Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

Baisu, baisu, baisu. Tik va dabar atsirado noras parašyt čia.
Dar taip niekad nebuvau nusivylus, per jokias eilę metų lyg šiol buvusias LT EV atrankas.
Buvęs šeštadienis, buvo (man), pats neįdomiausias ir neskoningiausias, pasirodymais, prieš finalą.
Aistė, Erika- šukuosenom pasisendinusios, kam tie kukišai sukelti ant galvos?

Ščiogolovaitės apranga tai patyliu, nereikėjo man nei sulaukt Ibelhauptaitės komentaro,
nes tik pasirodė scenoje, ir pagalvojau- ji rimtai čia pati taip rengiasi???
Matyt EV atrankoje jai tai kaip šalutinis poveikis pasireiškia_Miss Teacher.
T. Sinickis dar su ironija taktiškai mestelėjo, dainos atžvilgiu, tipo_
susikibkit rankom ir bus humanitarinė pagalba pabėgėliams doh.gif

Apie Aistės degančią suknią ir tuos skrendančius..._
geriau patylėsiu, nes jau niekam čia neįdomu,
esat n+k viską aptarę, tai nesikartosiu, nes jau niekam neįdomu.

Ieva- man taip pat buvo per daug už nugaros tų vaizdų, per tirštą.
Ruslanas man taip pat prastai šį kartą pasirodė.
Montvydas irgi- techniškai viską atkalęs, jokio naujo vėjo gūsio.

Pirmą kartą žiūrėjau be draivo ir jokio jausmo. Baisu tas abejingumas, ką galiu pasakyti.
Patinka ar nepatinka, bet esu tikra, kad važiuos mūsų šalį atstovauti vienas iš dviejų_Montvydas arba Erika.

Ar balsuosiu per finalą? Na taip, nebus kur dėtis, tadum išrinks dar kokią Rūtą doh.gif
V ž pagyvensim-pamatysim, tik galiu pasakyti tiek, kad ir ką beišrinktų,
vis vien sėdėsiu prilipus prie ekrano ir laikysiu čiurikus už savus, už LT lithuania.gif
Kaip beje ir kasmet, imunitetas jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 07, 21:57)
Apie Aistės degančią suknią ir tuos skrendančius..._
geriau patylėsiu, nes jau niekam čia neįdomu,
esat n+k viską aptarę, tai nesikartosiu, nes jau niekam neįdomu.

O vis tik manau, kad čia daugiau kai kurių asmenų neigiamas nuteikimas prieš Aistę ir klaidinantis formavimas žiūrovų nuomonės nei tiesa. Šiandien dar kartą pasižiūrėjau tą vaizdą, visai gražiai atrodo ekranas su paukščiais. Kadangi daina yra daugiau kino filmų muzikos stiliaus, tai tie vaizdai ekrane visai tinkami. Ir deganti suknelė gražiai atrodo. Jaučiu, kad Aistei pasirodžius su sprendimu, kuris laimėjo Euroviziją (tarkime panaudojame laiko mašiną, Aistė rodo kokio nors nugalėtojo, kuris dar laimės, šou), ji būtų vis tiek sukritikuota, nes ji stipri konkurentė, o norima į Euroviziją išsiųsti ne ją.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 23:12)
Jaučiu, kad Aistei pasirodžius su sprendimu, kuris laimėjo Euroviziją (tarkime panaudojame laiko mašiną, Aistė rodo kokio nors nugalėtojo, kuris dar laimės, šou), ji būtų vis tiek sukritikuota, nes ji stipri konkurentė, o norima į Euroviziją išsiųsti ne ją.

Jus teisi. Nepades,net jei Aiste pati pakiltu ir nuplasnotu paskui zasu pulka. Priesai stipresni gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 07, 22:57)
Baisu, baisu, baisu. Tik va dabar atsirado noras parašyt čia.
Dar taip niekad nebuvau nusivylus, per jokias eilę metų lyg šiol buvusias LT EV atrankas.
Buvęs šeštadienis, buvo (man), pats neįdomiausias ir neskoningiausias, pasirodymais, prieš finalą.
Aistė, Erika- šukuosenom pasisendinusios, kam tie kukišai sukelti ant galvos?

Ščiogolovaitės apranga tai patyliu, nereikėjo man nei sulaukt Ibelhauptaitės komentaro,
nes tik pasirodė scenoje, ir pagalvojau- ji rimtai čia pati taip rengiasi???
Matyt EV atrankoje jai tai kaip šalutinis poveikis pasireiškia_Miss Teacher.
T. Sinickis dar su ironija taktiškai mestelėjo, dainos atžvilgiu, tipo_
susikibkit rankom ir bus humanitarinė pagalba pabėgėliams doh.gif

Apie Aistės degančią suknią ir tuos skrendančius..._
geriau patylėsiu, nes jau niekam čia neįdomu,
esat n+k viską aptarę, tai nesikartosiu, nes jau niekam neįdomu.

Ieva- man taip pat buvo per daug už nugaros tų vaizdų, per tirštą.
Ruslanas man taip pat prastai šį kartą pasirodė.
Montvydas irgi- techniškai viską atkalęs, jokio naujo vėjo gūsio.

Pirmą kartą žiūrėjau be draivo ir jokio jausmo. Baisu tas abejingumas, ką galiu pasakyti.
Patinka ar nepatinka, bet esu tikra, kad važiuos mūsų šalį atstovauti vienas iš dviejų_Montvydas arba Erika.

Ar balsuosiu per finalą? Na taip, nebus kur dėtis, tadum išrinks dar kokią Rūtą doh.gif
V ž pagyvensim-pamatysim, tik galiu pasakyti tiek, kad ir ką beišrinktų,
vis vien sėdėsiu prilipus prie ekrano ir laikysiu čiurikus už savus, už LT lithuania.gif
Kaip beje ir kasmet, imunitetas jau biggrin.gif


išsisėmė paprasčiausiai visi, kiek galima drožt tas pačias dainas trečią mėnėsį doh.gif ir kiekvieną kartą vis kažką naujo sugalvot, taip ir nusivažiuoja į lankas su savo scenografiniais sprendimais.
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2016 03 07, 22:27)
išsisėmė paprasčiausiai visi, kiek galima drožt tas pačias dainas trečią mėnėsį  doh.gif ir kiekvieną kartą vis kažką naujo sugalvot, taip ir nusivažiuoja į lankas su savo scenografiniais sprendimais.

o aš manau, gal net ne išsisėmė, o tauposi jėgas ir idėjas finalui, tie kurie buvo užsitikrinę, kad į jį paklius smile.gif plius po tokio pusfinalio ir kontrastas atrodys didesnis wink.gif nu kažkaip.. neprarandu dar vilties išvyst kažką TOKIO biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 07 kovo 2016 - 22:34
QUOTE(lietinga @ 2016 03 07, 22:24)
Priesai stipresni gun_smilie.gif

Vienintelis priešas talentingų, gabių žmonių yra neobjektyvus vertinimas.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 03 07, 22:57)
Ruslanas man taip pat prastai šį kartą pasirodė.
Montvydas irgi- techniškai viską atkalęs, jokio naujo vėjo gūsio.



Man asmeniškai Ruslanas pasirodė geriausiai iš visų jo pasirodymų user posted image
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 07, 22:34)
o aš manau, gal net ne išsisėmė, o tauposi jėgas ir idėjas finalui, tie kurie buvo užsitikrinę, kad į jį paklius smile.gif plius po tokio pusfinalio ir kontrastas atrodys didesnis wink.gif nu kažkaip.. neprarandu dar vilties išvyst kažką TOKIO biggrin.gif

2010 m. kažką tokio parodė ir Lietuva prarado galimybę užimti aukštą vietą. Todėl geriau jau nebūtų kažko tokio, nukreipiančio klystkeliais.
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 07, 23:34)
o aš manau, gal net ne išsisėmė, o tauposi jėgas ir idėjas finalui, tie kurie buvo užsitikrinę, kad į jį paklius smile.gif plius po tokio pusfinalio ir kontrastas atrodys didesnis wink.gif nu kažkaip.. neprarandu dar vilties išvyst kažką TOKIO biggrin.gif


na, reik tikėtis smile.gif
aišku, jei pasirodymas, reikalaujantis papildomų investicijų, spec. efektų ar pan., gal ir suprantama, kad nenori visko rodyt kaskart, brangu. Bet tarkim tos pačios Aistės šeštadieninis pasirodymas buvo tikrai išeita iš krašto beeksperimentuojant su įvaizdžiais.

o šiaip, kilo tokia mintis, kam atitenka pinigai už balsavimą? LRT, Lintel/Teo , dar kažkam? Galėtų visus pinigus kaupt per tas balsavimo savaites ir tarkim atiduot laimėtojui, kaip pasiruošimus skirtus pinigus smile.gif gal koks papildomas dūmelis EV išeitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2016 03 07, 23:24)
Jus teisi. Nepades,net jei Aiste pati pakiltu ir nuplasnotu paskui zasu pulka. Priesai stipresni gun_smilie.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif be tik uztenka kam nors bloga zodi apie Aiste pasakyti ar sukritikuoti Anukure iskart puola jos ginti. rolleyes.gif jau toks nepakantumas kitu nuomonei. Kaip supratau jos nuomone objektyviausia supratimas apie muzika auksciausiam lygi. Visi kiti kurie mano kitaip nieko nesupranta. Zodziu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 23:12)
O vis tik manau, kad čia daugiau kai kurių asmenų neigiamas nuteikimas prieš Aistę ir klaidinantis formavimas žiūrovų nuomonės nei tiesa. Šiandien dar kartą pasižiūrėjau tą vaizdą, visai gražiai atrodo ekranas su paukščiais. Kadangi daina yra daugiau kino filmų muzikos stiliaus, tai tie vaizdai ekrane visai tinkami. Ir deganti suknelė gražiai atrodo. Jaučiu, kad Aistei pasirodžius su sprendimu, kuris laimėjo Euroviziją (tarkime panaudojame laiko mašiną, Aistė rodo kokio nors nugalėtojo, kuris dar laimės, šou), ji būtų vis tiek sukritikuota, nes ji stipri konkurentė, o norima į Euroviziją išsiųsti ne ją.
Anakure, aš viską suprantu, ji yra jūsų favorite, viskas ok,
mes visi turime savų simpatijų (iš tokios pasiūlos kokią turim) nors tiesą pasakius,
nei vieno čia EV atrankoje dalyvaujančio atlikėjo nesu gerbėja ir jų dainų nesiklausau
(kasdienybėje).

Jūs nesupykit, bet jūsų tas protegavimas Aistės atžvilgiu,
tiesiog savaime sukelia pasipriešinimą.

Tiesiog neapgalvojusi jus pati šiek tiek persistengėt,
ir dalinai kažkiek procentaliai padarėt meškos paslaugą (neigiamą) Aistei.

Yra per daug tiesioginio jūsų brukimo, ir man pvz tai asmeniškai sukelia priešpriešą.
Tarkim, jei man kas ką primygtinai brunka- aš tuoj pat stengiuosi atmesti.
Aš toks žmogus_pajaučiu spaudimą ir man tuo viskas pasakytą.

Kad ir kaip ir kokia jis/ji jaustųsi stipri nugalėtoja scenoje, visų pirmą ja/juo turi patikėti žiūrovas...

Elementarus pavyzdys:
tas pats kaip bežiūrint filmą/serialą_
jei aktorius žiūrovą įtikins- jis jį žiūrės ir kaifuos, ir dar nežinia kiek kartų prisimins.
Tuo viskas ir pasakytą. Tai mano subjektyvi nuomonė. Tai tiek. Lauksime finalo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 07, 22:50)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif be tik uztenka kam nors bloga zodi apie Aiste pasakyti ar sukritikuoti Anukure iskart puola jos ginti.

Ir kas čia tokio ypatingo, kad diskusijose yra kritika ir atsakymas į kritiką, kad reikia tai iškelti. O gal čia galima tik kritikuoti Aistę, o atsakyti į kritiką negalima? g.gif
Atsakyti