Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 11, 13:06)

Pažiūrėjau vakar prieš miegutį tą įmestą reportažą apie  EV užkulisius. Tai geriau būčiau nežiūrėjusi, nuotaiką numušo  unsure.gif  verysad.gif

Donatas. O va jo interviu mane nuvylė unsure.gif  Nors jau ankstesnėse laidose matėsi tos tendencijos... Bet dabar prašviesėjo viskas galutinai. Juk jam EV tik tramplynas į tolimesnius vandenis doh.gif , priemonė, kaip tarpinė stotelė. Ir tai jis aiškiai pasako.. Ne Lietuvos garsinti jis visų pirma važiuotų, o dėl savo asmeninių planų  cool.gif  Lietuva tik tarp kitko.



na, Ingėnai, nebūkit naivi smile.gif visi iki vieno jie ten nori važiuoti dėl savęs, VISI. Nes kiekvienas dainininkas tikisi ir nori išplaukti į platesnius vandenis. IR TAI NORMALU. Nes tai jų duona.Ir man kaip tik tas seilėjimąsis, kad dėl Lietuvos, Lietuva ir bla bla bla rodo veidmainiškumą ir norą įtikt žiūrovui.

beje, įmeskit tą interviu nuorodą kuri nors 4u.gif ačiū

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 11, 19:32)
http://www.15min.lt/...ideo-124-593523
Man patinka kad Donatas bent jau nuosirdus. smile.gif Taip, jis kalba kad pirmiausiai jis dalyvauja, del saves. Bet pabaigoje vistik pamini ,kad atstovauja Lietuva. smile.gif Manau taip galvojo ir visi iki siol Lietuvva atstovave atlikejai. Kiek naudos pirmiausia tai jiems atnes, bet garsiai to nesakydavo. smile.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 21:29)
Ooo, Aistut... biggrin.gif pabašu, kad nuo antros vietos sindromo nepabėgsi biggrin.gif


bet šįkart turim net dvi antros vietos sindromininkes biggrin.gif pasijuokčiau, jei abi surinktų vienodai taškų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 11, 15:22)

Nežinau dabar ar australę mesti ir čekę paimti g.gif Čekė gražesnė, Sergūniui labiau tinka.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 11, 21:48)
Tada gerumo bangos pagauta perleidziu Westlifa.  mirksiukas.gif man uzteks danu ir vengro.  ax.gif



notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 11, 12:06)
Pažiūrėjau vakar prieš miegutį tą įmestą reportažą apie  EV užkulisius.

Pažiūrėjau ir aš tą laidą, tai dėl visko pritariu drinks_cheers.gif

P.S. Man rodos, kad mačiau Ingėną Hurts koncerte cool.gif

Wrap your wings around my body
Wrap your wings around my body
Wrap your wings, wrap your wings
Wrap your wings around my body

sokiai.gif

Geriausia daina iš jų naujo albumo (kartu su Policewoman, kurios, deja, nepadainavo). Vat jei Doncė turėtų tokią dainą ir tokį balsą, tai galėtų svaigti apie pasaulio užkariavimą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 11 kovo 2016 - 22:49
QUOTE(eglegle @ 2016 03 11, 18:52)
Manyciau, kad Donatas vaziuos, nelabai megstu ta jo daina, bet tegu vaziuoja.
Siaip visai pradejo patikti lenkai ir latvis, senstu  blink.gif

Dziecinėji, ne sensti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(fukse @ 2016 03 11, 20:20)
Jau vieną komisijos narę finale žinome  smile.gif
Dalia Ibelhauptaitė: „Šilčiausi linkėjimai Aistei Pilvelytei – būsiu „Eurovizijos“ atrankos finale“:
http://www.15min.lt/...nale-124-593543

Bet negalima šitaip. Juk tai susidorojimas, nu būkim rimti g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 11, 20:37)

Oi, a kas ti per žąsiukai po kaire parašėlyje? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2016 03 11, 20:56)
bet yra kaip yra.

gerai pasakyta...
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 11, 23:44)
Pažiūrėjau ir aš tą laidą, tai dėl visko pritariu drinks_cheers.gif

P.S. Man rodos, kad mačiau Ingėną Hurts koncerte cool.gif

Wrap your wings around my body
Wrap your wings around my body
Wrap your wings, wrap your wings
Wrap your wings around my body

sokiai.gif

Geriausia daina iš jų naujo albumo (kartu su Policewoman, kurios, deja, nepadainavo). Vat jei Doncė turėtų tokią dainą ir tokį balsą, tai galėtų svaigti apie pasaulio užkariavimą blush2.gif


pavydžiu unsure.gif Hurts Kaune nerealiai patiko, tikėjausi, kad grįš, įsivaizduoju, gerą koncertą apturėjot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 11, 20:59)
na, Ingėnai, nebūkit naivi  smile.gif  visi iki vieno jie ten nori važiuoti dėl savęs, VISI. Nes kiekvienas dainininkas tikisi ir nori išplaukti į platesnius vandenis. IR TAI NORMALU. Nes tai jų duona.Ir man kaip tik tas seilėjimąsis, kad dėl Lietuvos, Lietuva ir bla bla bla rodo veidmainiškumą ir norą įtikt žiūrovui.




Visų pirma aš manau, kad ne visi, dalyvaujantys, tikisi ten ir laimėti. Pasirodyti gerai, atstovauti Lietuvą ir kartu save - gali būti ir toks tikslas. O ne kaip tarpinė stotelė su konkrečiu tikslu. Nes Donato tikslas labai aiškus ir konkretus - išplaukti į tarptautinius vandenis. Ir, kaip sakė, EV jam būtų kone didžiausia galimybė.


Donatas yra maksimalistas, jau apie Grammy kalba. Ką aš žinau, gal gerai g.gif

Bet tai jūs juk neklausėt to inteviu, jei paklausytumėt, gal suvoktumėt, apie ką aš.



Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 00:24)
Bet tai jūs juk neklausėt to inteviu, jei paklausytumėt, gal suvoktumėt, apie ką aš.


Tai įmeskit nuorodą kas nors mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 11, 22:44)
Pažiūrėjau ir aš tą laidą, tai dėl visko pritariu drinks_cheers.gif

-------
P.S. Man rodos, kad mačiau Ingėną Hurts koncerte cool.gif





na va, nors vienas žmogus taip pat suprato drinks_cheers.gif thumbup.gif Nes pagalvojau gal man jau su galva nebegerai verysad.gif verysad.gif doh.gif

-------

buvau buvau smile.gif drinks_cheers.gif





QUOTE(-Delta- @ 2016 03 11, 23:26)
Tai įmeskit nuorodą kas nors  mirksiukas.gif



QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 11, 00:35)
http://www.lrt.lt/me...96270/gyvenimas

Lacko gavo eterio, nors jau iskrites, o Ievos visai nerode, kazkur pradzioj smekstelejo tik. Rusle irgi ne kazka.. Tik apie 4 kalba. Kazkaip neetiska.

Papildyta:
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 11, 22:44)


Geriausia daina iš jų naujo albumo (kartu su Policewoman, kurios, deja, nepadainavo). Vat jei Doncė turėtų tokią dainą ir tokį balsą, tai galėtų svaigti apie pasaulio užkariavimą blush2.gif



norai geri biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 11 kovo 2016 - 23:34
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 00:24)
Visų pirma aš manau, kad ne visi, dalyvaujantys, tikisi ten ir laimėti. Pasirodyti gerai, atstovauti Lietuvą ir kartu save - gali būti ir toks tikslas. O ne kaip tarpinė stotelė su konkrečiu tikslu. Nes Donato tikslas labai aiškus ir konkretus - išplaukti į tarptautinius vandenis.  Ir, kaip sakė, EV jam būtų kone didžiausia galimybė.
Donatas yra maksimalistas, jau apie Grammy kalba. Ką aš žinau,  gal gerai  g.gif

Bet tai jūs juk neklausėt to inteviu, jei paklausytumėt, gal suvoktumėt, apie ką aš.

hihihi.gif tai kad Lietuvos vandenyse jis dar nematomas. Mažai kas jo tų tralialiuškų klausosi, tokių kaip jis užsienyje tai kaip planktonas. Gerai ambicijos, tik negerai nerealios.

Abejoju, kaip jam ir šis turas praeis, labai jau užsikėlė sau kartelę didelių arenų.

Kažką tokio EV sugrotų, gal įvyktų jo svajonė. biggrin.gif

https://www.facebook...71919989499646/
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 11, 13:06)
Kas tai – duoklė ir padėka tiems rusniškiams, kurie už Lacko balsavo? Ar čia tipo labai svarbus EV atrankų  fenomenas, tas keistas Lacko populiarumas , kurio nebuvo galima nutylėti?

Gal cia duokle uz atveztus zuviokus? g.gif biggrin.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 12, 00:24)
Donatas yra maksimalistas, jau apie Grammy kalba. Ką aš žinau,  gal gerai  g.gif

Na su tokiu balseliu gal tegul pasidziauga ir LT scena cool.gif

---

O media is tiesu galingas ginklas, as puikiai matau pagal savo aplinkos zmones, - apie ka sneka, kas pirmauti predada, tas ir tampa favoritu. Ne siaip sau verziasi i viesuma kai kurie. O tokia kaip Ieva, naturalu, kad nesiafisuoja, nes neturi uznugario. Nors Pojavis praejo ir be to. Aj, suprasi cia irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 kovo 2016 - 23:48
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 11, 21:38)
nea
tyliai myliu prancuzą, tik niekam nesakykit

lotuliukas.gif nu tyliai gal galima biggrin.gif Biškį laugh.gif

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 11, 21:48)
Tada gerumo bangos pagauta perleidziu Westlifa.  mirksiukas.gif man uzteks danu ir vengro.  ax.gif
---

nesakysiu. Cia bus musu paslaptis.  topsecret.gif  hihihi.gif

Oho, kol nebuvau, westlifas sugebėjo net per kelias rankas perkeliaut.
Žodžiu, kaip ex'ė, laiminu Lėją ir westlifą bigsmile.gif wub.gif

--
Išrištos tos jūsų paslaptys irnesakyk.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 12 kovo 2016 - 00:43