Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 16:37)
tipo Rasyjai visa Europa skolinga, kad Polinutė nelaimėjo  g.gif  biggrin.gif

As skaitau, kad Polina antra vieta gavo tik subinlaizystes deka, finale buciau ja dejus mazdaug i lenteles viduri.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 17:53)
As skaitau, kad Polina antra vieta gavo tik subinlaizystes deka, finale buciau ja dejus mazdaug i lenteles viduri.

drinks_cheers.gif Net nebuciau pagalvojusi, kad taip aukstai kils. Nemegau svedo dainos, nu bet kai pradejo Polinai didziausius balus skirti, tai buvau tokia blink.gif Tada jau meldziaus, kad uz sveda balsuotu, kad tik ne Rusija laimetu biggrin.gif
Atsakyti
Labiausiai nuskriausti gali jaustis tik italai, o ne Polina, nes pagal ziurovu balsus Italija turejo laimet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 06, 19:04)
Labiausiai nuskriausti gali jaustis tik italai, o ne Polina, nes pagal ziurovu balsus Italija turejo laimet rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 06, 14:22)
Aš nežinau...Jei netyčio praslys Erika, tai  doh.gif  būkim biedni, bet teisingi, net į finalą nepatektų. Kam įdomi bobelytė lėta dainele tame EV renginyje...

Amebas must go on biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 16:24)
Kokia skola?

Tai jūs tikite, kad 3 kartus 2015 metais šiaip sau netyčia užlūžinėjo ryšiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Violetisimo @ 2016 03 06, 18:19)
Net nebuciau pagalvojusi, kad taip aukstai kils. Nemegau svedo dainos, nu bet kai pradejo Polinai didziausius balus skirti, tai buvau tokia blink.gif  Tada jau meldziaus, kad uz sveda balsuotu, kad tik ne Rusija laimetu biggrin.gif

Oi, atsimenu kas dėjosi sm'e pernai per EV karsta.gif Visos pamiršo savo favoritus (tame tarpe ir aš) ir sirgo prieš Rusijos dainą laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 16:24)
Kokia skola?

Kaip buvo su Bilanu: antrą kartą jis mažiau vertas buvo Eurovizijos pirmos vietos, bet už jį vis tiek balsavo, nes buvo skola iš ankstesnių metų.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 06, 21:41)
Kaip buvo su Bilanu: antrą kartą jis mažiau vertas buvo Eurovizijos pirmos vietos, bet už jį vis tiek balsavo, nes buvo skola iš ankstesnių metų.

Man jis abu kartus nevertas buvo.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 22:28)
Oi, atsimenu kas dėjosi sm'e pernai per EV karsta.gif Visos pamiršo savo favoritus (tame tarpe ir aš) ir sirgo prieš Rusijos dainą laugh.gif

As tai meldziausi, kad Mansas laimetu nes pinigeliu buvau uz ji pastacius. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 06 kovo 2016 - 21:43
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 16:53)
As skaitau, kad Polina antra vieta gavo tik subinlaizystes deka, finale buciau ja dejus mazdaug i lenteles viduri.

Kaip kas moka, taip tas ir siekia pergalės. Donatui taip pat reikės stipriai pasistengti, pasubinlaižiauti žiūrovams, kad nors į finalą patektų.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 21:28)
Oi, atsimenu kas dėjosi sm'e pernai per EV karsta.gif Visos pamiršo savo favoritus (tame tarpe ir aš) ir sirgo prieš Rusijos dainą laugh.gif

Be reikalo vargote, vis tiek iš Lietuvos žiūrovų rusė gavo trečią vietą smile.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2016 03 06, 14:22)
Aš nežinau...Jei netyčio praslys Erika, tai  doh.gif  būkim biedni, bet teisingi, net į finalą nepatektų. Kam įdomi bobelytė lėta dainele tame EV renginyje...

Nėra labai jau didelio skirtumo ar Lietuvos atstovė dainuos Europai laidotuvių giesmę, ar Lietuvos atstovas dainuos nusibodusį popsą. Gali ir tas ir tas važiuoti, vienodo lygio ir nėra ko pergyventi kurį draugų komisija pasiųs. K
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2016 03 06, 14:22)
Aš nežinau...Jei netyčio praslys Erika, tai  doh.gif  būkim biedni, bet teisingi, net į finalą nepatektų. Kam įdomi bobelytė lėta dainele tame EV renginyje...

Nėra labai jau didelio skirtumo ar Lietuvos atstovė dainuos Europai laidotuvių giesmę, ar Lietuvos atstovas dainuos nusibodusį popsą. Gali ir tas ir tas važiuoti, vienodo lygio, ir nėra ko pergyventi kurį draugų komisija pasiųs. Ką pasiųs, tas ir gerai smile.gif
Atsakyti
Jauciuos, kaip klausydama radija bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 06, 21:57)
Nėra labai jau didelio skirtumo ar Lietuvos atstovė dainuos Europai laidotuvių giesmę

tai kad Aistės daina labiau į tokią panaši g.gif
Atsakyti