Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Selga @ 2016 03 09, 20:23)

Pradedu įtarti, kad mes su tamsta kažkurios kartos giminaitės - pas mane irgi to kraujo užuomazgų rasta.

--------

Na, ką gi, kadangi čia pas mus su Ingėnu tokia "lai dzyvuo draudzyba un vienyba" gaunasi, tai pažadu Justeliu su ja, kaip savo bendrapartiete, pasidalinti (aišku, pasiliekant pirmumo teisę).
Varysim abi kartu kuriądien į Rygą į saldainių fabriką, mažu Justelis abi kava pavaišins.  Čia ne taip, kaip kai kurios užjūrių princų prisirinko, tai dabar tik jų paveiksliukais galės grožėtis hah.gif Žinoma, kad mūsų pasirinkimas geresnis: geriau jau žvirblis rankoje nei briedis girioje

Ačiū už gerus žodžius- tų latviškų saldainių, na gal ir sausainių Selga ir jums parvešim, jei ką. 

Ingėnai, jaučiu vien Laimos šokoladais ir Selgos sausainiais apsiriboti negalim- prieš rinkimus, reikėtų ir Rygas balzams užsipirkti...


biggrin.gif

--------

klausyk , Tu tikras draugas blink.gif bigsmile.gif wub.gif

Ne veltui sakoma, draugą bėdoje pažinsi bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

Žodžiu, jungiuosi į latviuko palaikymo komandą 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kol kas ne dabar, dar laiko yra, bet vėliau aktyviai sudalyvausiu thumbup.gif

O į svečius nuvažiuot pas jį kas čia mums yra, niekų reikalas irnesakyk.gif

balzamą Rygos tai jau dabar jis gali siųsti, bo reikalų yra biggrin.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 08, 21:22)
Čia apie mano žinutę? g.gif

nea 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 09, 18:28)
Nea, mano geresni. Jūsiškis už jūsų pečių slėptųsi, jam patinka stiprios moteros biggrin.gif Ok, juokauju, nepykit ax.gif
Bet tai tas jūūūūū-uuuuuu kažkoks jau girdėtas. kažkuri šalis irgi kažkaip panašiai varo šiemet, nepamenu tik kuri g.gif
Papildyta:

Kažkas ten buvo regis, kad jūs parašot: graži daina, o aš sakau, kad baisi. Aš parašau, kad graži daina, jūs sakot, kad jums baisi. Žodžiu, reikia šiemet stebėt viena kitą ir aiškintis, jei ką ir rankinukus į mūšį pasitelkt mirksiukas.gif

Pasiruošiu didesnį biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu "Eurovizija" būtų reklamos, madų ar cirko šou, tai Erika ir Donatas ten galėtų geras vietas užimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 10, 16:35)
Jeigu "Eurovizija" būtų reklamos, madų ar cirko šou, tai Erika ir Donatas ten galėtų geras vietas užimti smile.gif

Cirko sou Aiste laimetu-be konkurencijos. Kaip,beje ir ANTIREKLAMOS
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 10, 15:35)
Jeigu "Eurovizija" būtų reklamos, madų ar cirko šou, tai Erika ir Donatas ten galėtų geras vietas užimti smile.gif

Nurimk jau, nesinervink, tegu sau važiuoja, juk neprivalai palaikyt, jei nenori. Išsirink kitą šalį ir palaikyk sau. Jei pernai tie mūsų "gėjukai" neužėmė aukštų vietų, tai šiemet irgi nebus didelių šansų mūsiškiams. Kitas dainas jau visi mintinai moka, komentuoja, tūsinasi, o mūsų net nepateikta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 10, 15:41)
Nurimk jau, nesinervink, tegu sau važiuoja, juk neprivalai palaikyt, jei nenori.

Aš taip pat manau, kad tegul važiuoja, bus linksma, jau dabar linksminuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Z'etoile @ 2016 03 10, 16:39)
Cirko sou Aiste laimetu-be konkurencijos. Kaip,beje ir ANTIREKLAMOS

thumbup.gif Taikliau nepasakysi. wink.gif Bet Anakurei speju demesio trukumas. Niekas jos Aistes jau visa para nekritikavo tai ji pasijuto pamirsta ir nutare priminti apie save saipydamasi is kitu atlikeju. smile.gif
P.S. Is kart atsakysiu i klausima, kuri po sito posto ji butinai uzduos. Taip, Anakure, kitus dalyvius irgi galima kritikuoti, bet ne saipytis. Nemaciau nei vieno Erikos ar Donato pasirodymo kuri nors kiek primintu cirka ir kitus tavo isvardintus dalykus.
Atsakyti
Na va, supažindinsiu su numeriuku, už kurį prašom šeštadienį aktyviai balsuoti biggrin.gif 4u.gif

Taip taip, numeriai jau tikri smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 10, 17:24)
Na va, supažindinsiu su numeriuku, už kurį prašom šeštadienį aktyviai balsuoti  biggrin.gif  4u.gif

Taip taip, numeriai jau tikri  smile.gif  thumbup.gif

Oi Ingiuk, kur gi tavoji rock dvasia, ką? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 10, 17:54)
Oi Ingiuk, kur gi tavoji rock dvasia, ką? user posted image



atsipalaiduok, moterie lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif

Eurovizija juk biggrin.gif


Nebuvo kažkaip nieko, kas tą mano roko dvasią pakurstytų biggrin.gif

Plius nesu aš vienpusiška, šalia roko dvasios dar turiu ir labai lyrinę pusę smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
As irgi turiu pasiulyma. smile.gif
user posted image
Atsakyti