Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

sveikos 4u.gif

su pavasariu ir su mūsų mėnesiuku wub.gif

ui kaip smalsu kas šią savaitėlę pabyrės, nes praeitą tai daug veiksmo buvo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rabaciene.k @ 2016 02 29, 20:59)
O man šiandien pradėjo tarpukojį skaudėt, spaudimas toks nemažas jaučiasi, sakau, gal jau greit lelius atkeliaus?  unsure.gif sunku net vaikščiot...

aš šian visą naktį varčiaus, tai jau taaaaip žiauriai klyną tempė, nu dar nera buvę taip, kad skaudėtų, matyt galas jau man artėja lotuliukas.gif
Atsakyti
Su pavasariu thumbup.gif

Na mane jau šiandien aplankė midwife,patikrino spaudimą tai puse velnio toks visai,šlapimą patikrino tai rado šiek tiek proteino,bet gal čia dėl to kad vakar vakare išėjo kamštis,tai rytoj vėl atvažiuos,nes turiu but stebima iki pat gimdymo. Na jei iki kovo 7 panele neislys, tai kovo 8d.jau skatins mane blush2.gif
Atsakyti
Sveikinu visas naujas mamas 4u.gif As facebook paskaitau, o iki cia jau dazniausiai neprisiruosiu doh.gif

QUOTE(rabaciene.k @ 2016 02 29, 19:59)
O man šiandien pradėjo tarpukojį skaudėt, spaudimas toks nemažas jaučiasi, sakau, gal jau greit lelius atkeliaus?  unsure.gif sunku net vaikščiot...

man taip jau virs savaites, sake galva isistatineja. kazkaip labiau popiet skaudet pradeda, nakti dar buna jauciu versdamasi ar i tualeta eidama, o ryte atsikeliu lyg niekur nieko. Toks spaudimas, kad norisi kojas skest, kad palengvetu, skauda vaiksciot, atrodo spaudzia pusle zemyn ir klyno kaulus i sonus. Vakar vakare is vis tragedija buvo, o ryte vel viskas ok. as galvoju gal kazkaip negerai ta galva istatineja, del to pilnai neistato dar ir skauda taip. Gimdymo sake nereiskia, net kai jau pilnai istato galva nereiskia kad tuoj gimdysi.. Jei ne pirmas vaikas, jie buna neisistato iki pat gimdymo, tai gal tau taip ir skauda nes kaisioja galvyte, bet isistatyt neiseina wink.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Su mūsų mėnesiukų merginos 4u.gif 4u.gif

Na aš per savaitę jau išbyrėsiu, jei nenorės mergina lysti, teks skatinti , ko nelabai norėčiau ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras.


QUOTE(waiduke @ 2016 02 29, 15:27)
Labas smile.gif

Trumpai papasakosiu apie didziaja diena smile.gif



Sveikinu 4u.gif . Smagu, kad pasidalinai savo istorija, nes jau galvojau, kad aš čia viena savo istorija dalinsiuosi biggrin.gif .

QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2016 02 29, 16:14)


O mano mazius kaip ir buvo planuota,gime penktadieni,bet ne viskas buvo taip sklandu ,kaip kad noretusi,tqi buvo reanimacijoj,bet nuo siandien mes jau kartu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sveikinimai 4u.gif . Nors ir ne viskas sklandžiai, bet jau jūs kartu wub.gif

Pagaliau prasidėjo ilgai lauktas kovo mėnuo. Kažko panikuoti pradedu, kai jau viskas bet kada gali baigtis unsure.gif . Jau net mašinai vairuoti paruošiamieji pradeda trukdyti. Tikiuosi važiuodama avarijos nepadarysiu cool.gif
Atsakyti
sveikos,

su pavasariu , galėtų jis ne tik kalendorinis būt...jau norisi saulytės smile.gif

man irgi klyną dažnai skauda ir toks spaudimas į apačia būna, bet dar neslukštensiu rolleyes.gif palauksiu šiltesnių orų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute86: 02 kovo 2016 - 07:24
Su musu menesiuku 4u.gif Kaip smagu kovinukus matyti virsuje, tik gaila, kad tema vos gyva...
Dar karta aciu uz sveikinimus 4u.gif

Supsenele, sveikinimai 4u.gif Aukit sveiki ir stiprus 4u.gif
D+M, kaip viskas jau greitai thumbup.gif Lengvo susitikimo su stebukliuku wub.gif
rabaciene.k, man budavo toks skausmas pirmo nestumo metu, jei tik daugiau pajudedavau, leliukas buvo nemazas, o si nestuma nebuvo tokio skausmo.. Skausmas prasidejo dar likus kuriam laikui iki gimdymo.. O dabar man vienas gimdymo pozymis buvo, kad pries tai nakti kokius 5 kartus lekiau tustintis, diena buvo ramuma, o kita nakti nubego vandenys..

Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 03 02, 09:03)
Su musu menesiuku  4u.gif Kaip smagu kovinukus matyti virsuje, tik gaila, kad tema vos gyva...
Dar karta aciu uz sveikinimus  4u.gif

Supsenele, sveikinimai  4u.gif Aukit sveiki ir stiprus  4u.gif
D+M, kaip viskas jau greitai  thumbup.gif Lengvo susitikimo su stebukliuku  wub.gif
rabaciene.k, man budavo toks skausmas pirmo nestumo metu, jei tik daugiau pajudedavau, leliukas buvo nemazas, o si nestuma nebuvo tokio skausmo.. Skausmas prasidejo dar likus kuriam laikui iki gimdymo.. O dabar man vienas gimdymo pozymis buvo, kad pries tai nakti kokius 5 kartus lekiau tustintis, diena buvo ramuma, o kita nakti nubego vandenys..

Velnias, as antra savaite ta savo organizma valausi. Nu jau, sakykim, pabodo i wc lakstyt. Praeita nakti pusantros valandos saremiavau, paskui uzmigau biggrin.gif Na ir ankstoka dar, 37 savaites tik sestadieni.
Bet jau sveikatos nera, padekdie. Naktimis kaip kotletas nuo sono ant sono vartausi. Vairuoti kancia, nors stengiuosi jokiu mazochizmu neuzsiimti, bet kartais reikia ar iki gydyojos, ar i kitu reikalu kur pasokti.
Zo, laukiu to lukstenimosi ir tikiuosi, kad kita savaite bus paskutine smile.gif
Atsakyti
Na jau šiąnakt mažius kad makalavosi, galvojau išspirs ten viską. Jau net sunerimus buvau, sakau, gal kas ne taip, kad šitaip smarkiai duodasi ir taip ilgai unsure.gif na, bet apie trečią nakties nurimo.
Nurimo mamukai visi, niekas nebegimdo, reikia laukti sprogimų bumo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

atradau minutę laisvą, tai galvoju įlįsiu čia, nes per telefoną man labai nepatogu į sm lįsti ax.gif

QUOTE(giedrute86 @ 2016 02 26, 17:38)
Ar jus perkate db čiulptukus, nors vieną? su pirmąja turėjau nusipirkus,bet neprireikė, o db dar nepirkau ir galvoju reikia jo ar ne. Gal nors vieną reikia nusipirkt

aš turiu nusipirkus tuos MAM nu ir daviau vakar, tai truputį pačiunkino. Geriau jau čiulptukas, nei pirštas, kaip dičkis ištisai varydavo tą nykštį, net mozoliai buvo unsure.gif

QUOTE(waiduke @ 2016 02 29, 16:27)
Trumpai papasakosiu apie didziaja diena smile.gif


sveikinu sulaukus savo gražuolės, kuri ne tokia jau ir coliukė mirksiukas.gif wub.gif užaugs graži panelė, pamatysi mirksiukas.gif

QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2016 02 29, 17:14)
O mano mazius kaip ir buvo planuota,gime penktadieni,bet ne viskas buvo taip sklandu ,kaip kad noretusi,tqi buvo reanimacijoj,bet nuo siandien mes jau kartu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Sveikinam bendradienį 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Man irgi kaip ir Šypsenėlei, po CP vasario 26, gimė Mažutis gražutis berniukas wub.gif 2326 g. svorio ir 49 cm ūgio wub.gif wub.gif wub.gif pieno turim sočiai, valgom daug, pamperius gadinam, žodžiu augam ir užaugsim biggrin.gif su vyru juokėmės, kad mažiausias gimęs brolius praugs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

4u.gif

kas jau turejot cp, kaip jums randas ?Neskauda g.gif
man lieciant jis skaudus,ir aplinkui oda jautrus visas unsure.gif
as jau irgi nebekreipiu demesio nei man kamstis eina ,nieko doh.gif iki Velyku ridensiuos doh.gif doh.gif
Atsakyti