Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

http://www.delfi.lt/...a.d?id=70643296

Na ir negalėsim pykt ar kitaip burbėt jei Erika važiuos, nes tikrai jos visur daugiausia, kaip iš komisijos kažkas sakė, iš visų dalyvių ji atrodo labiausiai nori važiuoti.
Atsakyti
Jeigu dirbčiau gariūnuose - įsižeisčiau. Atrodo net prekiauja tik tokie, kaip Aistė apibūdino. Fu, kaip netaktiška ir negražu. Prisikalbės jis per tą savo ilgą liežuvį ir matys Euroviziją, kaip savo ausis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 03 09, 16:29)
Jeigu dirbčiau gariūnuose - įsižeisčiau. Atrodo net prekiauja tik tokie, kaip Aistė apibūdino. Fu, kaip netaktiška ir negražu. Prisikalbės jis per tą savo ilgą liežuvį ir matys Euroviziją, kaip savo ausis schmoll.gif

Pati sau pakenkė"kultūringoji daininykė",dabar visos Lietuvos potencialūs balsuotojai prekiaujantys turguose solidarizuosis su Gariunų pardavėjais ir balsuos PRIEŠ Pilvelytę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 09, 13:27)
Bet juk turime šiuolaikiškų ir net labai gerų atlikėjų,kur jie visi??? Kad ir Beissoul. Vat tokį balsą reikia vežti į konkursą wub.gif . hm...užsisvajojau unsure.gif .

Beissoul dalyvavo eurovizijoje 2012m. ir po to sekanciais metais su kazkokia pana.

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 09, 13:30)

ar čia jau mano truputį turimas latviškas kraujas perdaug pulsuoja ir link latviuko veržiasi ?  g.gif  biggrin.gif  blush2.gif


as be latvisko kraujo, bet latviukas wub.gif Vienas is mano favoritu.
QUOTE(Grei @ 2016 03 09, 15:29)
Na ir negalėsim pykt ar kitaip burbėt jei Erika važiuos, nes tikrai jos visur daugiausia, kaip iš komisijos kažkas sakė, iš visų dalyvių ji atrodo labiausiai nori važiuoti.

Galetu laimetojas nacionalines atrankos is jos pasimokyti kaip visur listi ir save reklamuoti
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 09, 14:30)
oi ne, labai labai nesutinku  biggrin.gif  mirksiukas.gif  Ypač toje vietoje, kad mūsų Doncė auksčiau  smile.gif  Man kaip tik latviukas žyyyyyyymiai aukščiau, kita lyga  smile.gif  blush2.gif
---
ar čia jau mano truputį turimas latviškas kraujas perdaug pulsuoja ir link latviuko veržiasi ?  g.gif  biggrin.gif  blush2.gif

Aš irgi netikiu, kad Doncė būtų aukščiau už latviuką ax.gif
---
lotuliukas.gif Aš objektyviai galiu pareikšt, kad ne latviškas kraujas čia kaltas laugh.gif

Beje, nesutinku su tuo, kad ta daina moteriai tiktų labiau schmoll.gif Man kaip tik čia grynai vyriška daina. Kaip tik man atrodo, kad kokiam nors iš tų tikrų vyrų ji labai tiktų biggrin.gif

QUOTE(lietinga @ 2016 03 09, 16:51)
Pati sau pakenkė"kultūringoji daininykė",dabar visos Lietuvos potencialūs balsuotojai prekiaujantys turguose solidarizuosis su Gariunų pardavėjais ir balsuos PRIEŠ Pilvelytę doh.gif

va va drinks_cheers.gif

---

Man tai rimtai nuskilo su diedu karsta.gif Nesitikėjau, kad toks gražus rupūžiokas laugh.gif Va, jau ir oficialų klipą mano prOncūzas pristatė:
https://www.youtube....h?v=kQysGibXphE

Ta daina kuo toliau, tuo labiau man patinka.
Atsakyti
Monteverte, a kur mes nesutapom? biggrin.gif man rodos ir Linkytės nemėgom abi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgel @ 2016 03 09, 17:21)
Beissoul dalyvavo eurovizijoje 2012m. ir po to sekanciais metais su kazkokia pana.


Atsimenu,ir daina jo gera buvo,galėjom išleisti jį,ir taip nutraukti tą pilkų Lietuvos pasirodymų grandinę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietinga: 09 kovo 2016 - 16:31
Bet tai prOncūzas gyvai dar geriau atrodo nei klipe swoon.gif bigsmile.gif Žodžiu, įsikliopijau galutinai bigsmile.gif bigsmile.gif laugh.gif
https://www.youtube....h?v=iRlty1XE6_w

Beje, pastebėjau, kad prancūzai iš viso nepersistengia dėl scenos doh.gif Kažkaip gan silpnokas vaizdelis biggrin.gif
Atsakyti
O man su vengru nuskilo. Na grozis koks kuo daugiau ziuriu tuo labiau patinka. wub.gif Ir ne tik isvaizda bet ir balsas seksovas blush2.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 09, 13:23)
Aha, įsiklausiau ramiai dabar Armėnijos atstovės, tai super, jei ji atliks švariai, jei bus scena nenuobodi, jei tas vyras iš klipo dar ateis, tai tikrai potencialūs laimėtojai, nes ir pati labai graži moteris. Daina man kažkuo primena pernai Gruzijos Niną Warrior, kažkas ir iš Aminatos gal šiek tiek imta g.gif
Glaudžiu Armėniją, žodžiu, po sparneliu irgi smile.gif
Būtų smagu, kad laimėtų retesnė šalis.

Nors aišku, man smagiausia būtų, kad laimėtų Kipras. Labai šviesi, pozityvi daina ir toks lengvas rokas, kad regis negali niekam nepatikti smile.gif

Kalbant apie retesne sali, tai as visai nesupykciau jei ta retesne salimi siemet taptu Lietuva. bigsmile.gif Ot butu ivykis! bis.gif lithuania.gif Na as optimiste ir ka jus man. hihihi.gif
Atsakyti
Siemet (kol nezinau visu dainu) - statyciau ant prancuzioko ax.gif Kol kas man kitiems iki jo toli ax.gif Tas priedainiukas - tiesiai is radijos i ausi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 09, 16:25)
Man tai rimtai nuskilo su diedu karsta.gif Nesitikėjau, kad toks gražus rupūžiokas laugh.gif Va, jau ir oficialų klipą mano prOncūzas pristatė:
https://www.youtube....h?v=kQysGibXphE

Ta daina kuo toliau, tuo labiau man patinka.

Nea, mano geresni. Jūsiškis už jūsų pečių slėptųsi, jam patinka stiprios moteros biggrin.gif Ok, juokauju, nepykit ax.gif
Bet tai tas jūūūūū-uuuuuu kažkoks jau girdėtas. kažkuri šalis irgi kažkaip panašiai varo šiemet, nepamenu tik kuri g.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2016 03 09, 16:28)
Monteverte, a kur mes nesutapom? biggrin.gif man rodos ir Linkytės nemėgom abi biggrin.gif

Kažkas ten buvo regis, kad jūs parašot: graži daina, o aš sakau, kad baisi. Aš parašau, kad graži daina, jūs sakot, kad jums baisi. Žodžiu, reikia šiemet stebėt viena kitą ir aiškintis, jei ką ir rankinukus į mūšį pasitelkt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 09, 18:25)
Kalbant apie retesne sali, tai as visai nesupykciau jei ta retesne salimi siemet taptu Lietuva.  bigsmile.gif Ot butu ivykis! bis.gif  lithuania.gif Na as optimiste ir ka jus man.  hihihi.gif

Optimizmas yra gerai thumbup.gif
Nesupykčiau ir aš biggrin.gif Bet... biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 09, 18:25)
Siemet (kol nezinau visu dainu) - statyciau ant prancuzioko ax.gif Kol kas man kitiems iki jo toli ax.gif Tas priedainiukas - tiesiai is radijos i ausi biggrin.gif

aha drinks_cheers.gif

QUOTE(Monteverte @ 2016 03 09, 18:28)
Nea, mano geresni. Jūsiškis už jūsų pečių slėptųsi, jam patinka stiprios moteros biggrin.gif Ok, juokauju, nepykit ax.gif
--
Bet tai tas jūūūūū-uuuuuu kažkoks jau girdėtas. kažkuri šalis irgi kažkaip panašiai varo šiemet, nepamenu tik kuri g.gif

Nee, nesislėptų maniškis už mano gležnų pečių. Matosi, kad velnių priėdęs cool.gif Žvilgnsis viską pasako laugh.gif Niekaip neišlaikyčiau tokio ant pavadžio.
--
Gal ir girdėta, bet ai, kas man, bile diedas geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 09 kovo 2016 - 17:40