Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Anakure @ 2016 03 12, 18:46)
Užsienio ekspertas, kuris nuolat kritikavo Aistės dainavimą, sakė, kad Aistės daina geriausiai tinka Eurovizijai.

gali būti
as nieko nesupranut muzikoj
man patinka arba ne
as uz tokia daina nebalsuociau kokia sali ji beatstovautu
Atsakyti
Musu kaimynai lenkai nepatingejo suskaiciuoti kiek balsu ir komisijos balu per visas laidas pelne kiekvienas dalyvis. smile.gif
http://eurodiena.lt/...-donny-montell/ Jei kam idomi statistika.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 13:13)
Aš viliuosi, kad gal Justukas šįvakar pas mus finale sudalyvaus.

neblogai būtų blush2.gif Kasmet per finalą vis sudalyvauja kokios nors šalies atstovas. Norėčiau, kad prancūzas atvažiuotų, bet čia jau visai svajuko dramblionės.

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 15:06)
Buvo toks atvejis, kai taip įsiklausiau tą dainą, kad sustojimą su autiku pravažiavau

laugh.gif


QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 16:07)
Va Zilnys per ta pacia laida sake, kad auksciausiaus balus skirs tam, kuris si vakara jo nuomone paliks jam didziausia ispudi.

Aš lygiai taip pat darysiu. Bandysiu viską pradėt nuo tuščio popieriaus lapo bigsmile.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:49)
Jazzu, Baumila... Ar negali būti labiau tendencinga 

neįsivaizduoju kuo jie taip nusipelnę, kad jų nuomonė turėtų būti svari renkant šių metų atstovą. Sinickis, beje, irgi. Tik tiek, kad jo komentarų įdomu klausyt biggrin.gif


QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 17:57)
https://www.facebook...072480942812594
belieka spėti, kurioje dainos dalyje Doncei taip "padūmins" 

oho bigsmile.gif Tik kažin kiek kainuotų toks kiekis dūmų didžiojoje Eurovizijoje biggrin.gif Su mūsų pinigine tik kokį vėjelį dažniausiai išeina nusipirkt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2016 - 18:15
Jazzu ir Baumila išvis abu tokie savimylos, susireikšminę iki dangaus. Visą vakarą reikės į juos veizėt, oh doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 19:15)
Jazzu ir Baumila išvis abu tokie savimylos, susireikšminę iki dangaus. Visą vakarą reikės į juos veizėt, oh doh.gif

Kad tik nesusipeštų ten komisijoj tarpusavy, kuris iš jų reikšmingesnis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 18:16)
Kad tik nesusipeštų ten komisijoj tarpusavy, kuris iš jų reikšmingesnis lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Nu taip gi visi su toookiais ego biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 18:33)
negrazi daina latvio ir pats negrzus

man irgi, nu fek. net negalejau iki galo isklausyti.
Atsakyti
Perklausau visas išrinktas dainas ir vis negaliu atsigėrėti Armėnijos šių metų pasirinkimu wub.gif


Ar matėt per žinias rodė Rūtos repeticiją.
http://www.lrt.lt/me...23/zinios_16_01 (žr. nuo 7 minutės)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 kovo 2016 - 18:36
Man Armėnija pakolkas irgi geriausia smile.gif
Atsakyti
Galėtų per finalą komisija tik komentuot ir leisti žiūrovams išrinkti atstovą. Ko jie bijo? Nesąžiningo balsavimo? Bet vis tiek tas šešetukas jau atėjo iki finalo, vadinasi, buvo to verti.
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 12, 18:13)
neblogai būtų blush2.gif Kasmet per finalą vis sudalyvauja kokios nors šalies atstovas. Norėčiau, kad prancūzas atvažiuotų, bet čia jau visai svajuko dramblionės.
laugh.gif



gerai nori laugh.gif laugh.gif laugh.gif

aš tai nieko prieš, tegul tik važiuoja biggrin.gif mirksiukas.gif

man gal net geriau šįkart nei Justukas biggrin.gif blush2.gif


QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 18:58)
Galėtų per finalą komisija tik komentuot ir leisti žiūrovams išrinkti atstovą. Ko jie bijo? Nesąžiningo balsavimo? Bet vis tiek tas šešetukas jau atėjo iki finalo, vadinasi, buvo to verti.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

ypač šiais metais tai iš principo nėra nė vieno absoliučiai atsitiktinio.
visi jie striprūs, kiekvienas stiprus savaip.



Papildyta:


man net elektra buvo spėjusi dingti, kaip tyčia biggrin.gif doh.gif visame kvartale beje

nors tikėjau, kad pataisys.

o tai būtų arba tekę stebėt per telefą arba greituoju būdu kažkur šiaušt į miestą stebėjimui (ko šiandien visgi visai nenorėčiau smile.gif blush2.gif ).


Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 20:09)
man gal net geriau šįkart nei Justukas  biggrin.gif  blush2.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

Ar pasiutai, Ingėnai! doh.gif Kas čia jums, mergai, darosi. blink.gif biggrin.gif

Pagaliau paklausiau ir aš prancūzo- nu geras, rupūžė. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 kovo 2016 - 19:16