Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:55)
abi vienodai išmąstėt  biggrin.gif

Aš irgi idėją su laminato paklotu iš youtube "nuroviau" , kažin ar būčiau pati sumąsčius... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 25, 11:06)
Aš irgi idėją su laminato paklotu iš youtube "nuroviau" , kažin ar būčiau pati sumąsčius...  smile.gif


pasirodo, aš irgi turiu atraižų biggrin.gif
Atsakyti
Svogunus pernai išbandziau sraigej auginti ir labai patiko thumbup.gif nes nesusipešsa ju šaknys ir šeip vietos maziau uzima ,tik aš kaip ir ta bobulyte jiems sukuosenas dariau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 11:11)
pasirodo, aš irgi turiu atraižų  biggrin.gif

thumbup.gif nereiks papildomai išlaidauti. Aš irgi po vaizdinės medžiagos nudžiugau kad atraižų pas man "prisandėliuota" , gulėjo kaip balastas, dabar bent naudingai panaudotos bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(L.K. @ 2016 02 25, 09:32)
O jei mėšlo ir nedėt, bet negailint pilti visokius raugus (nes "nieko nekainuoja") - rezultatas irgi gali būti panašus.


taip, Jūs visiškai teisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 02 25, 12:00)
aš nieko neišmąsčiau, žiūriu tokią tetulę per youtube patarimai daržui


aš jos kanalą žiūriu beveik nuo pradžios, daug ko pasinaudojau

svogūnai ir porai taip auginami labai taupo vietą
aš paskui tiesiai į lysvę sodinu
pernai mažiausi svogūnai buvo apie 450 g, o keli porai rankos storumo biggrin.gif
bet pas mane geriau išsilaiko iki vasaros pabaigos svogūnai iš sėjinukų
tos didžiulius laikau maždaug iki sausio,
o daugiausiai jos naudoju į mišrainės žiemai smile.gif papjaustai porą ir jau pusė puodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:26)
aš kažkodėl tos sraigės priešininkė, net nežinau kodėl  g.gif Nu nesimpatiška ji man ir vsio  schmoll.gif



aš irgi tokios pat nesimpatijos laikausi smile.gif

svogūnus sėju į lovelius šiltnamyje. Niekur netampau, išnešu lauk jau kai sodinu į daržą. Sėju vėlai, dėl visa ko agro užmetu, nėkart nebuvo nušalę. Namie ant palangių tai jau tikrai svogūnams vietos nerasčiau schmoll.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus dėl tręšimo. Išties, kai nieko nesigaudai, tai ta daržininkystė kaip kosmosas biggrin.gif
O kas būna, kai azoto per daug? Laistant dilgėlių raugu kartą per savaitę perdaug?
Mes dar vešim mašiną juodžemio, nes būsimas daržas labai pasėdęs.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 02 25, 11:59)
aš irgi tokios pat nesimpatijos laikausi  smile.gif

Namie ant palangių tai jau tikrai svogūnams vietos nerasčiau  schmoll.gif

Neilgai anys pas man ant palangių karaliauja. Kai išdygsta dauguma, nešu į šiltnamį ir tik jei nakčiai stipresnį šaltuką prognozuoja, į garažą partempiu, o iš ryto vėl šiltnamin keliauja. Kažkaip ne taip ir daug to nešiojimo gaunasi, kaip koks pavasaris būna... Kartą didesnis šaltukas spustelėjo nei buvo prognozuotas, daigai nakvojo šiltnamyje, nuėjusi radau dalį nuleistomis ševeliūrom doh.gif Galvojau, šakės... prisižaidžiau... Bet kitą dieną vėl visi kaip kareivukai stovėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 02 25, 12:43)

O kas būna, kai azoto per daug? Laistant dilgėlių raugu kartą per savaitę perdaug?
Mes dar vešim mašiną juodžemio, nes būsimas daržas labai pasėdęs.


nitratų bus per daug daržovėse.
Taip, kartą per savaitę raugu laistyt per daug. Man atrodo, kartą per mėnesį pakaktų.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2016 02 25, 13:43)

O kas būna, kai azoto per daug? Laistant dilgėlių raugu kartą per savaitę perdaug?
Mes dar vešim mašiną juodžemio, nes būsimas daržas labai pasėdęs.

Jei vešit juodžemio, visai pirmais metais netręščiau iš viso drinks_cheers.gif
Raugu laistau dukart savaitėj, nes rauge gausu kalio ir fosforo, atsakingų už augalų žydėjimą ir vaisių nokimą.
Kai azoto per daug-gaminasi nitratai ir kaupiasi augale. Tręšit natūraliom medžiagom, galvosit, kad ekologiškos daržovės, o iš tiesų nitratai viršys normas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 02 25, 12:47)
nitratų bus per daug daržovėse.
Taip, kartą per savaitę raugu laistyt per daug. Man atrodo, kartą per mėnesį pakaktų.


Supratau, ačiū. O į tarplysvius jei pjautą vejos žolę dėti, nuolat, nitratų irgi gali per daug būti?
Atsakyti