Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 22:48)
O man liuks apranga lotuliukas.gif Rimtai.


aha, puikiai tinka prie dainos lotuliukas.gif
QUOTE(Pikė Mukuotukas @ 2016 03 12, 22:54)
Pilvelytė gėdingai pralošė dar nebaigusi konkurso. Galės dabar tą nesėkmę nurašyti savo išsišokimui. Gėdinga, vaikiška.

drinks_cheers.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 22:54)
nu tiesą sakant, man irgi jau taip pasirodė.. Dalia galėjo jau ir nebekomentuot taip stipriai per finalą. Matosi, kad jau ir Aistė kaip Ruslanas praradus viltis. O dabar ir ta apranga galiausiai tai įrodė. Kažkoks keistas man jausmas po šio pasirodymo.

drinks_cheers.gif

kažkokie trydaliukai, nemoka garbingai dalyvaut.
Atsakyti
gerai kad sinickis yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 22:58)
Pasikvietė užsienio komisiją ir neleidžia ten pakomentuot jiems biggrin.gif  doh.gif

oi, tiksliai, aš jau pamiršau, kad ir anie ten yra doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kaži kodėl neklausia jų nieko biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai persistenge. Juolab, su tuo netikrumu, kas man atrodo, kai nebeturi argmentu, tai sakai - aj, buvo netikra, neisjausta.. zo.
Atsakyti
Erika visiškai praplaukia šitų išsišokimų ir kitų dainų tarpe. Kaip koks neryškus fonas.
Atsakyti
Beje, jei kas žiūrit švedų finalą, būkit geros, nerašykit, kas laimės, planuoju po mūsų atrankos jų finalą pažiūrėt blush2.gif

bet lietuviai ryškiai depresuotojų tauta, vien lėtos dainos, kažkoks raudų vakaras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 12, 22:31)
Man nepatinka, nes prasišviečia jaunatviškas egoistiškumas, savanaudiškumas.

Jo, kur kas geriau pagyvenusi kancia mimikos raukslese veide cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 21:45)
Aistė pamiršo, kad jau nebe repeticija doh.gif

Aš manau, kad toks paprastas, jaunatviškas apsirengimas labai tiktų Eurovizijai.
Atsakyti
nublanks ir visas finalas ryt , spauda akcentuos tik rankinukų mūšį. Kiek bus priskaldyta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 21:47)
nesupratau jos bajerio doh.gif Ar čia ant prikolo ji taip atėjo? doh.gif
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 21:48)
Bet daina ir balsas įspūdingi.
Aistės bajeris šiandien , repeticija... smile.gif
Bet vietom užsismaugė balsas, nes šiandien jai buvo viskas vienodai smile.gif
Dalia kaip ir Jazu galėjo ir patylėti bent jau šiandien unsure.gif
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 21:59)
oi, tiksliai, aš jau pamiršau, kad ir anie ten yra doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Kaži kodėl neklausia jų nieko biggrin.gif
Matomai laukė, kol Aistė padainuos, bo anie nesupranta, kad čia tokia įtampa tvyro tarp dviejų personų smile.gif
Atsakyti
Nesuprantu, ką žmonės Jenings dainoj mato. Man ji tokia jau "nabašninkinė" , kad neįmanoma klausyti iki galo...
Atsakyti
Palaukit, Jazzu sakė: "neturiu nuomonės", kai prašė pakomentuoti Aistės pasirodymą? Mda, tai ką ji ten veikia tada? blink.gif
Atsakyti