Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 15:23)
Man dar įdomu, ar Dalia šįvakar vėl nesusiplieks su Aiste biggrin.gif

Tai kad ne Dalia su Aiste, o Aiste su... Nezinau kuo cool.gif Su savim ji, tikriausiai, susipykusi. Nes stabilus ir savimi pasitikintis zmogus uz kritika i atlapus nekibs.

Mano favoritai siandien taip destosi:
Donatas
Erica
Ieva
Ruslanas
Ruta
Aiste
Nors tos dvi paskutines tai vienodai paskutines.

P.S. Gyvenime as ju nesiklausau ne vieno, nesidomiu ju muzikine veikla anei asmeniniu gyvenimu. Tas lietuviskas zvaigzdynas toks tikras, kaip fosforines zvaigzdutes ant vaiku kambario lubu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 11, 23:53)
Dziecinėji, ne sensti biggrin.gif
Papildyta:

Bet negalima šitaip. Juk tai susidorojimas, nu būkim rimti g.gif
Papildyta:

Oi, a kas ti per žąsiukai po kaire parašėlyje? blush2.gif
Papildyta:

gerai pasakyta...

Na jau atsiparasau Monteverte, kokie dar zasiukai! mad.gif Zasiukai pati matet kur praeita sestadieni skraide. mirksiukas.gif Cia mano saules spinduleliai danai. Busimi eurovizijos nugaletojai! bigsmile.gif Kodel? Truputis istorijos. Danija eurovizijoje nugalejo tris kartus. Du is ju kai konkursas vyko Svedijoje. Liaudies ismintis byloja, kad kas nutiko viena karta gali daugiau ir neatsitikti, o jei nutiko du kartus butinai nutiks ir trecia. O kaip visos zinom eurovizija siemet vel vyks Svedijoj. Sekat minti? Tai va. bigsmile.gif
Atsakyti
Net neabejoju, kad laimės Donatas. O kažkas dar tiki, kad gali Erika važiuot? Nu be šansų, manau. Komisija vien dėl intrigos jai tada skyrė 1 vietą, bet gi aiškiai matosi, kad jie už Doncę, o ir balsuoja už jį gerai žiūrovai.

Aš vis dar mąstau, ar verta mėtyt pinigus balsuojant už Pilvelytę, nes kad ji važiuos, tai šansų 0.
Atsakyti
O bus kokių gerų svečių šiandien? Čia kažkuri lyg latvių Justuką minėjo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 15:39)
O bus kokių gerų svečių šiandien? Čia kažkuri lyg latvių Justuką minėjo g.gif

Apie Justuka tik pasvajojo, kad jis galetu pasirodyt siandien finale kaip svecias. smile.gif
Atsakyti

Aš vis tik už Doncę, nors daina man jo ir nepatinka, ale te rodo tuos savo saltus- vis veiksmo bus. Moterys man visos nuobodžios, susenusios , dainos slegiančios, o ir saltų daryt nemoka- ko joms į tą Švediją? Be to estukas, latviukas ir lietuviukas- trys broliai nuo Baltijos jūros, ar gi negražu? smile.gif
Atsakyti
šiandien LTV EV prodiuseriai kalbėjo, pasipiktinau, kai į vedėjo klausimus apie tai,kodėl užsienio ir mūsų komisijos vertinimai skiriasi, pripažino, kad mūsų komisija ne mažai balsuoja už atlikėjų patirtį, scenos stažą. Kažkaip neteisingai visa tai pasirodė. Taip mūsų estradoj tik legendos. Iki mirties.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 15:46)
Aš vis tik už Doncę, nors daina man jo ir nepatinka, ale te rodo tuos savo saltus- vis veiksmo bus. Moterys man visos nuobodžios, susenusios , dainos slegiančios, o ir saltų daryt nemoka- ko joms į tą Švediją? Be to estukas, latviukas ir lietuviukas- trys broliai nuo Baltijos jūros, ar gi negražu?  smile.gif

drinks_cheers.gif As irgi uz Donata. Labai grazu butu. smile.gif Tik tiek kad du broliukai vienam pusfinalyje, o tecias kitam.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 14:46)
Aš vis tik už Doncę, nors daina man jo ir nepatinka, ale te rodo tuos savo saltus- vis veiksmo bus. Moterys man visos nuobodžios, susenusios , dainos slegiančios, o ir saltų daryt nemoka- ko joms į tą Švediją? Be to estukas, latviukas ir lietuviukas- trys broliai nuo Baltijos jūros, ar gi negražu?  smile.gif


Ruslanas tai jau čia irgi prie moterų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 14:23)
Man dar įdomu, ar Dalia šįvakar vėl nesusiplieks su Aiste biggrin.gif


nu galėtų nors šiandien pagaliau susilaikyt doh.gif doh.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 14:29)
Zvonkus FB'e  laugh.gif 
Į Euroviziją reikia siųsti Rūtą Ščiogolevaitę, nes ji visur, kur bedalyvautų, užima antrą vietą.
Antra vieta didžiajame finale Lietuvai būtų labai didelis pasiekimas


tongue.gif


QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 14:34)
Deja, bet Zvonkus nepagalvojo, kad jei ją siųstume (t.y. užimtų pirmą vietą), tai antros vietos prakeiksmas jau būtų sulaužytas ir neveiksmingas cool.gif


ogi teisinga įžvalga thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 14:37)
Net neabejoju, kad laimės Donatas. O kažkas dar tiki, kad gali Erika važiuot? Nu be šansų, manau. Komisija vien dėl intrigos jai tada skyrė 1 vietą, bet gi aiškiai matosi, kad jie už Doncę, o ir balsuoja už jį gerai žiūrovai.




aš tikrai tikiu biggrin.gif blush2.gif

Nors balsuosiu tai už Ruslaną rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pikė Mukuotukas @ 2016 03 12, 15:48)
šiandien LTV EV prodiuseriai kalbėjo, pasipiktinau, kai į vedėjo klausimus apie tai,kodėl užsienio ir mūsų komisijos vertinimai skiriasi, pripažino, kad mūsų komisija ne mažai balsuoja už atlikėjų patirtį, scenos stažą. Kažkaip neteisingai visa tai pasirodė. Taip mūsų estradoj tik legendos. Iki mirties.

Girdejau ir as sita pokalbi. Bet man tai visai logiska, kad labiau vertina turincius patirti, juk visi nori gerai pasirodyti ir laimeti. Tikimybe, kad pasirodymo metu suklys ar neatlaikys emocines itampos turintis daugiau scenines patirties yra mazesne nei jos neturintis ar maziau turintis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 12, 14:53)
Girdejau ir as sita pokalbi. Bet man tai visai logiska, kad labiau vertina turincius patirti, juk visi nori gerai pasirodyti ir laimeti. Tikimybe, kad pasirodymo metu suklys ar neatlaikys emocines itampos turintis daugiau scenines patirties yra mazesne nei jos neturintis ar maziau turintis. smile.gif


Pojavis va šiaip ar taip nepasimetė biggrin.gif

ir dar stebėt buvo labai įdomu biggrin.gif rolleyes.gif Savotiška intriga smile.gif

gal tai priklauso nebūtinai nuo sceninio stažo, bet labiau nuo pačio atlikėjo mastau.gif
Atsakyti