Įkraunama...
Įkraunama...

Žaidimas

Buhaltere

Dirbti VMI ar FNTT?
Atsakyti
FNTT

Pjauti žolę su žoliapjove ar ravėti daržą
Atsakyti
Pjauti žolę.

Gyvenant vienai pirkti pigiai butą nesuremontuotą ir pačiai stengtis ieškot darbininkų, juos prižiūrėt ar pirkti ženkliai brangiau, bet suremontuotą, kad atėjus tik gyventi, be jokių papildomų rūpesčių. Tas brangiau kirstų per kišenę, reikėtų pasispausti.
Atsakyti
pirmas variantas, prižiūrėt

geriau prižiūrėti 10 metų ant patalo savo močiutę ir kad mirtų kokių 90-ies ar geriau, kad ji būtų mirusi anksti, tik 50 metų sulaukusi
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 05, 08:50)
pirmas variantas, prižiūrėt

geriau prižiūrėti 10 metų ant patalo savo močiutę ir kad mirtų kokių 90-ies ar geriau, kad ji būtų mirusi anksti, tik 50 metų sulaukusi

Jei jau tokia liga baisi, kad žmogus nuo 50 m.yra visiškai neįgalus, reikalinga visapusiška priežiūra, kažin, ar teiks džiaugsmo toks gyvenimas močiutei. Aš daugiau už pilnavertį gyvenimą, o ne kančią. Bet jei močiutė nori kitaip, samdyti žmogų priežiūrai. Nes jei močiutei 50-imt, tai kiek tuomet anūkei? Vos pilnametystės sulaukusi ji neturės jaunystės, bus auka, jei pati prižiūrės.

Gyventi 2 aukšte ar paskutniam 9-tam?

Atsakyti
QUOTE(Agrefa @ 2019 06 05, 12:41)
Jei jau tokia liga baisi, kad žmogus nuo 50 m.yra visiškai neįgalus, reikalinga visapusiška priežiūra, kažin, ar teiks džiaugsmo toks gyvenimas močiutei. Aš daugiau už pilnavertį gyvenimą, o ne kančią. Bet jei močiutė nori kitaip, samdyti žmogų priežiūrai. Nes jei močiutei 50-imt, tai kiek tuomet anūkei? Vos pilnametystės sulaukusi ji neturės jaunystės, bus auka, jei pati prižiūrės.

Gyventi 2 aukšte ar paskutniam 9-tam?

antram

Ne ne, aš turėjau omenyje, kad gyvena gyvena sau močiutė, atrodo sveika ir bac, numiršta, širdies smūgis pvz., kai jai tebuvo tik 50 metų, o anūkai dar maži. Bet tai reikšia, kad ateity jos prižiūrėti neteks, neteks aukoti savo gyvenimo. Ar geriau visgi turėti tą močiutę ilgai, augti prie jos, ir sakykime ji 80-ies atgula ant patalo ir patampa nevaikštanti 10-iai metų iki 90-ies, reikalaujanti pastovios priežiūros ir tą priežiūra tektų jums asmeniškai.
Žinau, kad pasirinkimas bjaurus, bet visgi?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 05, 14:36)
antram

Ne ne, aš turėjau omenyje, kad gyvena gyvena sau močiutė, atrodo sveika ir bac, numiršta, širdies smūgis pvz., kai jai tebuvo tik 50 metų, o anūkai dar maži. Bet tai reikšia, kad ateity jos prižiūrėti neteks, neteks aukoti savo gyvenimo. Ar geriau visgi turėti tą močiutę ilgai, augti prie jos, ir sakykime ji 80-ies atgula ant patalo ir patampa nevaikštanti 10-iai metų iki 90-ies, reikalaujanti pastovios priežiūros ir tą priežiūra tektų jums asmeniškai.
Žinau, kad pasirinkimas bjaurus, bet visgi?

Labai sudėtingas klausimas. Atsakymas priklausyrų nuo daugelio dalykų. Bet jei atsakant tik taip arba ne, pasakysiu, kad aš už pilnavertį gyvenimą, o ne už kančią. Esu pasakiusi tiek savo vyrui, tiek sūnui, kad jei man bus kažkokia sunki liga, kai aš pati negalėsiu savimi pasirūpinti, kad neaukotų savo gyvenimo ir gyventų jį taip, kaip ir turėtų gyvent, nesiaukodami tam dalykui. Kad man parūpintų priežiūrą, bet savo gyvenimo neaukotų. Nebent tai būtų trumpalaikė, keleto dienų, auka. Ir tai, nereikia aukos. Nenorėčiau būt našta savo šeimai.

O jūs norėtumėt, kad šeima dėl jūsų slaugos aukotų savo gyvenimą ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agrefa: 05 birželio 2019 - 14:53
norėčiau, jei būtų man vilties, kad išsikapstysiu ax.gif

samdyti auklę ir po vaiko gimimo greit išlėkti vėl į darbą ar auginti vaiką pačiai bent iki 2 metukų
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 06 07, 07:44)
samdyti auklę ir po vaiko gimimo greit išlėkti vėl į darbą ar auginti vaiką pačiai bent iki 2 metukų

Auginti pačiai. Visą gyvenimą ir taip reikia dirbti. O vaiko auginimas - tavo patirtis, tavo meilė ir atsidavimas. Vaikai greitai užauga, o potyriai ir kartu praleistas laikas išlieka širdy ir atsiminimuose.

Dvynukai ar pametinukai?
Atsakyti
Dvynukai.

Neturėti vaikų ar iškart turėti trynukus?
Atsakyti
Trynukus turet

Jeigu buti mokytoja, tai mokyti pradinukus ar vyresnius mokinius?
Atsakyti
Vyresnius mokinius.

Turėti atostogas: tik žiemą ar tik rudenį?
Atsakyti