Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščionių pokalbiai

QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 16:20)

Man ir panašus atvejis buvo, gal ne tiek skaudus. Po to man maldininkė pasakė, kad aš turėjau sakyti tuo metu, jei man buvo negerai. Kas įdomiausia, ji nė nemanė, kad ką negerai darė (dėdama rankas ant galvos). Tik pasakė, kad ,,matyt, man dar trūksta maldų'', pasišaukė kunigą, ir kartu už mane dar pasimeldė (ji jau ranką laikė man ant peties).
Gal dėl to, kad jaučiau sunerimusi tuo metu, kalbos dovanos taip ir negavau (gal ir gavau, bet ji man nepasireiškė, nors jau ne vieni metai praėjo). Sako, kartais ji pradeda veikti vėliau. Arba Dievas mato, kad šiuo metu ji man dar nereikaliga.

kalbų dovana nėra nei svarbiausia, nei kažką ypatingo reiškianti. šventosios Dvasios dovanų yra daug ir daugiau reikšmingesnių....

QUOTE(hi (: @ 2016 03 15, 17:02)
Kiekvienas šviesos karys yra mąstęs, kad jis ne šviesos karys.
Kiekvienas šviesos karys yra neatlikęs savo dvasinių pareigų.
Kiekvienas šviesos karys yra sakęs "taip", kai norėjo sakyti "ne".
Kiekvienas šviesos karys yra įskaudinęs tą, kurį mylėjo.
Todėl jis ir yra šviesos karys, nes perėjo per visa tai
ir neprarado vilties būti geresnis nei buvo.


(P.Coelho)


user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 15, 17:02)
Kiekvienas šviesos karys yra mąstęs, kad jis ne šviesos karys.
Kiekvienas šviesos karys yra neatlikęs savo dvasinių pareigų.
Kiekvienas šviesos karys yra sakęs "taip", kai norėjo sakyti "ne".
Kiekvienas šviesos karys yra įskaudinęs tą, kurį mylėjo.
Todėl jis ir yra šviesos karys, nes perėjo per visa tai
ir neprarado vilties būti geresnis nei buvo.


(P.Coelho)


user posted image

...
Atsakyti
QUOTE(*Saulelė* @ 2016 03 15, 17:56)
kalbų dovana nėra nei svarbiausia, nei kažką ypatingo reiškianti. šventosios Dvasios dovanų yra daug ir daugiau reikšmingesnių....

Kadangi tos dovanos neturiu, negaliu pasidalinti, ką ji man reiškia ar nereiškia. Žinau tiek, kad ji yra dėl tavęs, kada kitos dovanos yra dėl kitų.
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 19:38)
Kadangi tos dovanos neturiu, negaliu pasidalinti, ką ji man reiškia ar nereiškia. Žinau tiek, kad ji yra dėl tavęs, kada kitos dovanos yra dėl kitų.

nedaug praradai....jaučiu, kad daug kitokių dovanų turi...
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 16:20)
Taip ir su kančia: jeigu patikėtume, kad Dievas mus taip skaistina, gal ir kitaip kančią ištvertume. Tik patikėti labai kenčiant yra sunku. Vis turi būti koks pagerėjimas ar palengvėjimas.
Aš tikiu. Bet man šiuo metu kai kuriais požiūriais yra geriau. Arba vis gaunu laiko susitaikyti su tuo, kas yra nepakeičiama.

Siandien dar kaip tik zurnale perskaiciau Jono Pauliaus II kvietima visus kenciancius kancia aukoti uz pasaulio blogi, kad geris laimetu pries blogi... Tai galinga malda. Gal del to sventieji, tai suvokdami, jos ir trosko...
Bet is kitos puses vis tiek man kaip ir lieka klausimas, kam gi tiek tu kanciu, auku, maldu, to ''vienijimosi kancioje su Kristumi uz pasaulio blogi, kad geris nugaletu'', tarsi Kristaus aukos neuztektu, tarsi ji nebutu galutine, pilna, pakankama, tarsi ''ko dar truktu''... Kristaus auka yra visiskai ''pakankama'', jai nieko netruksta, ka jau ten musu ''aukos''... Zodziu, daug priestaravimu visame kame. Gal ne priestaravimu, bet galai ne visada sueina unsure.gif

O kaip tau sekesi antradienio sprendimus priimti? Ar viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 15, 20:51)
Siandien dar kaip tik zurnale perskaiciau Jono Pauliaus II kvietima visus kenciancius kancia aukoti uz pasaulio blogi, kad geris laimetu pries blogi... Tai galinga malda. Gal del to sventieji, tai suvokdami, jos ir trosko...
Bet is kitos puses vis tiek man kaip ir lieka klausimas, kam gi tiek tu kanciu, auku, maldu, to ''vienijimosi kancioje su Kristumi uz pasaulio blogi, kad geris nugaletu'', tarsi Kristaus aukos neuztektu, tarsi ji nebutu galutine, pilna, pakankama, tarsi ''ko dar truktu''...  Kristaus auka yra visiskai ''pakankama'', jai nieko netruksta, ka jau ten musu ''aukos''... Zodziu, daug priestaravimu visame kame. Gal ne priestaravimu, bet galai ne visada sueina  unsure.gif

O kaip tau sekesi antradienio sprendimus priimti? Ar viskas gerai?

Anksčiau aukojau. Paskui perskaičiau šv. Teresės patarimą seserims neaukoti už visą pasaulį, o aukoti už tai, kas tau arti, kuriuos žmones tau Dievas patikėjo, su jais suvedė. Todėl dabar aukoju už artimuosius (mylimus ir nelabai).

Dar kelioms dienoms atsikėlė. Gaila, kad nežinau, kas yra gerai. Ypač rytoj.
Atsakyti
QUOTE(Baltas sniegas @ 2016 03 15, 20:51)

Sueina tie galai... Žinoma, kad Kristaus auka pakankama ir mes jai nieko nepridėsim. Bet vienydamiesi kančioje su Kristumi (įvairiomis intencijomis turbūt...) vienam Dievui žinomu būdu tampame ne tik išganymo istorijos stebėtojais, naudotojais, bet ir dalyviais... wink.gif Ir reikalinga tai ne Dievui, o mums... Pasiūlymas/galimybė įprasminti savo kančią, o ne tiesiog išgyventi ją desperatiškai be jokios vilties ir prasmės visų pirma yra naudingas mums patiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 kovo 2016 - 21:17
QUOTE(hi (: @ 2016 03 15, 21:12)
Sueina tie galai... Žinoma, kad Kristaus auka pakankama ir mes jai nieko nepridėsim. Bet vienydamiesi kančioje su Kristumi (įvairiomis intencijomis turbūt...) vienam Dievui žinomu būdu tampame ne tik išganymo istorijos stebėtojais, naudotojais, bet ir dalyviais... wink.gif Ir reikalinga tai ne Dievui, o mums... Pasiūlymas/galimybė įprasminti savo kančią, o ne tiesiog išgyventi ją desperatiškai be jokios vilties ir prasmės visų pirma yra naudingas mums patiems.

Be reikalo trini. Spėjau dar perskaityt pabaigą. Dabar mąstau. g.gif

Kaip ten: ką parašei, parašei. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėtekė @ 2016 03 15, 21:31)
Be reikalo trini. Spėjau dar perskaityt pabaigą. Dabar mąstau.  g.gif

O aš nė nepamenu kas ten buvo, kad kažko spec. tyčia nebūčiau palikus "nefiksuoju". g.gif Gal pati pagal savo supratimą sklandžiau bandžiau sudėliot mintį ir tiek.

Matyt šioks toks darbinis įprotis "gludint", tvarkyt (ar "tvarkyt") tekstą. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi (:: 15 kovo 2016 - 21:53
QUOTE(hi (: @ 2016 03 15, 22:12)
Sueina tie galai... Žinoma, kad Kristaus auka pakankama ir mes jai nieko nepridėsim. Bet vienydamiesi kančioje su Kristumi (įvairiomis intencijomis turbūt...) vienam Dievui žinomu būdu tampame ne tik išganymo istorijos stebėtojais, naudotojais, bet ir dalyviais... wink.gif Ir reikalinga tai ne Dievui, o mums... Pasiūlymas/galimybė įprasminti savo kančią, o ne tiesiog išgyventi ją desperatiškai be jokios vilties ir prasmės visų pirma yra naudingas mums patiems.

Tas tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(hi (: @ 2016 03 15, 21:49)
O aš nė nepamenu kas ten buvo

Apie laisvą valią. smile.gif
Atsakyti
manau kancios niekuomet nebuna be prasmes. jos visada turi kazkoki vidini koda, del kazko tai mums reikalingos. kitaip ju nebutu. viskas siame pasaulyje tobulai sumastyta ir suredyta is auksciau ir tame tobulume kentejimai negali buti kazkoks atsitiktinis netycia susidares reiskinys trukdantis mums laimingai gyventi
galbut net kentejimai parodo kas trukdo iki pilnesnes pilnatves santykyje su savimi ir su Auksciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saldainiautoja: 16 kovo 2016 - 00:57