Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(mjforever @ 2016 03 11, 23:06)
pavydžiu  unsure.gif  Hurts Kaune nerealiai patiko, tikėjausi, kad grįš, įsivaizduoju, gerą koncertą apturėjot  wub.gif

Muse turėsit Kaune dirol.gif
Atsakyti
žiūriu Doncės interviu dar čia:

http://www.15min.lt/...ideo-124-593523

man net jo kalbėjimo maniera nebepatinka g.gif

tarsi žmogų kas sukeitęs būtų g.gif doh.gif g.gif

ypač dar kai laidoje buvo įmetę kaip foną jo ankstesnį pasirodymą (su senuoju nuoširdžiuoju fainuoliu Donatu).

panašiai beje kalba ir didelės žvaigždės (bet toks ir skirtumas, kad jos didelės ir kažką realiau pasiekusios g.gif ).



Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 03 11, 23:46)
hihihi.gif tai kad Lietuvos vandenyse jis dar nematomas. Mažai kas jo tų tralialiuškų klausosi, tokių kaip jis užsienyje tai kaip planktonas. Gerai ambicijos, tik negerai nerealios.

Abejoju, kaip jam ir šis turas praeis, labai jau užsikėlė sau kartelę didelių arenų.

Kažką tokio EV sugrotų, gal įvyktų jo svajonė.  biggrin.gif

https://www.facebook...71919989499646/

Jeigu savęs neatras, mėgdžios tik kitus, tai niekam jis nebus įdomus.
Atsakyti
Lazarevo dainos kritika
https://www.youtube....h?v=g7bNfKbXrFQ
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 12, 02:13)
Muse turėsit Kaune dirol.gif


aha, bilietukai jau šildo. Ir Iron Maiden wub.gif
Atsakyti
Su švente, kolegos EV žiūrovės smile.gif 4u.gif


Dabar lauksim vakaro

nail.gif nail.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 03 12, 10:49)
aha, bilietukai jau šildo. Ir Iron Maiden  wub.gif


antrojo norėčiau ir aš smile.gif bet kad jau Kaune, tai visgi patingėsiu ir supasuosiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 10:50
beje, iš to apkalbėto reportažo patiko Zilnys. maladiec žmogus. ir labai protingas.
na bet jis man visada patinka.
net ir tais atvejais kai nuomonės nesutampa.

įdomių dalykų jis ten pripasakojo
Atsakyti
Beje, Monteverte, klausei, kur Ingėno roko dvasia smile.gif
Tai aš juk turiu kišenėje bilietuką į Tadas Juodsnukis goes Guns N' Roses.

čia kaip special for Ingėnas smile.gif - du viename thumbup.gif thumbup.gif

bėda ta, kad yra požymių, jog renginys neįvyks g.gif doh.gif verysad.gif Nors Kaune ir vyko.
Nieks neskuba pranešinėt, kaip ten iš tiesų - bus/nebus. Tai va ir gyvenu nežinioje ... Vis dar tikiuosi.


ir da pas braliukus brainstormiukus apsilankysiu wub.gif wub.gif ne roko dvasia jie, žinoma smile.gif bet vistiek labai jau geri ir pasiilgti smile.gif
Papildyta:


------
dabar pagalvojau - ogi Brainstorm'ai galėtų za odno ir mūsų Justuką atsivežt bigsmile.gif tipo, kaip apšildantį, supažindinti su jo daina biggrin.gif , na juk reikia pareklamuot tautietį rolleyes.gif

įsisvajojau vienok biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 kovo 2016 - 11:26
„Gal ji nori padaryti šou, sudominti žmones. Suprantu ją, bet kritika nuo dergimo skiriasi. Tai, ką ji sakė, man panašiau į dergimą. Buvo nemalonu ir liūdna, kad jos žodžiai gal dalį žiūrovų nuteiks prieš mane“, – svarstė Aistė, sužinojusi, kad režisierė pasirodymus vertins ir finale.

http://zmones.lrytas...mo-skiriasi.htm

doh.gif beviltiška narcizė. Lyg jau žiūrovai berazumiai nei girdi nei mato. Dalia I. jos sėkmę sugadino doh.gif
Atsakyti
Perklausiau visas dainas nežiūrėdama, geriausiai patiko vis tik Ruslanas, priedainis toks kabinantis. Kitos iš karto pasimiršta, Ruslano -ne. Mano nuomone, EV jis geriausiai tiktų, tuo labiau, jei išsireklamuotų kaip gėjus, manau vien už tai papildomų balsų gautų. Aišku, jo niekas nesiųs, bet savo balsus šiandien jam vis vien atiduosiu.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 11:29)
Beje, Monteverte, klausei, kur Ingėno roko dvasia  smile.gif
Tai aš juk turiu kišenėje bilietuką į Tadas Juodsnukis goes Guns N' Roses.

čia kaip special for Ingėnas  smile.gif - du viename thumbup.gif  thumbup.gif

bėda ta, kad yra požymių, jog renginys neįvyks  g.gif  doh.gif  verysad.gif  Nors Kaune ir vyko.
Nieks neskuba pranešinėt, kaip ten iš tiesų - bus/nebus. Tai va ir gyvenu nežinioje ... Vis dar tikiuosi.
ir da pas braliukus brainstormiukus apsilankysiu  wub.gif  wub.gif  ne roko dvasia jie, žinoma smile.gif  bet  vistiek labai jau geri ir pasiilgti  smile.gif

O aš pagaliau sulauksiu Nickelback wub.gif Nikeliukas grįžta iš tiesų, tikiuosi biggrin.gif
Tikėkimės, kad neapvils Tadulis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 12:29)
įsisvajojau vienok  biggrin.gif  blush2.gif

Aš viliuosi, kad gal Justukas šįvakar pas mus finale sudalyvaus.
Atsakyti