Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

Manyciau, kad Donatas vaziuos, nelabai megstu ta jo daina, bet tegu vaziuoja.
Siaip visai pradejo patikti lenkai ir latvis, senstu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 11, 16:18)
Na, tai už ką statote? Aš sakau, kad vis dėlto Donis Monis važiuos ax.gif  biggrin.gif

Manau Donatas rolleyes.gif nesinorėtų, kad Erika
Atsakyti
As irgi manau, kad vistik Donatas vaziuos. smile.gif Net norejau pastatyt pinigu lazybu punkte, bet neprieme. Sako reikia dar du statymus uz ka nors padaryt. sad.gif Matyt nelygis vien uz nacionalines eurovizijos finalo spejama laimetoja statyt. huh.gif
Atsakyti
Jau vieną komisijos narę finale žinome smile.gif
Dalia Ibelhauptaitė: „Šilčiausi linkėjimai Aistei Pilvelytei – būsiu „Eurovizijos“ atrankos finale“:
http://www.15min.lt/...nale-124-593543

Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 11, 20:20)
Dalia Ibelhauptaitė: „Šilčiausi linkėjimai Aistei Pilvelytei – būsiu „Eurovizijos“ atrankos finale“:
http://www.15min.lt/...nale-124-593543

biggrin.gif laukia rankinukų mūšis
Atsakyti
QUOTE(fukse @ 2016 03 11, 20:20)
Jau vieną komisijos narę finale žinome  smile.gif
Dalia Ibelhauptaitė: „Šilčiausi linkėjimai Aistei Pilvelytei – būsiu „Eurovizijos“ atrankos finale“:
http://www.15min.lt/...nale-124-593543

Ooo, Aistut... biggrin.gif pabašu, kad nuo antros vietos sindromo nepabėgsi biggrin.gif
Atsakyti
Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Donatas Montvydas:
Donatas Montvydas mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse jis galėtų laimėti. „Eurovizija“ atlikėjui – šansas priminti apie save pasauliui, o pasirodymą konkurse norėtų parodyti tokį, kokio žiūrovai ilgai nepamirštų.

Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Erica Jennings:
Erica Jennings mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse ji galėtų laimėti. Dainininkė neabejoja savo daina ir pasirodymu bei svajoja, kad kitais metais konkursas skambėtų Lietuvoje.

Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Aistė Pilvelytė:
Aistė Pilvelytė mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse jos pasirodymas paliktų žiūrovams įspūdį. Dainininkė tiki savo daina ir neabejoja, kad klausantis jos žiūrovams kūnu bėgtų šiurpuliukai. Be to, pasirodymui konkurse Aistė jaučia sukaupusi pakankamai patirties.

Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Ruslanas Kirilkinas:
Ruslanas Kirilkinas mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse jo pasirodymas paliktų įspūdį žiūrovams. Dainininkas tiki savo daina ir neabejoja, kad net jei ir nelaimėtų didžiojo konkurso, dėl jo pasirodymo niekam nebūtų gėda.

Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Rūta Ščiogolevaitė:
Rūta Ščiogolevaitė mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse jos daina būtų aktuali klausytojams. Anot Rūtos, „United“ yra toks geras kūrinys, kad Lietuva „Eurovizijoje“ galėtų pretenduoti į išties aukštą rezultatą.

Kodėl „Eurovizijoje“ Lietuvai turėtų atstovauti Ieva Zasimauskaitė:

I.Zasimauskaitė mano, kad didžiajame „Eurovizijos“ konkurse nei jos balsas, nei kojos nesudrebėtų, o žiūrovai iš kitų šalių nestokotų jai savo balsų.

http://www.15min.lt/...ai-eurovizijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fukse: 11 kovo 2016 - 20:31
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 20:29)
Ooo, Aistut... biggrin.gif pabašu, kad nuo antros vietos sindromo nepabėgsi biggrin.gif

dar neaišku, yra dar viena stipri konkurentė antrai vietai blush2.gif
Atsakyti
Va Erika per Lietuvos garbe nepraleido progos pasireklamuot. Galejo kokia kita daina padainuot, bet padainavo eurovizine. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 11, 19:32)


O tai neturit dar nei vieno eurovizinio vyruko prigriebus?  mirksiukas.gif

nea

tyliai myliu prancuzą, tik niekam nesakykit
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 11, 21:38)
nea

tyliai myliu prancuzą, tik niekam nesakykit

Tada gerumo bangos pagauta perleidziu Westlifa. mirksiukas.gif man uzteks danu ir vengro. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lėja... @ 2016 03 11, 21:38)
nea

tyliai myliu prancuzą, tik niekam nesakykit

nesakysiu. Cia bus musu paslaptis. topsecret.gif hihihi.gif
Atsakyti
Buvau ir esu tikra, kad važiuos Donatas,
net nepamenu kurioje aš čia temoje jau tą rašiau,
bet esmė ta pati_kol kas nuomonė nepasikeitė.
Nors nesu jo gerbėja, bet yra kaip yra.
Atsakyti