Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

QUOTE(Monmorensis @ 2016 03 07, 20:49)
tikrai būta, jau keli metai iš eilės po EV girdisi, kad kažkam strigo, sms'ai nenuėjo, nepriskambino ir pan. kažkada Airijos ar UK lietuviai tuo skundėsi, kad balsai už LT nenuėjo, ir tikrai ne pernai tas buvo. sąmokslų galima ir lygioj vietoj įžvelgti, bet nebūtinai jie ten yra biggrin.gif
tai grįžtam prie temos - balsuosit šeštadienį už Aistę&žąsys? ar leisit, kad ji pralaimėtų dėl tokių neryžtingų kaip jūs? smile.gif

Kalbėjau apie tiesioginį eterį, o ne konkurso užkulisius, apie kuriuos tik spėlioti galima. Kad už lietuvius tada iš Airijos nenuėjo, tai irgi nestebina. Ne tokie durni tie airiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 07, 22:55)
Yra per daug tiesioginio jūsų brukimo, ir man pvz tai asmeniškai sukelia priešpriešą.
Tarkim, jei man kas ką primygtinai brunka- aš tuoj pat stengiuosi atmesti.

Kad nieko nebruku, ar raginau balsuoti už Aistę? Neraginau, nes kiekvienas turi savo nuomonę ir balsuos pagal savo skonį. Paprasčiausiai išsakau savo nuomonę, o gal negalima, gal galima nuomonę išsakyti tik apie kitus dainininkus, tik gink Dieve ne apie Aistę?
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 08, 00:10)
Kad nieko nebruku, ar raginau balsuoti už Aistę? Neraginau, nes kiekvienas turi savo nuomonę ir balsuos pagal savo skonį. Paprasčiausiai išsakau savo nuomonę, o gal negalima, gal galima nuomonę išsakyti tik apie kitus dainininkus, tik gink Dieve ne apie Aistę?
Aš moku skaityti tarp eilučių.
GinkD, apie ką tik norit.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 07, 23:16)
Aš moku skaityti tarp eilučių.
GinkD, apie ką tik norit.

Tai kad tikrai čia nėra prasmės agituoti už ką nors, čia visos kietos eurovizininkės, turinčios savo skonį ir favoritus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 08, 00:04)
O gal čia galima tik kritikuoti Aistę, o atsakyti į kritiką negalima?  g.gif

A tiesiai pasakysiu - ATSIBODOT!!! Manau, visiems atsibodot.
Busiu nemandagi, bet jusu tiek daug, kad tikrai nemiela tema vien PER JUS! Kaip koks lapas prie uodegos.. brr...
Atsakyti
tai kad absoliuti tiesa, jog Aistės kišimo jau perdaug doh.gif


dar jei būtų kaip ankstesniais metais, kai realiai kandidatai tėra du trys nuo pačios pradžios.
o šiemet tikrai yra iš ko rinktis. Kiekvienam mielesnis savas atklikėjas, kurį (jei ) pasirinko. Bet tai nuolat kartoti, kad visi kiti lievi apart vieno doh.gif doh.gif Kažkas turbūt negerai g.gif

man iš tų šešių likusių visiškai netinka tik Rūta (dėl ko, jau kitos apkalbėjo).
o bet kuris kitas iš principo gali važiuot. Net jei ir nebus pats pats mylimiausias.

Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 08, 00:23)
Tai kad tikrai čia nėra prasmės agituoti už ką nors, čia visos kietos eurovizininkės, turinčios savo skonį ir favoritus smile.gif
Tikrai taip, net neabejojau, kad kiekviena iš čia esančių turi savo skonį smile.gif
O ar turi savo favoritus_ tai nžn.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 23:23)
Tai kad tikrai čia nėra prasmės agituoti už ką nors, čia visos kietos eurovizininkės, turinčios savo skonį ir favoritus  smile.gif



bet jūs nuolat zirziat su ta Aiste doh.gif kaip jos, tokios super duper nuostabios ir tokio talento pasaulis nesupranta doh.gif Ot pasaulis gal kažką kita dabar renkasi pavyzdžiui.

beje,taip ir užprogramuoti gal galima per tą inkštimą biggrin.gif doh.gif

va pavyzdys ir mano bėda - šiandien Lacko į mano pasąmonę prasibrovė ir vis išlenda biggrin.gif doh.gif doh.gif doh.gif kad jį kur bitės biggrin.gif doh.gif Įtariu, keršija, kad prieš jį šeštadienį pasisakiau biggrin.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2016 03 07, 23:25)
A tiesiai pasakysiu - ATSIBODOT!!! Manau, visiems atsibodot.
Busiu nemandagi, bet jusu tiek daug, kad tikrai nemiela tema vien PER JUS! Kaip koks lapas prie uodegos.. brr...

lotuliukas.gif Kokios problemos, juk galima užsiblokuoti ir nematyti, bet gal patinka labiau zysti?
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 07, 23:36)
bet jūs nuolat zirziat su ta Aiste  doh.gif  kaip jos, tokios super duper nuostabios ir tokio talento pasaulis nesupranta  doh.gif  Ot pasaulis gal kažką kita dabar renkasi pavyzdžiui.

Gal galima konkrečiai su pavyzdžiu - citata, kur taip parašyta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anakure: 07 kovo 2016 - 23:39
QUOTE(Ingėnas @ 2016 03 07, 23:36)
va pavyzdys ir mano bėda - šiandien Lacko į mano pasąmonę prasibrovė ir vis išlenda  biggrin.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  kad jį kur bitės  biggrin.gif  doh.gif  Įtariu, keršija, kad prieš jį šeštadienį pasisakiau  biggrin.gif  doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, Ingėnai doh.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 08, 00:42)
lotuliukas.gif Kokios problemos, juk galima užsiblokuoti ir nematyti, bet gal patinka labiau zysti?
Papildyta:

Gal galima konkrečiai su pavyzdžiu - citata, kur taip parašyta?


Tamsta teisi, tikiuos, kitos taip pat nebeatrasines jums bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 23:42)

Gal galima konkrečiai su pavyzdžiu - citata, kur taip parašyta?



aš visos temos jums nepacituosiu biggrin.gif neturiu nei tiek laiko, nei tiek noro biggrin.gif doh.gif



QUOTE(blackkiss @ 2016 03 07, 23:43)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi, Ingėnai  doh.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif


biggrin.gif
bet tai rimtai biggrin.gif blush2.gif
galvoju, gerai įkalus kokioje veselėje ir Lacko gal sueitų, jei jau toks įkyrus lotuliukas.gif doh.gif

o kad keršija tai jo, neatskleisiu detalių , bet esu biškį jam prisidirbusi biggrin.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti