Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 01:24)
oi geras, pirmai paklausiau ir pagalvojau, kad ar tik nebus Kirkorovo kūryba laugh.gif Man tai ji labai nemažai Kirkorovo savyje turi biggrin.gif Bet, aišku, dar nėra blogiausias variantas.

Gal ir ne blogiausias variantas, ims visus kaimynus už širdies ir žemiau. Ale man ta ruska muzika tai grynas hemorojus, atsiprašant cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:27)
Man atrodo, ji įgėlė po to, kai Aistė pradėjo akivaizdžiai vaipytis (į akis žvengt, kitaip tariant). Tai Dalią turbūt nervas paėmė( o ko nepaimtų doh.gif ), tai stipriau kažką pasakė. Na, bet vistiek užglaistydama "geru balsu ir pan."

Tai Rūtai juk irgi pastabų pabėrė, bet Rūta kaip koks kosmonautas išstovėjo su šypsena veide, mano akyse Rūta pakilo visu laipteliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:21)

Bet šį vakarą jau net ta Dalia stengėsi rinkt žodžius, o Aistė vėl pradėjo vaipytis doh.gif Sakau, jau dėl tų gulbių šiandien ją oi kaip galėjo nuskalpuot doh.gif Tarsi ją vieną komentuoja. Juk žinai kur eini dalyvaut.

drinks_cheers.gif ir dar taip ironiškai, "džiaugiuosi, kad mane jau žino.."... nu kaaaaas per pasaulio bamba doh.gif dar pradžioj atrankos, patiko man jos daina, visai sirgau už ją, bet taip sugebėt susigadint visą reputaciją per kelias laidas...

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 06, 00:24)
Čia galima sakyt net, kad pati Aistė kokių uspakajoncų prieš pasirodymą prigėrė, kai Dalią pamatė 

nu kur prigėrė, šnopavo gi kaip baskervilių šuo, kai komisija kalbėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 00:31)
Ale man ta ruska muzika tai grynas hemorojus, atsiprašant  cool.gif


QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 00:31)
bet Rūta kaip koks kosmonautas išstovėjo su šypsena veide


QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 00:31)
nu kur prigėrė, šnopavo gi kaip baskervilių šuo


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
oi, varot jūs čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:31)
nu kur prigėrė, šnopavo gi kaip baskervilių šuo, kai komisija kalbėjo doh.gif

laugh.gif
-----
A, mano dukra, klausydamasi Aistės pasirodymo, sako - man kliūna jos netaisyklingas kvėpavimas, profesionalas neturėtų daryti tokių klaidų. Kam nors dar kliuvo tai?
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:27)
visiškai drinks_cheers.gif
Man atrodo, ji įgėlė po to, kai Aistė pradėjo akivaizdžiai vaipytis (į akis žvengt, kitaip tariant). Tai Dalią turbūt nervas paėmė( o ko nepaimtų doh.gif ), tai stipriau kažką pasakė. Na, bet vistiek užglaistydama "geru balsu ir pan."

nu bet aš nesuprantu - visų pirma kalba žmogus daug daugiau už ją pasiekęs, tai vien todėl jau bent gerbk jį, ir išklausyk mandagiai nuomonės...

QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 06, 00:30)
Dalios kritika buvo visai korektiška ir teisinga. o Aistės vaipymasis tai netašytos penkiolikinės lygio, o ne profesionalios dainininkės.

bet tikrai, kaip kokia aikštinga paauglė doh.gif

QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 00:31)
drinks_cheers.gif
Jei jau Juozukui sudėtinga, tai ką iš jų norėt irnesakyk.gif  Jei rimtai, tai kaip tik turėtų būti netgi įdomiau rengti pilnesnes moteris nei mOnekenes.

tai tada nereik lįst, kur... nereik biggrin.gif mačiau n tų visokių pasikeitimų laidų, kur dar ne ant tiek pilnesnes rengdavo moteris, ir atrodydavo labai šauniai ir stilingai smile.gif o čia žinai.. kaip sakoma, blogam šokėjui... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 01:31)
Tai Rūtai juk irgi pastabų pabėrė, bet Rūta kaip koks kosmonautas išstovėjo su šypsena veide, mano akyse Rūta pakilo visu laipteliu  ax.gif

aha, tikrai. Aš kažkaip galvojau, kad bus atvirkščias variantas( čia kai dar atrankos neprasidėjo). Rūta visada tokia mėgėja parėkaut ir išsišokt, kai komisijoj būna. Bet vat kaip kritiką priimt, tai žino.

QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:31)
drinks_cheers.gif ir dar taip ironiškai, "džiaugiuosi, kad mane jau žino.."... nu kaaaaas per pasaulio bamba  doh.gif
---
dar pradžioj atrankos, patiko man jos daina, visai sirgau už ją, bet taip sugebėt susigadint visą reputaciją per kelias laidas...

----
nu kur prigėrė, šnopavo gi kaip baskervilių šuo, kai komisija kalbėjo doh.gif

ai, jo šitas geras buvo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
--
man irgi labai pagadino reputaciją tais savo išsišokimais. Kažkaip nepamenu nei vieno tokio EV dalyvio.
---
prajuokinai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 06, 01:39)
aha, tikrai. Aš kažkaip galvojau, kad bus atvirkščias variantas( čia kai dar atrankos neprasidėjo). Rūta visada tokia mėgėja parėkaut ir išsišokt, kai komisijoj būna. Bet vat kaip kritiką priimt, tai žino.


Normali ta Rūta iš tiesų smile.gif komisijose jos darbas toks, ir vaidmuo dalinai. Nuolat šypsotųs ir pasauliui taikos linkėtų - niekas jos niekur ir nekviestų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 06, 01:35)
A, mano dukra, klausydamasi Aistės pasirodymo, sako - man kliūna jos netaisyklingas kvėpavimas, profesionalas neturėtų daryti tokių klaidų. Kam nors dar kliuvo tai?

Kad vietom kartais ištempia tos dainos, tai girdžiu, bet apie kvėpavimą ir pačią dainavimo techniką nieko neišmanau.

QUOTE(blackkiss @ 2016 03 06, 01:38)
nu bet aš nesuprantu -  visų pirma kalba žmogus daug daugiau už ją pasiekęs, tai vien todėl jau bent gerbk jį, ir išklausyk mandagiai nuomonės...
---
tai tada nereik lįst, kur... nereik biggrin.gif mačiau n tų visokių pasikeitimų laidų, kur dar ne ant tiek pilnesnes rengdavo moteris, ir atrodydavo labai šauniai ir stilingai smile.gif o čia žinai.. kaip sakoma, blogam šokėjui...

Čia jau be šansų lotuliukas.gif
Aistei atrodo, kad ji žinomesnė ir ką tu jai laugh.gif
---
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vo...Kurios praleido ten tas žąsis ir degančią suknelę biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 06, 01:43)
Normali ta Rūta iš tiesų smile.gif komisijose jos darbas toks, ir vaidmuo dalinai. Nuolat šypsotųs ir pasauliui taikos linkėtų  - niekas jos niekur ir nekviestų  smile.gif

As irgi turiu itarima, kad ji visai ciotka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 06, 01:45)
Vo...Kurios praleido ten tas žąsis ir degančią suknelę  biggrin.gif

user posted image



man čia "paskutinė gulbės giesmė" gal labiau biggrin.gif


kitas šeštadienis man lemiamas, geriausiu atveju lieku su 2 vyrais, blogiausiu - su baronka kišenėj biggrin.gif
Atsakyti