Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

San Marino dedule pristate daina. Bandys europa pakereti seksualiu snabzdejimu. smile.gif http://www.eurovisio...ts_i_didnt_know
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 09, 18:53)
San Marino dedule pristate daina. Bandys europa pakereti seksualiu snabzdejimu.  smile.gif http://www.eurovisio...ts_i_didnt_know

Balsas visai nieko(saldus kaip sirupas biggrin.gif ),bet klipas toks sentimentaliai skystokas smile.gif ,pasirodo rezisierius- Thierry Mugler blink.gif
Atsakyti
San Marinas, man atrodo, turėtų patikti tiems, kurie mėgsta Joe Dassin dainas ax.gif
Bet jis daro klaidą dainuodamas angliškai. Tas akcentas labai jau rėžia ausį g.gif Užtektų jam sava kalba sudainuot.
Atsakyti
Uojiezau, ir su kvepalu buteliuku mano diedas, vsio, uztenka man San Marino, jau viskas absoliut tinka lotuliukas.gif
Monte, a girdz, is tos laimes atiduodu montenegrus, naudokis, kol gera esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 03 09, 19:42)
Uojiezau, ir su kvepalu buteliuku mano diedas, vsio, uztenka man San Marino, jau viskas absoliut tinka  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2016 03 09, 18:42)
Uojiezau, ir su kvepalu buteliuku mano diedas, vsio, uztenka man San Marino, jau viskas absoliut tinka  lotuliukas.gif
Monte, a girdz, is tos laimes atiduodu montenegrus, naudokis, kol gera esu  ax.gif

Dieve, krentu po kojom ir bučiuoju kojytes wub.gif 4u.gif Šiandien dar žinok perklausiau ir taip atsidusau, kad jie ne mano. Va ką reiškia mano atodūsis - stebuklingas jis bigsmile.gif
Atsakyti
Rodo per lrt laidą apie euro. Na, jau sureikšminimas vietinių stilistų, vedėjų ir tų pačių dalyvių tai nesvietiškas. Dauguma žodžių jiems apibūdint: "guru, legenda, profesionalas, deivė" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 09, 17:53)
San Marino dedule pristate daina. Bandys europa pakereti seksualiu snabzdejimu.  smile.gif http://www.eurovisio...ts_i_didnt_know

Leonard Cohen mėgdžioja, bet vis tiek gerai varo, užskaitau. Bet kiek nepatenkintų komentaruose, vajė vajė, jiems tik popsūchą paduok blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 09, 13:55)
bet latviukas man iš viso kaip ne savo rogėse ir vėžėse

Su rogėm mes niekur ir nevažiuosim, o ir kaimynui prašyčiau palinkėti "kad kelias nedulkėtų". Ne be reikalo sakoma, kad mes, lietuviai, tik prie stalo kaimyną bučiuojam... Aš, žinoma, Justelio neleisčiau kitoms bučiuoti, ale nors geru žodžiu paminėti prašyčiau, nepeikti taip... blush2.gif
QUOTE(lietinga @ 2016 03 09, 14:27)
Latvio lygis kaip X Faktoriaus dalyvio bandančio laimę pirmose laidose schmoll.gif .

Na, nepabandęs ir nežinosi. mirksiukas.gif
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 09, 14:30)
oi ne, labai labai nesutinku.  Ypač toje vietoje, kad mūsų Doncė auksčiau  smile.gif  Man kaip tik latviukas žyyyyyyymiai aukščiau, kita lyga

iš viso, tinka jis man labai, kiek buvau nužiūrėjusi/nuklausiusi, ale nieks į tai neatsižvelgia ir jo man neatiduoda biggrin.gif  doh.gif
o visgi GAL? Gal savinininkė jau persigalvojo?  rolleyes.gif

ar čia jau mano truputį turimas latviškas kraujas perdaug pulsuoja ir link latviuko veržiasi ?  g.gif 

Pradedu įtarti, kad mes su tamsta kažkurios kartos giminaitės bigsmile.gif - pas mane irgi to kraujo užuomazgų rasta. Kad ir be to kraujo- brolis broliui- brolis, kam man tie čiukčiai visokie- savi marškiniai visada arčiau kūno. Na, būkim biedi, bet teisingi- nėra jie jau tokie super balti, kaip pas armėnę, ukrainietę, kipriečius, bet tai kas?

Na, ką gi, kadangi čia pas mus su Ingėnu tokia "lai dzyvuo draudzyba un vienyba" gaunasi, tai pažadu Justeliu su ja, kaip savo bendrapartiete, pasidalinti (aišku, pasiliekant pirmumo teisę).
Varysim abi kartu kuriądien į Rygą į saldainių fabriką, mažu Justelis abi kava pavaišins. mirksiukas.gif Čia ne taip, kaip kai kurios užjūrių princų prisirinko, tai dabar tik jų paveiksliukais galės grožėtis hah.gif Žinoma, kad mūsų pasirinkimas geresnis: geriau jau žvirblis rankoje nei briedis girioje. sunglasses2.gif
QUOTE(Jurgel @ 2016 03 09, 17:21)
as be latvisko kraujo, bet latviukas wub.gif  Vienas is mano favoritu.

Ačiū už gerus žodžius- tų latviškų saldainių, na gal ir sausainių Selga ir jums parvešim, jei ką. mirksiukas.gif
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 09, 17:25)
Aš irgi netikiu, kad Doncė būtų aukščiau už latviuką

Va teip va! thumbup.gif Savą chebrą iškart pažinsi. 4u.gif Aišku, kad latviukas aukštesnis- Doncė gi mažiukas, kur jam ten irnesakyk.gif


Ingėnai, jaučiu vien Laimos šokoladais ir Selgos sausainiais apsiriboti negalim- prieš rinkimus, reikėtų ir Rygas balzams užsipirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 09 kovo 2016 - 20:50
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 09, 21:16)
Leonard Cohen mėgdžioja, bet vis tiek gerai varo, užskaitau. Bet kiek nepatenkintų komentaruose, vajė vajė, jiems tik popsūchą paduok blink.gif

Nagi tikrai yra panašumo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Žvengia visi iš to vyrioko, ale įtariu, kad jis gali kaip reikalas pavaryt per EV biggrin.gif Man jei ne tas ypatingai stiprus akcentas, tai jis netgi labai patiktų. Jaučiu ilgainiui susigyvensiu ir su akcentu, ir pateks jis tarp mano favoritų smile.gif Tik įdomu kaip jam su gyvu dainavimu. Turėtų laabai įtaigiai dainuot, kad su tokia daina sužavėtų masę žmonių. Kitu atveju, turbūt neiškops iki finalo.
Papildyta:


Nu Selga, kad prajuokino su savo komentaru lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2016 03 09, 20:23)
Su rogėm mes niekur ir nevažiuosim, o ir kaimynui prašyčiau palinkėti "kad kelias nedulkėtų". Ne be reikalo sakoma, kad mes, lietuviai, tik prie stalo kaimyną bučiuojam... Aš, žinoma, Justelio neleisčiau kitoms bučiuoti, ale nors geru žodžiu paminėti prašyčiau, nepeikti taip...  blush2.gif

Na, nepabandęs ir nežinosi.  mirksiukas.gif

Pradedu įtarti, kad mes su tamsta kažkurios kartos giminaitės bigsmile.gif - pas mane irgi to kraujo užuomazgų rasta. Kad ir be to kraujo- brolis broliui- brolis, kam man tie čiukčiai visokie- savi marškiniai visada arčiau kūno. Na, būkim biedi, bet teisingi- nėra jie jau tokie super balti, kaip pas armėnę, ukrainietę, kipriečius, bet tai kas?

Aš tai karštesnių kraujų turiu, slaviško pagal šaknis (bet ne rusiško, kad kai kurios persekiotojos ir biografijų rinkėjos neužsipultų cool.gif ), tai man labiau ir patinka tie visi armėnai, kipriečiai ir pan.
Papildyta:
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 09, 20:51)
Nu Selga, kad prajuokino su savo komentaru lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Aš tai tik dabar susivokiau kodėl ji Selga biggrin.gif Kažkaip nikas atrodydavo toks kažkoks žinomas, savas, bet nesigilinau niekad giliau, taip ir pamiršdavau smile.gif
Atsakyti
Kuo toliau, tuo labiau patinka Norvegijos daina thumbup.gif Galėtų tik mergaitė visad pataikyti į natą biggrin.gif Nedaug tų eurovizinių dainų dar girdėjau, bet ši kol kas mano favoritė.
Atsakyti