Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

QUOTE(Brima* @ 2016 03 02, 14:44)
4u.gif

kas jau turejot cp, kaip jums randas ?Neskauda  g.gif
man lieciant jis skaudus,ir aplinkui oda jautrus visas  unsure.gif
as jau irgi nebekreipiu demesio nei man kamstis eina ,nieko  doh.gif iki Velyku ridensiuos  doh.gif  doh.gif

Nu kiek raustelėjęs randas, bet neskauda. Gal tu gydytojai pasirodyk? Maža ką, kad per sąaugą kaip nors išplonėję, gal gimdos spaudimas labai didelis. O diržą nešioji? Prilaikytų kažkiek.

Aš žiūriu į kalendorių ir pati ant savęs pykstu, nes taip tik dar sunkiau laukti. Nu juokiuos, kad ilgiau kaip iki Velykų tai tikrai nebūsiu nėščia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 02 kovo 2016 - 14:33
Mergaitės, o kaip jums su kvėpavimu? Man dažnai oro lyg trūktų, apie kalbėjimą einant iš vis be šansų- kaip pompą būčiau gavus g.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2016 03 01, 21:36)
  Jau net mašinai vairuoti paruošiamieji pradeda trukdyti. Tikiuosi važiuodama avarijos nepadarysiu  cool.gif

niu atsargiai su vairavimu 4u.gif

QUOTE(rabaciene.k @ 2016 03 02, 11:41)
Nurimo mamukai visi, niekas nebegimdo, reikia laukti sprogimų bumo  biggrin.gif

tai jau greitu metu sulauksim tikrųjų kovinukų leliukų wub.gif


Papildyta:
QUOTE(rabaciene.k @ 2016 03 02, 22:35)
Mergaitės, o kaip jums su kvėpavimu? Man dažnai oro lyg trūktų, apie kalbėjimą einant iš vis be šansų- kaip pompą būčiau gavus  g.gif

drinks_cheers.gif doh.gif aš ir sėdint kalbėdama pompą gaunu lotuliukas.gif
Atsakyti
na va, šiandien pagimdė adamada sūnelį 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai labai sveikiname smile.gif
o vakar savo dukrytės sulaukė Katalėja taip pat dideliausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D+M: 03 kovo 2016 - 17:30
sveikinimai adamadai ir katalėjai wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos.

Aš po apsilankymo pas savo gydytoją. Tai jei savaitgalį nepagimdau, pirmadieniui parašytas siuntimas į ligoninę ir ten jau spręs, ką daryti. Galvytė sakė jau įsistačius, turėčiau kaip ir gimdyt smile.gif . Vakar visą dieną kankino paruošiamieji, naktį vis pabusdavau nuo nugaros skausmo kaip per mm, bet ryte viskas pasibaigė. Toliau laukiu gimdymo požymių. Tik šiek tiek nejauku, kad vyro nėra namie, grįš tik šeštadienį.


QUOTE(Martitė @ 2016 03 02, 12:17)


Man irgi kaip ir Šypsenėlei, po CP vasario 26, gimė Mažutis gražutis berniukas


Sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Brima* @ 2016 03 02, 13:44)


kas jau turejot cp, kaip jums randas ?Neskauda


Neskauda ir nejautrus. Gal kas nors negerai?

QUOTE(Neverk @ mama,2016 03 02, 14:22)
Nu kiek raustelėjęs randas, bet neskauda.



O gimdysi pati ar vėl CP bus?

QUOTE(rabaciene.k @ 2016 03 02, 22:35)
Mergaitės, o kaip jums su kvėpavimu?

Net vaikui skaitydama pasaką padūstu. Ilgai kalbėt negaliu, nes atrodo, kad bėgdama tą darau biggrin.gif

QUOTE(D+M @ 2016 03 03, 17:29)
na va, šiandien pagimdė adamada sūnelį  4u.gif  4u.gif  4u.gif Labai labai sveikiname smile.gif
o vakar savo dukrytės sulaukė Katalėja taip pat dideliausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikinimai naujoms mamytėms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckas*** @ 2016 03 03, 19:42)
Sveikos.

Aš po apsilankymo pas savo gydytoją. Tai jei savaitgalį nepagimdau, pirmadieniui parašytas siuntimas į ligoninę ir ten jau spręs, ką daryti. Galvytė sakė jau įsistačius, turėčiau kaip ir gimdyt  smile.gif Vakar visą dieną kankino paruošiamieji, naktį vis pabusdavau nuo nugaros skausmo kaip per mm, bet ryte viskas pasibaigė. Toliau laukiu gimdymo požymių. Tik šiek tiek nejauku, kad vyro nėra namie, grįš tik šeštadienį.



Man irgi karts nuo karto buna paruošiamieji, bet po valandos kitos praeina ir vėl nieko schmoll.gif tai ryt einu tikrintis vandenis, jei viskas gerai paleis iki gimdymo arba antradienio, nes antradienį jau guldys ir skatins, jei niekas iki tol neįvyks ax.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujoms mamytėms wub.gif 4u.gif
Džiaugiuosi sklandžiais gimdymais ir CP 4u.gif

Gal kovinukėse turėsim Kaziuką ar Kazytę? bigsmile.gif

Pas mane tyla, ramuma, jokių paruošiamųjų blush2.gif Terminas 03.08 - 11 doh.gif Nuo pirmadienio pradėjau labai tinti, ypač kojos...tai guliu praktiškai kiaurą dieną-naktį doh.gif Geriu Steponėno arbatą, bet vakare kojos vis tiek kaip kaladės...skauda nuo gulėjimo abu klubų kaulų puses, ant nugaros neatsigulsi, nes oro trūksta doh.gif kojų pakelt aukščiau, kad tinimas praeitų, nepajėgiu doh.gif kaip pavargau nežmoniškai blink.gif ir baltai pavydžiu jau pagimdžiusioms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2016 03 04, 10:47)
Sveikinimai naujoms mamytėms  wub.gif  4u.gif
Džiaugiuosi sklandžiais gimdymais ir CP  4u.gif

Gal kovinukėse turėsim Kaziuką ar Kazytę?  bigsmile.gif

Pas mane tyla, ramuma, jokių paruošiamųjų  blush2.gif Terminas 03.08 - 11  doh.gif Nuo pirmadienio pradėjau labai tinti, ypač kojos...tai guliu praktiškai kiaurą dieną-naktį  doh.gif Geriu Steponėno arbatą, bet vakare kojos vis tiek kaip kaladės...skauda nuo gulėjimo abu klubų kaulų puses, ant nugaros neatsigulsi, nes oro trūksta  doh.gif  kojų pakelt aukščiau, kad tinimas praeitų, nepajėgiu  doh.gif  kaip pavargau nežmoniškai  blink.gif  ir baltai pavydžiu jau pagimdžiusioms  wub.gif

Ech, te balioną už sunkumus 4u.gif Užjaučiu; pamenu savo antro nėštumo pabaigą va taip - ištinusios kojos, nei atsigult, nei pakelt, nei normalių batų apsiaut. Dar ir rankos kaip bandelės buvo. Ir visa tai lydima nuolatinių tirpimų. Ui.

Važiuoju pas gydytoją apžiūrai. Su vyru. O jis - šiandienos varduvininkas rolleyes.gif Nors man dar formaliai trūksta vienos dienos, bet mielai sutikčiau būti išlukštenta smile.gif
Nuolat maudena pilvo apačią ir uodegikaulį, o kartkartėmis gaunu keistą pojūtį į gimdos kaklelį (tikriausiai) - suspazmuoja lyg ežiukas spraustųsi. O ir kojos patinusios, ne dramatiškai, bet...
Atsakyti
Martite, sveikinimai 4u.gif koks mazutis gime, jau maniske maza, bet tavo vyrukas os viso mazuciukas. Smagu kad gerai valgo smile.gif

Sveikinimai amandai ir katalejai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juratikas @ 2016 03 04, 10:47)
Sveikinimai naujoms mamytėms  wub.gif  4u.gif
Džiaugiuosi sklandžiais gimdymais ir CP  4u.gif

Gal kovinukėse turėsim Kaziuką ar Kazytę?  bigsmile.gif

Pas mane tyla, ramuma, jokių paruošiamųjų  blush2.gif Terminas 03.08 - 11  doh.gif Nuo pirmadienio pradėjau labai tinti, ypač kojos...tai guliu praktiškai kiaurą dieną-naktį  doh.gif Geriu Steponėno arbatą, bet vakare kojos vis tiek kaip kaladės...skauda nuo gulėjimo abu klubų kaulų puses, ant nugaros neatsigulsi, nes oro trūksta  doh.gif  kojų pakelt aukščiau, kad tinimas praeitų, nepajėgiu  doh.gif  kaip pavargau nežmoniškai  blink.gif  ir baltai pavydžiu jau pagimdžiusioms  wub.gif


Aš irgi pradėjus buvau labai tinti, pirštai kaip bulkutės buvo ir kojas į batus vos įkišdavau, bet jau antra savaitė išgeriu dapie 3 l vandens per dieną, tai labai mažai pradėjau tinti, pažiūrėk kiek suvartoji skysčių, gal per mažai, nes jei labai tinsti reikia sakė dar daugiau vandens gerti. o šiaip stiprybės su tinimais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti



Linoze, sveikinimai! flirt.gif
Atsakyti