Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 07, 23:32)
man iš tų šešių likusių visiškai netinka tik Rūta (dėl ko, jau kitos apkalbėjo).
o bet kuris kitas iš principo gali važiuot. Net jei ir nebus pats pats mylimiausias.

drinks_cheers.gif

Aš už Aistę, bet turbūt nebalsuosiu per finalą, nes matau pagal dabartinį komisijos balsavimą, kad be šansų jai laimėt, net jei žiūrovai max balsų jai duotų schmoll.gif Komisija vis tiek padarys pagal save, kaip padarė su Ieva.

Man jau aišku, kad laimės Donny, nepyksiu, nes jis man 2 vietoj buvo, ir šiaip man tinka bet kas, tik ne Rūta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 08, 20:22)
Pagal ta apklausa Donatas stipriai pirmauja :0
Idomu kaip bus sestadieni kai reiks balsuot. Tikiuosi tokio pat rezultato smile.gif
Manau 90%, kad jis įeis į mūsų LT EV istoriją,
kaip atlikėjas/pretendentas dalyvauti/dalyvavęs du kartus EV.
Vis tik nepamirškim apie didžiosios EV pusfinalį, tam kad dar į jų finalą pakliūti.
Atsakyti
kaip sunku kai kuriems žmonėms gyvent, visur sąmokslai, juodosios technologijos, kenkimai, kliudymai ir t.t. biggrin.gif būtų graudu, jei nebūt biški juokinga biggrin.gif

tikiuosi, važiuos Donis rolleyes.gif
Atsakyti
o man tas pats, kas važiuos, visi vienodi, kas be išvažiuos, parsiveš tą pačią prieš paskutinę vietą.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 03 08, 21:17)
o man tas pats, kas važiuos, visi vienodi, kas be išvažiuos, parsiveš tą pačią prieš paskutinę vietą.

user posted image

Optimiste. hihihi.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 08, 21:26)
Optimiste. hihihi.gif  tongue.gif


Emigrantai ištems iš dugno, bet ne daugiau.
Atsakyti
Na, abejoju ar čia vien tik emigrantai už mus balsuoja.

Pavyzdys:

Sasha Son užėmė 23 vt.
Andrius Pojavis - 22 vt.
Evelina Sašenko - 19 vt.
Vaidas Baumila & Monika Linkytė - 18 vt.

Man pvz, iš šių keturių, vertesnis/geresnis yra Sasha Son, o va prašau_23 vieta.
Emigrantai, tai dar ne vienintelis rodiklis. Aš taip manau.
Atsakyti
Eurodienoj kažkada užmačiau nuorodą į lažybų psl, kur dėl eurovizijos nugalėtojo lažinasi.
Tai Lietuviai kol kas 24 vt. lens.gif
http://www.oddscheck...rovision/winner
Atsakyti
Siais metais Lietuva antrame pusfinalyje(kuriame ir pasirodys) turi visai gerus sansus- balsuoti gali Latvija,Gruzija,Airija,Norvegija... . Nesu tikra,bet atrodo,ir Anglija gali pusfinalyje balsuoti? Geriau zinancios pataisys,jei-ne. Taigi,gal ir nebusim priespaskutiniai bigsmile.gif . Perklausiau dauguma jau paaiskejusiu po nacionaliniu atranku dalyviu,ypatingu sedevru neisgirdau,gal tik keleta geresniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2016 03 08, 22:02)
Eurodienoj kažkada užmačiau nuorodą į lažybų psl, kur dėl eurovizijos nugalėtojo  lažinasi.
Tai Lietuviai kol kas 24 vt. lens.gif
http://www.oddscheck...rovision/winner

Nesvarbu kas atstovaus, bet 24 biggrin.gif biggrin.gif
Man kaiptik, tegu laimi bet kas, išskyrus Eriką. Na jaučiu aš kažkokią antipstija jai to kūrinio kontekste. Bet labai tikiuosi, o ir balsuosiu už Donatą!!!
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2016 03 08, 21:13)
Nesvarbu kas atstovaus, bet 24 biggrin.gif biggrin.gif

Tai ir rašau "kol kas" biggrin.gif
Kol lenkai dar Michalo nebuvo pasirinkę, tai bene pirmoje/antroje pozicijoje stovėjo (nes besilažinantys Margaritos tikėjosi).
Bei, kai lenkai pasirinko ne ją - smuktelėjo žemiau.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 08 kovo 2016 - 21:22
QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 08, 20:02)
kaip sunku kai kuriems žmonėms gyvent, visur sąmokslai, juodosios technologijos, kenkimai, kliudymai ir t.t.  biggrin.gif būtų graudu, jei nebūt biški juokinga biggrin.gif

tikiuosi, važiuos Donis  rolleyes.gif

Čia apie mano žinutę? g.gif Jei taip, tai nereik jokių juodųjų technologijų ar sąmokslų - čia paprasta matematika, jei žiūrovai duoda kažkam 1 vietą, o komisija duoda, tarkim, 4 vietą, tai be šansų, kad tas žiūrovų išrinktas dalyvis laimės. Kaip balsavo komisija, matėm per pusfinalį, abejoju, kad jie kardinaliai keis nuomonę, nebent tik dėl 1-2 vietos.
Atsakyti