Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

Imu estą, jeigu niekas dar nepaėmėte.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 10, 22:22)
Gal dar ir delfyje žmonėms uždrausite komentuoti ar kaip sakote šaipytis prie šio straipsnio smile.gif  http://www.delfi.lt/...o...mp;no=0&s=2

Ale kaip patogu istraukti viena sakini is viso posto ir i ji atsakyti . biggrin.gif Tiek to man su jums viskas aisku. cool.gif
Atsakyti
Tai o moteru bus siais metais?????
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 10, 22:49)
Tai o moteru bus siais metais?????

Kol kas nieko gero, ieškau ir nerandu tinkamos, jeigu atranką laimės švedė, tai iš anksto ją imu.
Papildyta:
Radau, nebereikia švedės. Australė, nors ir negraži, bet balsas skambus ir daina savotiškai graži
https://www.youtube....h?v=2EG_Jtw4OyU
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 09, 18:30)
San Marinas, man atrodo, turėtų patikti tiems, kurie mėgsta Joe Dassin dainas ax.gif
Bet jis daro klaidą dainuodamas angliškai. Tas akcentas labai jau rėžia ausį g.gif Užtektų jam sava kalba sudainuot.

ohoo, koks balsas wub.gif labai, labai faina smile.gif

QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 09, 20:16)
Leonard Cohen mėgdžioja, bet vis tiek gerai varo, užskaitau. Bet kiek nepatenkintų komentaruose, vajė vajė, jiems tik popsūchą paduok blink.gif

aha, tikrai yra panašumų drinks_cheers.gif

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 10, 18:52)
Tiesa pasakius nezinau. Neturejau galimybes apziureti gyvai.  blush2.gif  Cia Jazzu apsiskelbe ji nuoga matanti daznai.  biggrin.gif Siaip manau, kad toj foto jos tiesiog nupiestos ar kokie laikini lipdukai uzklijuoti.


lotuliukas.gif manau, tikrai, kad piešta drinks_cheers.gif smile.gif
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 10, 21:54)
Graikai biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=HZIcCoB1lfU
Man nelabai jų daina....
Nors vienas graikas visai jamamas foto
tai jei nepaimti graikai , priglaudžiu biggrin.gif

visiškai ne kažką schmoll.gif pliusas tik, kad pagaliau graikiškai dainuoja bent dalį dainos wub.gif
Papildyta:
bet tai nesuprantu, ką jūs tame Justuke randat doh.gif biggrin.gif man tai visiškai vidutinė daina blush2.gif tikrai mūsų Doncės žymiai fainesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 10, 21:54)
Graikai biggrin.gif
https://www.youtube....h?v=HZIcCoB1lfU
Man nelabai jų daina....
Nors vienas graikas visai jamamas foto
tai jei nepaimti graikai , priglaudžiu biggrin.gif

Visai fai biggrin.gif bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Anakure @ 2016 03 10, 22:34)
Imu estą, jeigu niekas dar nepaėmėte.

ir aš norėjau, dalinkimės biggrin.gif bet man atrodo, kad atsiras dar šeimininkė ax.gif
kas čia per nuogalius? pirma mintis buvo, kad Bilanas, vyrą kviečiau, klausiau ar jis doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 10, 22:49)
Tai o moteru bus siais metais?????

??? visos gražiausios pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 01:06)
bet tai nesuprantu, ką jūs tame Justuke randat doh.gif  biggrin.gif man tai visiškai vidutinė daina  blush2.gif tikrai mūsų Doncės žymiai fainesnė  smile.gif

Nors kazkas, pagaliau, kaip as masto biggrin.gif drinks_cheers.gif


http://www.lrt.lt/me...96270/gyvenimas

Lacko gavo eterio, nors jau iskrites, o Ievos visai nerode, kazkur pradzioj smekstelejo tik. Rusle irgi ne kazka.. Tik apie 4 kalba. Kazkaip neetiska.
Atsakyti
Anakure,

chm , gal pasikeisk avatarą plyz biggrin.gif doh.gif doh.gif

kažkaip man labai nelabai doh.gif doh.gif blush2.gif schmoll.gif schmoll.gif

nebent tikslas toks ir buvo biggrin.gif doh.gif


Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 00:06)

bet tai nesuprantu, ką jūs tame Justuke randat doh.gif  biggrin.gif man tai visiškai vidutinė daina  blush2.gif tikrai mūsų Doncės žymiai fainesnė  smile.gif



skoniui matyt draugų nebūna mirksiukas.gif

aš ją nugalėtoja jau matau smile.gif blush2.gif kitų daugelio neišklausiusi biggrin.gif blush2.gif

man jinai tooookia super, retai būna, kad taip priliptų dar jai net neįpusėjus.

žodžiu, kai pasibaigs lietuviška atranka ir persimesim į platesnius vandenis, palaikysiu tik Justuką.

ir jau laukiu, gal į LT atvažiuos pasireklamint su savo daina, tada eičiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 11, 00:40)

aš ją nugalėtoja jau matau  smile.gif  blush2.gif  kitų daugelio neišklausiusi  biggrin.gif  blush2.gif

------------
ir jau laukiu, gal į LT atvažiuos pasireklamint su savo daina, tada eičiau  bigsmile.gif

blink.gif aš tai abejoju, ar į finalą pateks blush2.gif bet kaip broliukams, linkiu patekt 4u.gif
-------------
nepražiopsok, aš visad po laiko sužinodavau jau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 11, 00:35)
http://www.lrt.lt/me...96270/gyvenimas

Lacko gavo eterio, nors jau iskrites, o Ievos visai nerode, kazkur pradzioj smekstelejo tik. Rusle irgi ne kazka.. Tik apie 4 kalba. Kazkaip neetiska.



dar nepažiūrėjau, ačiū, kad įmetei.

šiaip panašios tendencijos ir žiniasklaidoje unsure.gif realiai ir visaip kaip teigiamai rašo tik apie Donatą ir Eriką. Visi kiti tik šmėkšteli.
Pvz. apie Aistę rašė praktiškai tik dėl ginčų su Dalia doh.gif Dar buvo vienas interviu kažkokiame neaiškiame savaitiniame laikraštuke, kurį specialiai nusipirkau paskaityt, kas ten jos gyvenime dabar vyksta ir apie jos dainas
Apie Ruslaną rašė jo išpažintis apie Norvegiją, ko jis ten išvažiavo, na ir kas skaitėt , tas žinot.
Realiai labai tendencingai formuoja visuomenės nuomonę. Tai yra ir neetiška, ir nelabai net žmogiška cool.gif Kai vienus iš karto iškelia aukščiau kitų doh.gif


Papildyta:
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 00:43)
blink.gif aš tai abejoju, ar į finalą pateks  blush2.gif bet kaip broliukams, linkiu patekt 4u.gif
-------------
nepražiopsok, aš visad po laiko sužinodavau jau  doh.gif  biggrin.gif


na... mūsų skoniai tankiai nesutampa, taigi rolleyes.gif


----

aš jau jo FB puslapį seku, tai galvoju, kad tokią info turėtų tikrai ten skelbti g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 11 kovo 2016 - 00:57
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 11, 00:56)

Realiai labai tendencingai formuoja visuomenės nuomonę. Tai yra ir neetiška, ir nelabai net žmogiška  cool.gif  Kai vienus iš karto iškelia aukščiau kitų  doh.gif


tikrai taip drinks_cheers.gif išvis prieš finalą turi būt suteikiamos visiems vienodos teisės.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 11, 01:02)
tikrai taip  drinks_cheers.gif išvis prieš finalą turi būt suteikiamos visiems vienodos teisės.. doh.gif


turėtų. Bet jau post factum doh.gif unsure.gif

man tai labai dėl to apmaudu, taip pagalvojus.
Atsakyti