Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 12:38)
P.S. Man tik idomu, ka zmones turetu rukyt, kad tos zasys patiktu?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 13:01)
Dėl Aistės gulbių... Tai geriau jų būčiau nemačiusi  smile.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



jūs nevarykit, o tai dar gyvas ant finalo atsitemps biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 12:58)
paskaityk FB, ką žymūs LT muzikantai palaiko  mirksiukas.gif
Aš apie Eriką. Labai intensyviai palaiko, tikra palaikymo kampanija ten užvirta. 

bet dėl to juk neprivalom nei aš, nei tu balsuot. gal daina patinka ir palaiko. man po Doncės ji antroj vietoj, FB jokių komentarų ta tema neieškau ir neskaitau.
Atsakyti
Aš nežinau...Jei netyčio praslys Erika, tai doh.gif būkim biedni, bet teisingi, net į finalą nepatektų. Kam įdomi bobelytė lėta dainele tame EV renginyje...
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 00:54)



QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 00:55)

Aciu ir nuo manes. As irgi nebuvau situ Donato fotkiu macius. bigsmile.gif O paziuret yra i ka. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 01:17)
Nu baikit kniaukt jau, dievaži - užpypino. Balsavot? Ar matėt, kad ir žiūrovai, ir komisija panašiai balsuoja? Prasikrapštykit akis ir ausis - Aistės pasirodymas nėra geriausias.
Nors man visai kirba noras išgrūsti šitą amžiną nuskriaustąją į ESC, kad pamatytų (jūs - taip pat), kaip niekam neįdomios tokios perkūno ožkelės.

Mane irgi aplanke tokia mintis, jei jau Donato neisleis i eurovizija siemet, tai tegul vaziuoja Aiste. Pastugaus , parekaus uzims viena is paskutiniu vietu pusfinalyje ir apsiramins. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 01:31)
Gal ir ne blogiausias variantas, ims visus kaimynus už širdies ir žemiau. Ale man ta ruska muzika tai grynas hemorojus, atsiprašant  cool.gif

Jetau zvengiau kelias minutes, tiksliau nepasakysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aciu uz vitamina C thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 06, 11:38)
Aha biggrin.gif Ačiū ačiū biggrin.gif
Kaip kažkas rašė užsienio forume, Končitos pusseserė (ar kažkaip pan.)  lotuliukas.gif

thumbup.gif Va butent taip ir as pagalvojau paziurejus i lenka youtubej. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 14:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai jau tikrai  drinks_cheers.gif
Papildyta:

jūs nevarykit, o tai dar gyvas ant finalo atsitemps  biggrin.gif

Taip ir isivaizduoju Aiste ir pulkas pauksciu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Siaip ryte man toptelejo tokia mintis, kad komisija specialiai Erika i pirma vieta patupde, kad ziurovai neatsipalaiduotu ir finale aktyviau balsuotu uz Donata. smile.gif Man kazkaip ziurint visas laidas susidare ispudis kad komisija noretu kad Donatas isvaziuotu i eurovizija. smile.gif
Atsakyti
Manau kitą šeštadienį nugalės tas, kurio draugelių daugiau komisijoje bus biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Labai tikiuosi, kad komisija finale bus sudaryta is tikru profesianalu, o ne is tokiu kaip Jazzu ar Sinickis. Kazin ar ir finale uzsienio komisijos nebus? Kazkuriais metais atsimenu buvo pasikviete i Lietuva ir jie vertino gyvai kaip , kad musu komisija. Na pagyvensim pamatysim. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ner4Leo: 06 kovo 2016 - 15:43
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 13:51)
bet dėl to juk neprivalom nei aš, nei tu balsuot. gal daina patinka ir palaiko. man po Doncės ji antroj vietoj, FB jokių komentarų ta tema neieškau ir neskaitau.



ai, man kažkaip jau beveik panašiai jos abi gal palaikomos (prakišinėjamos smile.gif blush2.gif blush2.gif ).
O versti tai žinoma, kad nieks neverčia drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik to jau betrūko biggrin.gif doh.gif doh.gif


Erikos daina ir man graži drinks_cheers.gif Bet rinkčiausi jau tada geriau visgi Ievos.

aš nemažai muzikinio (ir ne tik) pasaulio atstovų FB seku (kurie man įdomūs), tai ir ieškot nereikia, FB pats išmeta viską irnesakyk.gif Prievarta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 06 kovo 2016 - 16:20
QUOTE(Anakure @ 2016 03 05, 23:42)
Sergūnia pristatė dainą. Prastoka daina, su tokia kažin ar įmanoma užimti aukštas vietas, nebent šalys atiduos praėjusių metų skolą.

Kokia skola?
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 06, 15:36)
Manau kitą šeštadienį nugalės tas, kurio draugelių daugiau komisijoje bus biggrin.gif  ax.gif



O tai pala, kada visgi tas finalas? Artėjantį šeštadienį ar kurią kitą dieną?
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 16:24)
Kokia skola?


thumbup.gif

užsikvatojau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 16:25)
O tai pala, kada visgi tas finalas? Artėjantį šeštadienį ar kurią kitą dieną?

Kitą šeštadienį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 06, 16:26)
Kitą šeštadienį 4u.gif



ačiūks aciuks.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 03 06, 16:24)
Kokia skola?

tipo Rasyjai visa Europa skolinga, kad Polinutė nelaimėjo g.gif biggrin.gif
Atsakyti