Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 14:53)
Girdejau ir as sita pokalbi. Bet man tai visai logiska, kad labiau vertina turincius patirti, juk visi nori gerai pasirodyti ir laimeti. Tikimybe, kad pasirodymo metu suklys ar neatlaikys emocines itampos turintis daugiau scenines patirties yra mazesne nei jos neturintis ar maziau turintis. smile.gif


Bet ten tuo pačiu akcentuoja ES sėkmės formulę-daina. Patys sau šmikiai prieštarauja. Seniai tą ES prodiuserių komandą į muilą reikia.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 15:58)
Pojavis va šiaip ar taip nepasimetė  biggrin.gif

ir dar stebėt buvo labai įdomu  biggrin.gif  rolleyes.gif  Savotiška intriga  smile.gif

gal tai priklauso nebūtinai nuo sceninio stažo, bet labiau nuo pačio atlikėjo  mastau.gif

Matyt Pojavis stiprius nervus turejo. tongue.gif Ai nesuprasi tos komisijos Viena kart vienaip sako kita kart kitaip. Va Zilnys per ta pacia laida sake, kad auksciausiaus balus skirs tam, kuris si vakara jo nuomone paliks jam didziausia ispudi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 15:07)
Va Zilnys per ta pacia laida sake, kad auksciausiaus balus skirs tam, kuris si vakara jo nuomone paliks jam didziausia ispudi.  smile.gif



o, čia jau teisingas požiūris thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
faktiškai taip ir turėtų būti.

o kodėl įspūdį didžiausią palieka viena ar kita daina, tai kartais jau mistika smile.gif ir tiesa kartais slypi anapus smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 14:53)
nu galėtų nors šiandien pagaliau susilaikyt  doh.gif  doh.gif

lai kapojasi, bus įdomiau žiūrėt user posted image

jei rimčiau, tai jos abi vertos viena kitos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikė Mukuotukas @ 2016 03 12, 15:50)
Ruslanas tai jau čia irgi prie moterų?  biggrin.gif

Ai, net nežinau, bet aš jo tarp lyderių šįkart nematau. Daina man nelabai patinka ir dar kažkoks nesveikas gailestis apima jam, kai šios dainos klausau- negaliu to paaiškinti... Jo vokaliniai gebėjimai mane visada žavėjo - dainuoti jis tikrai geba ir tikrai tai daro puikiai.
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 16:07)
Matyt Pojavis stiprius nervus turejo.  tongue.gif

Va čia ir aš jau visu 100% drinks_cheers.gif . Tas tai tikrai turėjo charizmą ir sveiką DZIN požiūrį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 12 kovo 2016 - 15:39
merginos ar rodys kur nors interenetu tiesiogiai?
Atsakyti
karočie doh.gif verysad.gif

Paaiškėjo, jog Lietuvos komisiją didžiajame finale sudarys Ramūnas Zilnys, Nomeda Kazlaus, Dalia Ibelhauptaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Tomas Sinickis ir Vaidas Baumila. Užsienio ekspertams atstovaus Peter Freudenthaler, Denis Ingoldsby ir Daisy Syron.


Jazzu, Baumila... Ar negali būti labiau tendencinga doh.gif doh.gif doh.gif
lyg daugiau muziką išmanančių žmonių nebūtų doh.gif Dabar jau daugmaž aišku, ką prakišinės

ir bijau, kad specialiai vėl duos komentruoti tą ir tiems, kas jau aistras pakurstė doh.gif

liaudžiai reikia intrigų ir viešų pasikandžiojimų - šekit, bus doh.gif cool.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 15:49
kas tas Justukas?
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:49)

Jazzu, Baumila... Ar negali būti labiau tendencinga  doh.gif  doh.gif  doh.gif
lyg daugiau muziką išmanančių žmonių nebūtų  doh.gif 



pritariu dviem šimtais procentų
Atsakyti
------
dabar viskas akivaizdu: važiuos arba Donatas, arba Erika. kiti dėl komisijos neturi šansų schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif verysad.gif


nors aš vistiek balsuosiu už ką esu numačiusi, dėl tų pinigėlių nenubiednėsiu tikrai, o savo nuomonę išreikšiu.
Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 15:27)
Va čia ir aš jau visu 100%  drinks_cheers.gif . Tas tai tikrai turėjo charizmą ir sveiką DZIN požiūrį.



biggrin.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 15:51)
kas tas Justukas?





šiumetinis latvis smile.gif

Po nacionalinės atrankos plačiau pereisim apie jį, jei dar bus noro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 15:57
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 15:45)
merginos ar rodys kur nors interenetu tiesiogiai?

čia rodo:
http://www.lrt.lt/me.../lrt-televizija
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 16:49)
karočie  doh.gif  verysad.gif

Paaiškėjo, jog Lietuvos komisiją didžiajame finale sudarys Ramūnas Zilnys, Nomeda Kazlaus, Dalia Ibelhauptaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Tomas Sinickis ir Vaidas Baumila. Užsienio ekspertams atstovaus Peter Freudenthaler, Denis Ingoldsby ir Daisy Syron.
Jazzu, Baumila... Ar negali būti labiau tendencinga  doh.gif  doh.gif  doh.gif
lyg daugiau muziką išmanančių žmonių nebūtų  doh.gif  Dabar jau daugmaž aišku, ką prakišinės

ir bijau, kad specialiai vėl duos komentruoti tą ir tiems, kas jau aistras pakurstė  doh.gif

liaudžiai reikia intrigų ir viešų pasikandžiojimų  - šekit, bus  doh.gif  cool.gif verysad.gif

Jazzu ,Sinickis, Baumila! Rimtai? doh.gif doh.gif O kodel Uzkuraicio nera? Gerai nors tiktiek kad Zilnys visdar komisijoj.
Papildyta:
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 12, 16:45)
merginos ar rodys kur nors interenetu tiesiogiai?

Per eurovision.tv tikrai transliuos online.
Atsakyti
Ingėnai, tik nesupyk, bet man rods per daug įsijautei wink.gif 4u.gif
gal reik paprasčiau į viską žiūrėt
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 16:05)
O kodel Uzkuraicio nera?

šitas tai tikrai įdomu


o kiek komisija lems, pusę? blush2.gif
Atsakyti