Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2016 (4)

Čia bekalbant apie Bilano šou su čiuožykla ir čiuožėju, kilo mintis kaip Aistė galėtų laimėti komisijos palankumą. Ekrane pasirodo Putino nuotrauka ir Aistė atsisukusi į jį emocingai dainuoja: “eik velniop”. Garantuotai visi komisijos nariai duotų po 12 balų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 07, 00:14)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
jeetau, nu gal užtenka visur sąmokslų ieškot 

Sąmokslų nereikia ieškoti, reikia ieškoti interesų. Kad tuo sudėtingu laikotarpiu šalių valdantieji nenorėjo, kad Rusija laimėtų , - tai yra faktas. Kad tikslas pateisina priemones - tai politinio gyvenimo realybė visame pasaulyje.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 01:40)
Čia bekalbant apie Bilano šou su čiuožykla ir čiuožėju, kilo mintis kaip Aistė galėtų laimėti komisijos palankumą. Ekrane pasirodo Putino nuotrauka ir Aistė atsisukusi į jį emocingai dainuoja: “eik velniop”. Garantuotai visi komisijos nariai duotų po 12 balų smile.gif

Ai ai, putiniste ir vatnike Anakure nusimauna kelnes bigsmile.gif Tipo, patikejom. Nebeiskentet ir cia tersti pradejot. Neisdegs, gi zinot, kad ESC nepolitinis konkursas. Kad ir kaip norit provokaciju - nesulauksit.
Atsakyti
QUOTE(Anakure @ 2016 03 07, 02:02)
Sąmokslų nereikia ieškoti, reikia ieškoti interesų. Kad tuo sudėtingu laikotarpiu šalių valdantieji nenorėjo, kad Rusija laimėtų , - tai yra faktas. Kad tikslas pateisina priemones - tai politinio gyvenimo realybė visame pasaulyje.

laugh.gif reptiloidai užvaldė euroviziją. Baisi ta kremlinų realybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2016 03 07, 00:14)
jeetau, nu gal užtenka visur sąmokslų ieškot  doh.gif nebūtų ji laimėjus... ne visiem ta verksnė patinka... o strigimai buvo, yra ir bus visada - nepamirškim, kad čia TIESIOGINIS eteris... o kai ispano kažkuriais metais, pusė šalių nematė, ir jis antrą kartą dainavo, šito matyt niekas neprisimenat? rolleyes.gif

o daugiau buvo ar tik su tuo ispanu? Daug kas mums nepatinka. Kiek sykių ne tie kas mums patiko laimėjo? mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet kaip man patiko "Žmonių" redaktorės atsiliepimas apie Dony: robotukas. Taikliai ir gražiai suprogramuotas, puikiai išpildo, tik būtent mechaniškai, be sielos.

Dar apie Rūtos įvaizdį patiko Dalios komentaras. Žiūrėdama per tv, net iki to komentaro, pastebėjau, Rūta atrodė kaip su kupra, kažkokia susikūprinusi senė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 07 kovo 2016 - 09:39
QUOTE(mjforever @ 2016 03 07, 10:38)
Dar apie Rūtos įvaizdį patiko Dalios komentaras. Žiūrėdama per tv, net iki to komentaro, pastebėjau, Rūta atrodė kaip su kupra, kažkokia susikūprinusi senė.

Apskritai atrodo kaip senė su tais apdarais, to be honest.
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 07, 07:32)
Ai ai, putiniste ir vatnike Anakure nusimauna kelnes  bigsmile.gif Tipo, patikejom. Nebeiskentet ir cia tersti pradejot. Neisdegs, gi zinot, kad ESC nepolitinis konkursas. Kad ir kaip norit provokaciju - nesulauksit.

Nepagavote minties -tai tik Lietuvos rinkai rodoma. Bet manau, kad tai gera idėja, norint, kad komisija balsuotų, nors jums ir nepatiko.
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2016 03 07, 08:48)
laugh.gif reptiloidai užvaldė euroviziją. Baisi ta kremlinų realybė  biggrin.gif

Gremlinus žinau, o kas tie reptiloidai, iš kokio filmo? g.gif
Atsakyti
Nebezinau ka ir begalvot mane antra nakti is eiles Mansas su nepadoriais pasiulymais sapnuose aplanko. blush2.gif Prabundi, atsimerki, o jo nera. Na tikra kancia ax.gif hihihi.gif Arba man morcius prasidejo bigsmile.gif arba cia nuo kasdienio jo blogo skaitymo visom kalbom, kurias suprantu, nes svediskai neikertu, o lietuviskai google kaip isvers tai... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 07, 13:47)
Nebezinau ka ir begalvot mane antra nakti is eiles Mansas su nepadoriais pasiulymais sapnuose aplanko. blush2.gif Prabundi, atsimerki, o jo nera. Na tikra kancia ax.gif  hihihi.gif Arba man morcius prasidejo  bigsmile.gif  arba cia nuo kasdienio jo blogo skaitymo visom kalbom, kurias suprantu, nes svediskai neikertu, o lietuviskai google kaip isvers tai... doh.gif  doh.gif

lotuliukas.gif bet tai nors sapnuose kaifuojat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2016 03 07, 13:50)
lotuliukas.gif bet tai nors sapnuose kaifuojat biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2016 03 07, 09:38)
Bet kaip man patiko "Žmonių" redaktorės atsiliepimas apie Dony: robotukas. Taikliai ir gražiai suprogramuotas, puikiai išpildo, tik būtent mechaniškai, be sielos.




man irgi pasirodė labai taikliai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ir tą sielą iš principo tai jis tikrai turi (pati mačiau smile.gif , gal trikskart jį girdėjau gyvai, bet ne tą muzoną, kurį su Tylos pagalba dabar dainuoja doh.gif ).
Buvo mano mėgstamiausių LT dainininkų sąraše, bet jau senokai nėra...



QUOTE(Ner4Leo @ 2016 03 07, 12:47)
Nebezinau ka ir begalvot mane antra nakti is eiles Mansas su nepadoriais pasiulymais sapnuose aplanko. blush2.gif Prabundi, atsimerki, o jo nera. Na tikra kancia ax.gif  hihihi.gif Arba man morcius prasidejo  bigsmile.gif  arba cia nuo kasdienio jo blogo skaitymo visom kalbom, kurias suprantu, nes svediskai neikertu, o lietuviskai google kaip isvers tai... doh.gif  doh.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif
O ko tu čia būtent ant Manso persimetei? biggrin.gif Kad vedėju gal bus? mirksiukas.gif
Atsakyti