Įkraunama...
Įkraunama...

2016 m. kovo nėštukės

Labas

Mes gyvenam gerai, mazylis valgo, miega ir gadina pampersus biggrin.gif

As jau kaip ir visai atsigavusi, pienelio turiu, tiesa speneliai truputi nugrauzti, bet tepuosi tepaliuku ir laikau gryname ore smile.gif

Pas mane midwife atejo tik gimus leliukui, buvo jau 2kartus, dabar ateis antradieni, ir nieko po namus jos nevaiksciojo, apziuri leliuka, pasveria, eme ir krauja is kulniuko maziukui, paziurejo kaip gyja mano zaizda ir viskas. Man tai labai patinka, kad ateina i namus ir nereikia patciai su mazyliu vaziuoti, kad apziuretu smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras.

QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2016 02 25, 16:16)
Sveikutes  4u.gif
o as jau laukime ir maloniam nerime,kuris vis dideja,rytoj jau numatytas planinis cp  ax.gif

Tikriausiai jau sveikinti galima 4u.gif

QUOTE(renteda @ 2016 02 28, 18:40)
Labas

Mes gyvenam gerai, mazylis valgo, miega ir gadina pampersus biggrin.gif



Kaip jau jums smagu kartu.

Pas mane nieko naujo. Ketvirtadienį einu pas savo gydytoją, tai gal jau nusiųs į ligoninę tonus pamatuoti ir kaklelį pažiūrės. Labai jau sunkios paskutinės savaitės. Prie kojų tinimo, rankų tinimo ir pilvo skaudenimo, prisidėjo nugaros skausmai. Guodžiuosi, kad iki termino pabaigos tik savaitėlė belikus.
Papildyta:
QUOTE(giedrute86 @ 2016 02 26, 16:38)


Ar jus perkate db čiulptukus, nors vieną? su pirmąja turėjau nusipirkus,bet neprireikė, o db dar nepirkau ir galvoju reikia jo ar ne. Gal nors vieną reikia nusipirkt

Aš turiu. Jei prireiks, vyras į ligoninę atveš smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Trumpai papasakosiu apie didziaja diena smile.gif

Dar nesiruosiau gimdyti, bet sestadieni kaip tik budejo gydytoja, su kuria turejau tartis del CP, tai vaziavau susitiktu su ja, pakalbejom, nusprendem, kad kiek imanoma CP darysim arciau termino (terminas kovo 10), užrase tonus, veiklos nebuvo, tonai geri ir laimingi pabuve mieste grizom namo smile.gif Ta proga dalies nelygintu rubeliu nelieciu, tase, kuria zadejau persiziureti ir susideti paskutines smulkmenas palieku ramybeje, nes dar kelias sav negimdysiu, o ir pirmadimi pernesiojau ir skatino.. Vakare kaip visada visi nuejom miegoti, pries uzmiegant suskaudo pilva, toks keistas astrus ir trumpas skausmas nuo bambos zemyn.. Užmiau ir pabudineju nuo skausmingu saremiu, galvoju paruosiamieji. Puse pirmos einu i wc, atsistoju ir pajauciu kaip bega.... blink.gif Stengiuosi susiimti, nusiraminti, uzsidedu sauskelnes, siaip taip bandau susidelioti mintis ka reikia padaryti.. Prikeliu vaika, susirenku daiktus, dar pirmagimiui sudedu vaistus, nes jis tures kol busim ligonineje pagyventi pas tevus, pasikvieciam anyta, kad pabutu su sunum ir i trasa smile.gif Iki ligonines kokia 15 km, saremiai kas 4 min.. Toliau priimamasis, dokumentai, gimdykla, ten viska suruosia ir ta pati gydytoja su kuria kalbejau padaro CP.. 3:50 oasauli isvydo mano grazioji coliuke smile.gif Po CP atsigavau pakankamai greitai, pienelio turiu, vienas spenelis truputi su zaizdele, tai skauda maitinant, bet zinau, kad skausmas laikinas smile.gif Dabar bandom kuo geriau pratintis prie gyvenimo keturiese. Mazoji kol kas saunuole, rami mergyte. Nuo pirmu valandu smalsiai apziurineja pasauli, valgo, miega ir mazai verkia smile.gif

Linkiu visoms kuo grazesniu susitikimu su savo stebukleliais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu:)
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 02 29, 16:27)
Labas smile.gif

Trumpai papasakosiu apie didziaja diena smile.gif

Dar nesiruosiau gimdyti, bet sestadieni kaip tik budejo gydytoja, su kuria turejau tartis del CP, tai vaziavau susitiktu su ja, pakalbejom, nusprendem, kad kiek imanoma CP darysim arciau termino (terminas kovo 10), užrase tonus, veiklos nebuvo, tonai geri ir laimingi pabuve mieste grizom namo smile.gif Ta proga dalies nelygintu rubeliu nelieciu, tase, kuria zadejau persiziureti ir susideti paskutines smulkmenas palieku ramybeje, nes dar kelias sav negimdysiu, o ir pirmadimi pernesiojau ir skatino.. Vakare kaip visada visi nuejom miegoti, pries uzmiegant suskaudo pilva, toks keistas astrus ir trumpas skausmas nuo bambos zemyn.. Užmiau ir pabudineju nuo skausmingu saremiu, galvoju paruosiamieji. Puse pirmos einu i wc, atsistoju ir pajauciu kaip bega....  blink.gif Stengiuosi susiimti, nusiraminti, uzsidedu sauskelnes, siaip taip bandau susidelioti mintis ka reikia padaryti.. Prikeliu vaika, susirenku daiktus, dar pirmagimiui sudedu vaistus, nes jis tures kol busim ligonineje pagyventi pas tevus, pasikvieciam anyta, kad pabutu su sunum ir i trasa smile.gif Iki ligonines kokia 15 km, saremiai kas 4 min.. Toliau priimamasis, dokumentai, gimdykla, ten viska suruosia ir ta pati gydytoja su kuria kalbejau padaro CP.. 3:50 oasauli isvydo mano grazioji coliuke smile.gif Po CP atsigavau pakankamai greitai, pienelio turiu, vienas spenelis truputi su zaizdele, tai skauda maitinant, bet zinau, kad skausmas laikinas smile.gif Dabar bandom kuo geriau pratintis prie gyvenimo keturiese. Mazoji kol kas saunuole, rami mergyte. Nuo pirmu valandu smalsiai apziurineja pasauli, valgo, miega ir mazai verkia smile.gif

Linkiu visoms kuo grazesniu susitikimu su savo stebukleliais  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Mes planuojame, o leliukai ateina kada jiems reikia ateiti biggrin.gif 4u.gif , dar kartą sveinimai smile.gif
Atsakyti
Waiduke,sveikinimai 4u.gif 4u.gif

O mano mazius kaip ir buvo planuota,gime penktadieni,bet ne viskas buvo taip sklandu ,kaip kad noretusi,tqi buvo reanimacijoj,bet nuo siandien mes jau kartu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(waiduke @ 2016 02 29, 15:27)
Labas smile.gif

Trumpai papasakosiu apie didziaja diena smile.gif

Dar nesiruosiau gimdyti, bet sestadieni kaip tik budejo gydytoja, su kuria turejau tartis del CP, tai vaziavau susitiktu su ja, pakalbejom, nusprendem, kad kiek imanoma CP darysim arciau termino (terminas kovo 10), užrase tonus, veiklos nebuvo, tonai geri ir laimingi pabuve mieste grizom namo smile.gif Ta proga dalies nelygintu rubeliu nelieciu, tase, kuria zadejau persiziureti ir susideti paskutines smulkmenas palieku ramybeje, nes dar kelias sav negimdysiu, o ir pirmadimi pernesiojau ir skatino.. Vakare kaip visada visi nuejom miegoti, pries uzmiegant suskaudo pilva, toks keistas astrus ir trumpas skausmas nuo bambos zemyn.. Užmiau ir pabudineju nuo skausmingu saremiu, galvoju paruosiamieji. Puse pirmos einu i wc, atsistoju ir pajauciu kaip bega....  blink.gif Stengiuosi susiimti, nusiraminti, uzsidedu sauskelnes, siaip taip bandau susidelioti mintis ka reikia padaryti.. Prikeliu vaika, susirenku daiktus, dar pirmagimiui sudedu vaistus, nes jis tures kol busim ligonineje pagyventi pas tevus, pasikvieciam anyta, kad pabutu su sunum ir i trasa smile.gif Iki ligonines kokia 15 km, saremiai kas 4 min.. Toliau priimamasis, dokumentai, gimdykla, ten viska suruosia ir ta pati gydytoja su kuria kalbejau padaro CP.. 3:50 oasauli isvydo mano grazioji coliuke smile.gif Po CP atsigavau pakankamai greitai, pienelio turiu, vienas spenelis truputi su zaizdele, tai skauda maitinant, bet zinau, kad skausmas laikinas smile.gif Dabar bandom kuo geriau pratintis prie gyvenimo keturiese. Mazoji kol kas saunuole, rami mergyte. Nuo pirmu valandu smalsiai apziurineja pasauli, valgo, miega ir mazai verkia smile.gif

Linkiu visoms kuo grazesniu susitikimu su savo stebukleliais  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveikinu.
Atsakyti
O man šiandien pradėjo tarpukojį skaudėt, spaudimas toks nemažas jaučiasi, sakau, gal jau greit lelius atkeliaus? unsure.gif sunku net vaikščiot...
Atsakyti
QUOTE(rabaciene.k @ 2016 02 29, 20:59)
O man šiandien pradėjo tarpukojį skaudėt, spaudimas toks nemažas jaučiasi, sakau, gal jau greit lelius atkeliaus?  unsure.gif sunku net vaikščiot...

gal vakar tiesiog daugiau pavaiksciojot? smile.gif nes man taip buna.

pagaliau prasidejo oficialus musu menesiukas smile.gif
Atsakyti
labas,

waiduke, sveikinu susitikus su savo princese wub.gif

šypsenelė24 ir tau sveikinimai wub.gif

rabackienek, laikyk dar kojas užspaudus smile.gif gal smarkiau pasidarbavai,del to ir tempia
Atsakyti
user posted image

Sveikinu, mergaitės, pagaliau sulaukus JŪSŲ mėnesiuko 4u.gif
Smagių pirmųjų susitikimų su savo stebukliukais 4u.gif

Atsakyti
Laikau , laikau kojas suspaudus, nes dar ankstoka šiek tiek biggrin.gif nežinau, kas ten vakar buvo, bet ir naktį dar visą skaudėjo, tik paryčiais vėl normaliai jaustis pradėjau. Šiuo metu kievienas paskaudenimas jau kelia nerimą- "o gal jau?" lotuliukas.gif
Džiaugiuosi, kad saugiai praėjo ta nelabai maloni data vakarykštė, tai dabar galima ramiai laukti finišo cool.gif
Atsakyti