Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Monteverte @ 2016 03 12, 11:53)
O aš pagaliau sulauksiu Nickelback wub.gif Nikeliukas grįžta iš tiesų, tikiuosi

oi į šituos ir aš norėčiau wub.gif ale nerandu draugų šiuo klausimu - niekas nenori su manim į Kauną dėl jų važiuot biggrin.gif

QUOTE(Jolleee @ 2016 03 12, 13:34)

koks fainuolis tas Peteris biggrin.gif thumbup.gif "pasaulinio garso grupės „Fools Garden“ lyderis Peteris Freudenthaleris. Jis džiaugėsi galėjęs atvykti į Vilnių būtent kovo 11-ąją, plazdant trispalvėms. Vaikščiodamas po senamiestį vokietis niūniavo Marijono Mikutavičiaus dainą „Aš tikrai myliu Lietuvą"
http://www.15min.lt/...alui-124-594875


QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 14:06)
Buvo toks atvejis, kai taip įsiklausiau tą dainą, kad sustojimą su autiku pravažiavau

lotuliukas.gif thumbup.gif tai jau gerai įsitraukei biggrin.gif užliūliavo smile.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 14:29)
Zvonkus FB'e  laugh.gif 
Į Euroviziją reikia siųsti Rūtą Ščiogolevaitę, nes ji visur, kur bedalyvautų, užima antrą vietą.
Antra vieta didžiajame finale Lietuvai būtų labai didelis pasiekimas



laugh.gif ale, reikia plačiau mąstyt - ta antra vieta gali būt ir nuo galo biggrin.gif
QUOTE(Pikė Mukuotukas @ 2016 03 12, 14:48)
šiandien LTV EV prodiuseriai kalbėjo, pasipiktinau, kai į vedėjo klausimus apie tai,kodėl užsienio ir mūsų komisijos vertinimai skiriasi, pripažino, kad mūsų komisija ne mažai balsuoja už atlikėjų patirtį, scenos stažą. Kažkaip neteisingai visa tai pasirodė. Taip mūsų estradoj tik legendos. Iki mirties.

blink.gif doh.gif tai vat viską ir pasako.. rolleyes.gif kuo didesnė patirtis, šiaip jau, tuo mažiau entuziazmo ir gaivaus vėjo sklinda nuo jų rolleyes.gif
Atsakyti
Man visai patinka ta komisija. Užkuraitis sakyčiau toli nuo popso realybės.
Atsakyti
Europai šiandien, žinoma, svarbiausia, ką išsirinks švedai. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 14:34)
Deja, bet Zvonkus nepagalvojo, kad jei ją siųstume (t.y. užimtų pirmą vietą), tai antros vietos prakeiksmas jau būtų sulaužytas ir neveiksmingas cool.gif


biggrin.gif nu gali būti gi taip - ji laimi antrą vietą, BET.. pirmos vt nugalėtojus tarkim diskvalifikuoja už plagiatą, ir tada išsiunčia ją biggrin.gif
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 15:07)
Va Zilnys per ta pacia laida sake, kad auksciausiaus balus skirs tam, kuris si vakara jo nuomone paliks jam didziausia ispudi.  smile.gif

aš irgi taip darysiu drinks_cheers.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 15:49)
karočie  doh.gif  verysad.gif

Paaiškėjo, jog Lietuvos komisiją didžiajame finale sudarys Ramūnas Zilnys, Nomeda Kazlaus, Dalia Ibelhauptaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Tomas Sinickis ir Vaidas Baumila. Užsienio ekspertams atstovaus Peter Freudenthaler, Denis Ingoldsby ir Daisy Syron.
Jazzu, Baumila... Ar negali būti labiau tendencinga 
lyg daugiau muziką išmanančių žmonių nebūtų  doh.gif  Dabar jau daugmaž aišku, ką prakišinės

kąąąą? nu kodėėėl, nu mažiausiai noriu šiandien žiūrėt į šitą narciziško savimylos veidelį doh.gif Sinickis tai gerai, prisijuokiu aš iš jo komentarų lotuliukas.gif
Atsakyti
Mjo, vėl sukviesti tie patys Tylos draugeliai į komisiją. Jazzu, Vaidutis, o laimės Donis. Jau taip neskaniai žiūrisi tos pačios chebros dominavimas Eurovizijoje. Toks jausmas, kad patys sau tik dėl vaizdo tą atranką ir pasidarė.
Atsakyti
Jau Baumila, Jazzu ir Sinickis nusipelne? Kad patys sau pasidovanoja vietines reiksmes medali? Baumila net koncerto arenoj nera surenges, jei neklystu.
Dar klausiam, kodel mes niekada muzikoj nepasiekiam. Nu tai va todel.
Atsakyti
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 12, 16:08)
Ingėnai, tik nesupyk, bet man rods per daug įsijautei wink.gif  4u.gif
gal reik paprasčiau į viską žiūrėt



viskas gerai , tikrai nepykstu biggrin.gif mirksiukas.gif 4u.gif

tu teisi mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

bet juk žmonės skirtingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 16:49)
Baumila net koncerto arenoj nera surenges, jei neklystu.

yra

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 16:40)
Mjo, vėl sukviesti tie patys Tylos draugeliai į komisiją. Jazzu, Vaidutis, o laimės Donis. Jau taip neskaniai žiūrisi tos pačios chebros dominavimas Eurovizijoje. Toks jausmas, kad patys sau tik dėl vaizdo tą atranką ir pasidarė.

noriu priminti, kad komisijos balsai sudaro 50% tai prašom.. nesnauskit, balsuokit už savo favoritus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 12, 16:12)
lotuliukas.gif  thumbup.gif tai jau gerai įsitraukei biggrin.gif užliūliavo smile.gif



ne užliūliavo, čia ne tas variantas lotuliukas.gif mirksiukas.gif aš tiesiog nuskridau su ta daina biggrin.gif mirksiukas.gif na kai perdaug įsijauti ir biškį iš realybės iškrenti tongue.gif blush2.gif

su muzika juk taip būna smile.gif bent jau man.
Papildyta:
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 16:40)
Mjo, vėl sukviesti tie patys Tylos draugeliai į komisiją. Jazzu, Vaidutis, o laimės Donis. Jau taip neskaniai žiūrisi tos pačios chebros dominavimas Eurovizijoje. Toks jausmas, kad patys sau tik dėl vaizdo tą atranką ir pasidarė.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Toks įspūdis, kad visai prieglūšiais žiūrovus mato doh.gif doh.gif

Tai juk galėjo kviesti kažką visai neutralaus. Ką, jau tokių žmonių LT nebėra doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 16:53
https://www.facebook...072480942812594
belieka spėti, kurioje dainos dalyje Doncei taip "padūmins" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 16:49)
Jau Baumila, Jazzu ir Sinickis nusipelne? Kad patys sau pasidovanoja vietines reiksmes medali? Baumila net koncerto arenoj nera surenges, jei neklystu.
Dar klausiam, kodel mes niekada muzikoj nepasiekiam. Nu tai va todel.


dėl Sinickio nieko nesakau.

kad mūsų skoniai ir nesutampa, bet jis bent kažkokį logišką mąstymą turi ir viską pagrindžia. protaujantis žmogus.

o Jazzu tai... aš be žodžių doh.gif

nesakau, kad bloga dainininkė, vieną jos naujausių dainų (savo nelaimei biggrin.gif doh.gif blush2.gif ), kaip tik esu labai pamėgus.

bet kaip asmenybė ji... geriau nesakysiu ką apie ją galvoju doh.gif blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 16:57)
https://www.facebook...072480942812594
belieka spėti, kurioje dainos dalyje Doncei taip "padūmins"  smile.gif

ale, kas salės nepadegtų doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:55)

su muzika juk taip būna  smile.gif  bent jau man.
------
Tai juk galėjo kviesti kažką visai neutralaus. Ką, jau tokių žmonių LT nebėra  doh.gif

būna smile.gif
-----
nu o kam jiem, Lietuva gi švogerių kraštas biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:59)

nesakau, kad bloga dainininkė, vieną jos naujausių dainų (savo nelaimei  biggrin.gif  doh.gif  blush2.gif ), kaip tik esu labai pamėgus.

bet kaip asmenybė ji... geriau nesakysiu ką apie ją galvoju 


draugė viena buvo koncerte, tai sakė, geriau jau ji nekalbėtų per jį visai, o tik dainuotų lotuliukas.gif
Atsakyti