Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Maja Di @ 2016 03 12, 11:37)
Perklausiau visas dainas nežiūrėdama, geriausiai patiko vis tik Ruslanas, priedainis toks kabinantis. Kitos iš karto pasimiršta, Ruslano -ne. Mano nuomone, EV jis geriausiai tiktų, tuo labiau, jei išsireklamuotų kaip gėjus, manau vien už tai papildomų balsų gautų. Aišku, jo niekas nesiųs, bet savo balsus šiandien jam vis vien atiduosiu.



šaunuolė drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif group.gif

o jo orientacija man mažiausiai rūpi.

aš irgi dainas stengiausi klausytis tik muziką, be vaizdų. tada girdisi viskas iki smulkmenų, jokios pašalinės detalės neblaško. ir supranti, tinka ta daina tau asmeniškai ar ne.

EV vistiek šiemet nelaimėsim, neįsifanzuokim net. Tai ne tik mano nuomonė, o ir kur kas pagrįstesnė smile.gif Zilnio.

taigi siųsti reiktų tai, dėl kurio/-ios pasirodymo nebūtų gėda ir kad pačioms dar miela būtų žiūrėt.
nesistengiant žūt būt į kažkokius standartus įtaikyt.




Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 12, 11:53)
O aš pagaliau sulauksiu Nickelback wub.gif Nikeliukas grįžta iš tiesų, tikiuosi biggrin.gif
Tikėkimės, kad neapvils Tadulis 4u.gif



vat Nickelback tai man nelabai blush2.gif blush2.gif ypač gyvai nelabai blush2.gif Pvz. vokalistas, turiu pripažinti, tai netgi antipatiją kelia blush2.gif blush2.gif blush2.gif


o dėl Tadulio, tai vis dar viliuosi smile.gif viltis miršta paskutinė...


Papildyta:
QUOTE(Selga @ 2016 03 12, 12:13)
Aš viliuosi, kad gal Justukas šįvakar pas mus finale sudalyvaus.



geeeeras biggrin.gif blink.gif bigsmile.gif

bet tai ir išmąstei tu biggrin.gif g.gif

mano fantazija tai dar tiek netrauktų biggrin.gif blush2.gif

bet tai biškį blogai vienok būtų du savo mylimukus vienoj krūvoj pamatyt gal biggrin.gif g.gif blush2.gif

aišku, šįvakar aš visomis keturiomis už Ruslaną lithuania.gif lithuania.gif lithuania.gif





Atsakyti
http://www.15min.lt/...alui-124-594875atvyko užienio komisija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 13:27)
taigi siųsti reiktų tai, dėl kurio/-ios pasirodymo nebūtų gėda ir kad pačioms dar miela būtų žiūrėt.
nesistengiant žūt būt į kažkokius standartus įtaikyt.

O mane Ruslano daina migdo. EV konkurse per tokia eiciau i WC ar i saldytuva. Nors siaip Ruslanas man patinka. Kaip ir Ieva, pati labai labai, bet daina schmoll.gif Apie Rutos daina is vis geriau patylesiu, nors pati ji man irgi patinka biggrin.gif Donato daina gal ir nieko butu, bet kazkokia ji man be dvasios, kaip robotuko viskas atlikta (latviukas 100 kart geriau man wub.gif ). Siaip Erikos daina visai patinka. Nepasiektu kazkokiu aukstumu aisku, bet vienintele daina turbut, kuria youtube isijungus issiklauso man iki galo. Ai, dar Aistes daina, bet tokio stiliaus dainos man is nepatinka. Ai zodziu, kas laimes tas laimes, visitek sirgsiu uz Justuka, mano sirdyje jis jau nugaletojas biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Laimės, greičiausiai, Donatas. Na, geriau jis negu Erika. Pastarosios daina išvis migdanti.
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2016 03 12, 13:42)
O mane Ruslano daina migdo. EV konkurse per tokia eiciau i WC ar i saldytuva.
Nors siaip Ruslanas man patinka.


O manęs tai nemigdo, bet kartais net pernelyg įtraukia biggrin.gif blush2.gif

Buvo toks atvejis, kai taip įsiklausiau tą dainą, kad sustojimą su autiku pravažiavau biggrin.gif doh.gif blush2.gif

na bet tokia aš jau klausytoja smile.gif blush2.gif Nelabai galiu klausyt dainų tik dėl fono (pvz. protinio darbo įsijungus muziką dirbti aš nelabai galiu,mane blaško, tiksliau, jei ir galėčiau, tai turėtų būti tokia muzika, kuri visai manęs nejaudina ). Ir jau tai, ką klausau (ir ką noriu klausyt), paprastai aš visa į tai susikoncentruoju. Kai ir niūnuot norisi, ir pritarti (bent mintyse, o kartais prie atitinkamos nuotaikos ir garsiai biggrin.gif ).
Atsakyti
Pirma mano favorite buvo Erika. Man nebanali daina, nors truksta joje gero priedainio. Tada masciau del Donato (itakojo amerikono zodziai), bet bendram kontekste siemet lb daug vyru doh.gif O Ruslano grazus balsas, man buvo naujiena, kad jis taaaaaip dainuoja, nes zinojau tik mergyte ir visas pasalines peripetijas. Tada Ieva nustebino g.gif
Vis tik uz pastaraja ir sirgciau, butu grazus balsas, graziai ji atrodyti.. Man ta pasaka siemet visai patiktu tarp vyru armijos rolleyes.gif

Uzsienio komisija kazkokia nekelianti susizavejimo unsure.gif

Vakarui vyno uzsitavarinot? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 12 kovo 2016 - 14:23
Man dar įdomu, ar Dalia šįvakar vėl nesusiplieks su Aiste biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 12, 15:23)
Man dar įdomu, ar Dalia šįvakar vėl nesusiplieks su Aiste biggrin.gif

Aj, jau vis tiek Aiste sansu neturi.

Du varzovai - Erika ir Donatas.
Atsakyti
Na taip, nors ir norėjau, kad Aistė laimėtų, bet sutinku, kad pergalė jai vėl, greičiausiai, nesišviečia smile.gif
Atsakyti
Zvonkus FB'e laugh.gif
Į Euroviziją reikia siųsti Rūtą Ščiogolevaitę, nes ji visur, kur bedalyvautų, užima antrą vietą.
Antra vieta didžiajame finale Lietuvai būtų labai didelis pasiekimas
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 14:29)
Zvonkus FB'e  laugh.gif 
Į Euroviziją reikia siųsti Rūtą Ščiogolevaitę, nes ji visur, kur bedalyvautų, užima antrą vietą.
Antra vieta didžiajame finale Lietuvai būtų labai didelis pasiekimas


Nepraleidžia progos pasikandžioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 12, 14:29)
Zvonkus FB'e  laugh.gif 
Į Euroviziją reikia siųsti Rūtą Ščiogolevaitę, nes ji visur, kur bedalyvautų, užima antrą vietą.
Antra vieta didžiajame finale Lietuvai būtų labai didelis pasiekimas


Deja, bet Zvonkus nepagalvojo, kad jei ją siųstume (t.y. užimtų pirmą vietą), tai antros vietos prakeiksmas jau būtų sulaužytas ir neveiksmingas cool.gif
Atsakyti