pati savyje yra blogis, tačiau Viešpats yra toks galingas, kad viską, net kas bloga, yra pajėgus perkeisti į tai, kas gera.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 16, 15:35)
Matyt, čia buvo man skirta asmeniškai.

Būna ir taip... smile.gif
Gražūs man tie tokie keisti asmeniniai pokalbiai panaudojant kitus (kiti sakytų sutapimai, bet kartais visu savo "kailiu" jauti, kad ne...)

Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2016 03 17, 15:45)

buna kartais nuodeme atrandi daug arciau kasdienybes, nelygu kaip ja suvoki
*Nuo nusiminimo ir vilties netekimo saugok mus Viespatie*
Atsakyti
Neberandu žinutės apie sunkumą matyti kryžių tam tikros būklės... nežinau ar pavyks sudėlioti mintį, bet šiandien prie kryžiaus kažkas dūšioj "pasidėliojo". Supranti, kad tas matymas, kas dėl tavęs padaryta gali žlugdyti. Bet labai svarbu ties tuom nesustoti ir prašyti dovanos suvokti dėl kokios meilės visa tai. Pamatyti/patirti priežastį. Begaliniai švelnią meilę. Tą, kuri tavęs nenaikins, o drąsins... ne bijoti, o pamilti Kristaus kryžių taip pat...

Per crucem (Taize, žinoma smile.gif)

Labos.
Atsakyti
"Taigi iššūkis man, Marijos pavyzdžiu, melsti ne to, kad Dievas pakeistų mano gyvenimo realybę, o kad padėtų joje atpažinti ir vykdyti Jo valią…"

Citata iš gilaus kun. K Dvarecko straipsnio "Mokytis iš Marijos". Kartais užmirštame, kad ne viską privalome patys atrasti, patys išgyventi - turime nuostabių mokytojų, kurie jau atrado, išgyveno ir savo pavyzdžiu mus stiprina, moko, teikia vilties.
Atsakyti
grįžau iš rekolekcijų. vedė iš slovakijos misionieriai....minčių begalė, malonių dar daugiau.....jau kad drėbė Vienatinis Viešpats, tai raudojau...iš džiaugsmo... išgasdinau net savo seses iš parapijos .....gerai, kad protingos, tai suprato po kiek laiko, kad man čia geros ašaros....tiesiog labai nelauktai viskas...
Atsakyti
Cia buvo kalbeta apie biodinaminius ukius, maista ir Valdorfistus (Steineris, teosofija...).
Tai sia tama idomus straipsnis. Vieno, realaus lietuvio, kuris tuo domejosi ir vyko i Vokietija pasidairyti kas tai yra. Verta paskaityti krikscionims Biodinaminiai ukiai... sektos seseliai
Papildyta:
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 19, 23:25)
grįžau iš rekolekcijų. vedė iš slovakijos misionieriai....minčių begalė, malonių dar daugiau.....jau kad drėbė Vienatinis Viešpats, tai raudojau...iš džiaugsmo... išgasdinau net savo seses iš parapijos .....gerai, kad protingos, tai suprato po kiek laiko, kad man čia geros ašaros....tiesiog labai nelauktai viskas...

Oi, negerai, sese, juk zinai, kad tokie dalykai nuo ''Dievo tolina'' smile.gif, tie visokie charizmatikai, kalbejimai kalbomis ir pan. tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Cia juokauju, zinoma, prisiminiau buvusias kalbas.

Kaip smagu. Nesuprantu, kazko tai Vilniu visokie tokie renginiai vis aplenkia unsure.gif. Kaunas valdo smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 21, 09:00)
Nesuprantu, kazko tai Vilniu visokie tokie renginiai vis aplenkia  unsure.gif.

http://www.vilnensis...ja/kalendorius/
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 21, 16:49)

Na tai kad va biggrin.gif as turejau omenyje ka kita, kitokio pobudzio rolleyes.gif
Charizmatinius renginius tongue.gif Ziuriu kas atvyksta is tokiu bendruomeniu, tai vis Kaunas, Kaunas, dar kartais Klaipeda, Siauliai... o Vilnius kazkur pasoneje lieka... Kisenes tuscios, tai man ir iki Kauno nuvaziuoti dabar prabanga verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 21, 10:00)
Oi, negerai, sese, juk zinai, kad tokie dalykai nuo ''Dievo tolina'' smile.gif, tie visokie charizmatikai, kalbejimai kalbomis ir pan.  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 21, 23:05)
Na tai kad va  biggrin.gif as turejau omenyje ka kita, kitokio pobudzio  rolleyes.gif
Charizmatinius renginius  tongue.gif Ziuriu kas atvyksta is tokiu  bendruomeniu, tai vis Kaunas, Kaunas, dar kartais Klaipeda, Siauliai... o Vilnius kazkur pasoneje lieka... Kisenes tuscios, tai man ir iki Kauno nuvaziuoti dabar prabanga  verysad.gif

jeigu rimtai, tai pirmą kartą dalyvavau rekolekcijose su nakvyne mirksiukas.gif ir pačios rekolekcijos buvo nemokamos thumbup.gif



gal kas žinot, kas tai yra "oazės patirtis"? per mažai žinių turiu...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Saulelė*: 21 kovo 2016 - 22:34