Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 08, 20:22)
Pagal ta apklausa Donatas stipriai pirmauja. :0 Idomu kaip bus sestadieni kai reiks balsuot. Tikiuosi tokio pat rezultato. smile.gif

Delfi ir LRT balsuokliai - ne tas pats schmoll.gif

QUOTE(Jolleee @ 2016 03 08, 22:02)
Eurodienoj kažkada užmačiau nuorodą į lažybų psl, kur dėl eurovizijos nugalėtojo  lažinasi.
Tai Lietuviai kol kas 24 vt. lens.gif
http://www.oddscheck...rovision/winner

Absurdas, juk net niekas neaisku doh.gif Bet parodo poziuri i mus.. gaunam, ko nusipelne ax.gif



Atsakyti
O man kažkaip nuojauta pradėjo knibždėti, kad gali Erika išvažiuoti.
Bet tai gerai, patinka man jos daina.
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2016 03 08, 21:22)
Čia apie mano žinutę? g.gif Jei taip, tai nereik jokių juodųjų technologijų ar sąmokslų - čia paprasta matematika, jei žiūrovai duoda kažkam 1 vietą, o komisija duoda, tarkim, 4 vietą, tai be šansų, kad tas žiūrovų išrinktas dalyvis laimės. Kaip balsavo komisija, matėm per pusfinalį, abejoju, kad jie kardinaliai keis nuomonę, nebent tik dėl 1-2 vietos.

Komisijos duodama vieta labai priklausys nuo to, kas finalo komisijoje sėdės, nežinau kaip jie ten pasiskirsto kada kam būti komisijoje, kas tam reikalui diriguoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 03 08, 21:29)
Emigrantai ištems iš dugno, bet ne daugiau.

Na nemanau kad vien emigrantai. Jei isvaziuos Donatas, tai jis jau turi gerbeju ir jei manau tikrai pabalsuos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 08, 19:40)
I tema-klausausi Ukrainos dainos. Uzkabino. Labai.
Kazkuo primena irgi Ukrainos 2010 metu atlikeja,kuri labai patiko smile.gif

Manęs šių metų Ukrainos daina nelabai kabina. Vat Aliosha 2010 metais tai netgi labai patiko(man ji buvo viena geresnių tada)

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 08, 20:07)
Nors ir chamavota, nors ir pasijuokiam (bet pati juk dėl to kalta su savo gulbinais biggrin.gif ), negalėčiau pasakyt, kad man Aistė trukdo  rolleyes.gif  Jeigu važiuos, palaikysiu ir ją. Nes daina tai tikrai patinka, tai ką jau čia (tik patinka ne vienintelė).
Vienintelės dainos visiškai nepernešu, tai Rūtos  schmoll.gif  schmoll.gif
Tokios dainos palaikyti niekaip negaliu  schmoll.gif  schmoll.gif  
not my cup of tea...

drinks_cheers.gif
Kažkaip šiais metais ir man nėra didelio skirtumo kas važiuos. Svarbu ne Rūtos daina biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 08 kovo 2016 - 21:50
Sakykit ka norit, bet jei is vaziuos Erica tai gali but pravalas, nors daina ir grazi bet neisimenanti. Jei Aiste tai net nezinau, gali visaip but. O jei Donatas tai mano nuojauta sako,kad bus labai gerai. smile.gif I finala as beveik 100% garantauota kad papulsim. o jau finale kaip pasiseks. smile.gif Jei jau su "love is blind" pusfinalyje buvo 3ias, tai su sita daina irgi gali but aukstai. smile.gif Man ji net labiau patinka uz "Love is blind"
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2016 03 08, 22:50)
Kažkaip šiais metais ir man nėra didelio skirtumo kas važiuos. Svarbu ne Rūtos daina biggrin.gif

Itariu, kad nemazai kam taip, bile - ne Ruta.

QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 08, 22:51)
Sakykit ka norit, bet jei is vaziuos Erica tai gali but pravalas, nors daina ir grazi bet neisimenanti. Jei Aiste tai net nezinau, gali visaip but. O jei Donatas tai mano nuojauta sako,kad bus labai gerai. smile.gif I finala as beveik 100% garantauota kad papulsim. o jau finale kaip pasiseks. smile.gif Jei jau su "love is blind" pusfinalyje buvo 3ias, tai su sita daina irgi gali but aukstai. smile.gif Man ji net labiau patinka uz "Love is blind"

Vat as lygiai tos pacios nuomones. Zodis zodin taip pat manau drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 08, 21:42)
Komisijos duodama vieta labai priklausys nuo to, kas finalo komisijoje sėdės, nežinau kaip jie ten pasiskirsto kada kam būti komisijoje, kas tam reikalui diriguoja  g.gif

tai palaukit, ir finale komisija balsuoja? g.gif įsivaizdavau, kad finale tik žiūrovai.. unsure.gif
Atsakyti
http://zmones.lrytas...s-montvydas.htm
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 08, 23:11)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 08, 21:13)
Nesvarbu kas atstovaus, bet 24 biggrin.gif biggrin.gif
Man kaiptik, tegu laimi bet kas, išskyrus Eriką. Na jaučiu aš kažkokią antipstija jai to kūrinio kontekste.

Nors kartą mes sutinkame, nes pamenu, kzad labai skirdavosi mūsų skoniai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 08, 21:25)
Absurdas, juk net niekas neaisku doh.gif Bet parodo poziuri i mus.. gaunam, ko nusipelne  ax.gif

Kodėl absurdas? Juk realiai mūsų dianos dar net nėra, net nepateikta biggrin.gif Tai čia iš viso reikia dėkoti, kad kas nor suž mus nors kiek spaudžia
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 03 08, 22:16)

Ir su tavim sutinku biggrin.gif

Eina sau, kas aš čia per sutikuolė? Reik taisytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 03 08, 23:23)
Kodėl absurdas? Juk realiai mūsų dianos dar net nėra, net nepateikta biggrin.gif Tai čia iš viso reikia dėkoti, kad kas nor suž mus nors kiek spaudžia

O tai jums logiska, kai nera dainos, net balsuojam uz DAINA? lotuliukas.gif Tai lai buna valstybiu topas, o ne dainos ax.gif
Atsakyti