Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimas

Tik rudenį?
Įdomumo dėlei, sudalyvaut svingerių vakarėly, ar ne?
Atsakyti
ne

atostogos kur nors labai prabangiai, bet be galo triukšmingoje aplinkoje ar geriau skurdokai, kažkur prie vietonio nediduko ežeriuko, bet pilnoje ramybėje
Atsakyti

Prie ežeriuko, ramybėje. Jau neįdomu man triukšmingos kompanijos.

Vyras 5 m.jaunesnis ar 5 m.vyresnis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 09 birželio 2019 - 19:05
Vyresnis

zalios ar raudonos vynuoges
Atsakyti
žalios

sveikintis su jums nemaloniu kaimynu ir apsimesti, kad jį gerbiate ar nesisveikinti
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 10, 11:27)
žalios

sveikintis su jums nemaloniu kaimynu ir apsimesti, kad jį gerbiate ar nesisveikinti

Esu tokios nuomonės, kad su kaimynais reikia gyvrnti draugiškai. Tad sveikintis, jei nebuvo kažkokio gilesnio konflikto su juo. Jeigu buvo-tuomet nesisveikinti.

Jeigu kažkur kažkas nepatinka(parduotuvė, ligoninė, instancija kažkokia ir t.t.), viską aiškintis, siekti tiesos "užkeliant vėją" ar ramiai, inteligentiškai, sudėliojant akcentus į problemą?
Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 10, 15:00)
Esu tokios nuomonės, kad su kaimynais reikia gyvrnti draugiškai. Tad sveikintis, jei nebuvo kažkokio gilesnio konflikto su juo. Jeigu buvo-tuomet nesisveikinti.

Jeigu kažkur kažkas nepatinka(parduotuvė, ligoninė, instancija kažkokia ir t.t.), viską aiškintis, siekti tiesos "užkeliant vėją" ar ramiai, inteligentiškai, sudėliojant akcentus į problemą?

tik su vėju, jei veiksmas vyksta Lietuvoje, kitaip čia neįmanoma, nes durniaus vietoje liksi

prisijungimas prie el. bankininkystės su seno tipo kortele, kur buvo 20 kodukų pateikta ar geriau per Smart ID telefonu
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 10, 16:58)


prisijungimas prie el. bankininkystės su seno tipo kortele, kur buvo 20 kodukų pateikta ar geriau per Smart ID telefonu

Su Smart ID

Aerobika ar gimnastika?
Atsakyti
gimnastika

trileris ar komedija
Atsakyti
trileris
liemenėlė su pusch up ar be?
Atsakyti
Trileris

Lietuvoje jūra ar ežeras
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2019 06 11, 12:17)
liemenėlė su pusch up ar be?

Su

Lietuvoje jūra ar ežeras
Atsakyti