Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)


DABAR informacija


mergai, nepraleiskit pačio pirmo pasirodymo sumuštiakus besitepdamos biggrin.gif

nes sakė, kad bus visiškai "kitaip" rolleyes.gif

dabar jau pati laukiu labai suintriguota biggrin.gif blush2.gif

user posted image


kiek supratau, tai, ką dabar parodys, jam pačiam labai patinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o jau nuspręst tai žinoma pačios nuspręsit, ar čia gerai, ar čia nieko gero smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 12, 18:01)
ale, kas salės nepadegtų  doh.gif  lotuliukas.gif

Padegėja jau nuo pirmos laidos- Aistė, tad kopinti lyg ir negražu būtų. Pas Doncę bus "s liokim parom" variantas. smile.gif
Atsakyti
Aišku, šou yra šou, bet man tie dūmai ir šuoliai atrodo toks praeitas dalykas. Kalbant apie vaikinus, dabar madingi tie, kas turi parodyti kažką įdomesnio, balso ir dainos prasme. Na kaip Years & Years. Ir nereikia nei plėšytis ant scenos, nei triukų kažkokių atlikinėti. Manau, kad latvis modernesnis ir visa galva aukščiau už Donį.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 18:09)
Manau, kad latvis modernesnis ir visa galva aukščiau už Donį.

Dainos atžvilgiu, latvis tikrai aukščiau. Jis tik labai jaunutis, neturintis patirties ir, jei supanikuos prieš pasirodymą, LV gali ir nepasisekti, o man jis tikrai labai jautrus berniokas atrodo...
Mūsų Donis patirties turi, tad kinkos nedrebės pas jį labai. Manyčiau, kad jo pasirodymas bus daug maž stabilus ir didžiojoje scenoje, jei jis, žinoma, į ją pasieks savo vartaliojimosi dėka. Daina man jo nelabai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 kovo 2016 - 17:24
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:58)
šiumetinis latvis  smile.gif

Po nacionalinės atrankos plačiau pereisim apie jį, jei dar bus noro  mirksiukas.gif


einu paklausysiu
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 12, 17:00)

aciu

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 17:05)


Per eurovision.tv tikrai transliuos online.

aciu

buciau neziurejus, bet sudominot savo snekom
Papildyta:
negrazi daina latvio ir pats negrzus
gal dar priprasiu
net nesuklausiau visos
prasau neuzmėtyti pomidorais ir kiausiniais
Atsakyti
Šiandien pagalvojau, kad jeigu reikėtų investuoti iš dalyvaujančių finale dainininkų, tai investuočiau į du: į Pilvelytę ir Kirilkiną. Abu turi gerus, gražius balsus, jausmingai dainuoja, išvaizdūs, abu turi savo charakterius, įvaizdžius. Kirilkinas apskritai perspektyvus, priklausys nuo to kiek pastangų įdės į tobulėjimą. Ir reikalingos geros dainos, o tam reikia arba patiems kurti, arba turėti talentingus kompozitorius.
Ščiogoliovaitė taip pat turi gerą balsą, turi patirtį, bet nebesimato jos augimo, kažkoks sustojimas.
Zasimauskaitė neaišku, dar žalia medžiaga, kas iš jos išeis, priklausys nuo to ko ji pati nori ir kiek darbo įdės tikslams įgyvendinti.
Montvydas – balsas vidutinis ar bent nedainuoja dainų, kurios galėtų atskleisti jo balso galimybes. Šaltas, tarsi sielą būtų kažkam pardavęs. Popsinis berniukas, saldainiukas, išvaizdus, sportiškas ir to užtenka, kad tam tikrai daliai žmonių labai patiktų.
Jenings – nežinau jos dainų, bet kiek mačiau, tai vis, kaip sakoma – nei žuvis, nei mėsa, moteriško jausmingumo, švelnumo trūksta. Balsas silpnas.
Tai labai subjektyvi nuomonė, paremta paviršutiniškomis žiniomis.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 18:33)
einu paklausysiu

aciu
aciu

buciau neziurejus, bet sudominot savo snekom
Papildyta:
negrazi daina latvio ir pats negrzus
gal dar priprasiu
net nesuklausiau visos
prasau neuzmėtyti pomidorais ir kiausiniais

lotuliukas.gif thumbup.gif aiski ir tvirta nuomone.
Papildyta:
Nesupraskit neteisingai. Tiesiog po visu tu pagyru Justukui sitas postas kaip basliu i kakta. smile.gif Labai pralinksmino. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 18:33)
prasau neuzmėtyti pomidorais ir kiausiniais

Na, kokie dar pomidorai ir kiaušiniai- kopūstais stambiais tuoj į Jus už tokius žodžius negražius!
Juokauju, nepykit. Yra čia grupelė palaikančių jaunąjį kaimynėlį, tad nepykit. blush2.gif
Atsakyti
dėl skonio nesimušim rolleyes.gif

Pilvelyte ir man graži moteris, bet daina man ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 12, 16:52)
yra
noriu priminti, kad komisijos balsai sudaro 50% tai prašom.. nesnauskit, balsuokit už savo favoritus rolleyes.gif

Jeigu komisija Aistei duos paskutines vietas, o pagal komisijos pavardes matosi, kad taip ir bus, tai jokie žiūrovų balsai neištemps jos į pirmą vietą. Žinoma, nepriklausomai nuo visiškai nepalankios situacijos, vis tiek balsuosiu už Aistę.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 18:43)
Na, kokie dar pomidorai ir kiaušiniai- kopūstais stambiais tuoj į Jus už tokius žodžius negražius!
Juokauju, nepykit. Yra čia grupelė palaikančių jaunąjį kaimynėlį, tad nepykit. blush2.gif

nors aj irnesakyk.gif
meskit viska kas valgoma
nereiks pirkt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėja...: 12 kovo 2016 - 17:45
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 17:44)
dėl skonio nesimušim  rolleyes.gif

Pilvelyte ir man graži moteris, bet daina man ne  schmoll.gif

Užsienio ekspertas, kuris nuolat kritikavo Aistės dainavimą, sakė, kad Aistės daina geriausiai tinka Eurovizijai.
Atsakyti