Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas 2016 m.

QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:43)
ne apie mėšlą, bet aktualu. parnešu iš kitos temos, Iš kaimo nesupyks, ji mielai žiniom dalinasi:
Svogūnai Red Baron geriau laikosi iš sėklų. Visi svogūnai iš sėjinukų laikosi blogiau, nes iš sėklų sukaupia daugiau sausųjų medžiagų, užmiega vėliau.

buvo ten kalba, kad tų pačių svogūnų yra ir sėklų, ir sėjinukų pirkti. Tai visgi verta nors vienų ilgam laikymui nepatingėti ir pasiauginti iš sėklų.
be raudonų baronų dar labai gerai laikosi Alonso H, abeji pas mane dar nesibaigia.

Man iškart klausimas - o iš sėklų kad augint - tas sėklas bert tiesiai lauke, dirvon, ar susidaigint kambary ir paskui išsodint?

Pati ką radau - gal bus įdomu ir kitoms:
http://www.walnuts.l...ogunu_auginimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 25 vasario 2016 - 09:59
QUOTE(vilnera @ 2016 02 25, 09:53)
Man iškart klausimas - o iš sėklų kad augint - tas sėklas bert tiesiai lauke, dirvon, ar susidaigint kambary ir paskui išsodint?


kovo pradžioj į dėžutes su substratu retai išdėlioju sėklas, maždaug kas 2 cm, supurškiu vandeniu, užpilu ant viršaus dar 2 cm substrato, vėl supurškiu, kišu į maišelį ir dedu ant radiatoriaus. Išdygus dedu ant palangės. Tuos daigus šviesiai ir vėsiai augini iki gegužės, galima šiltnamyje, jei nėr šalčio, o gegužės mėn. po šalnų pavojaus išsodini į daržą
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 11:00)
kovo pradžioj į dėžutes su substratu retai išdėlioju sėklas, maždaug kas 2 cm, supurškiu vandeniu, užpilu ant viršaus  dar 2 cm substrato, vėl supurškiu, kišu į maišelį ir dedu ant radiatoriaus. Išdygus dedu ant palangės. Tuos daigus šviesiai ir vėsiai augini iki gegužės, galima šiltnamyje, jei nėr šalčio, o gegužės mėn. po šalnų pavojaus išsodini į daržą

Didelis ačiū, bandysiu ir aš taip.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:00)
kovo pradžioj į dėžutes su substratu retai išdėlioju sėklas, maždaug kas 2 cm...

Aš šiemet nusprendžiau išbandyti "sraigės" idėją:
user posted image
Tik nežinia kaip jausis svogūnai ir porai joje... Sėjau su mintim, kad bus patogiau atskirti daigelius sodinant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 25, 10:15)
Aš šiemet nusprendžiau išbandyti "sraigės" idėją



aš kažkodėl tos sraigės priešininkė, net nežinau kodėl g.gif Nu nesimpatiška ji man ir vsio schmoll.gif
nors svogūnams gal ir gerai ten bus, neturi jie tokių lapų kaip pomidorai, netrukdys vienas kitam g.gif
čia jūsų nuotrauka, ar iš interneto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 25 vasario 2016 - 10:28
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:26)
aš kažkodėl tos sraigės priešininkė, net nežinau kodėl  g.gif Nu nesimpatiška ji man ir vsio  schmoll.gif
nors svogūnams gal ir gerai ten bus, neturi jie tokių lapų kaip pomidorai, netrukdys vienas kitam  g.gif
čia jūsų nuotrauka, ar iš interneto?

Išskyrus porus ir svogūnus daugiau nieko į sraigę netupdau smile.gif Bijodama, kad sunku bus atskirti daigelius auginant dėžutėje, keletą metų augindavau atskirai kiekvieną daigelį indeliuose nuo grietinės, bet labai daug durpės reikalauja toks auginimas, o ir šiltnamyje toks indelių paradas daug vietos užima. Pastebėjau, kad nereikia jiems į šonus tokios erdvės kiek indely yra, nes šaknytė į ilgį auga, todėl ši idėja man patiko, tai nusprendžiau paeksperimentuoti smile.gif

Nuotrauka mano šio ryto fotosesijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(R&B @ 2016 02 25, 10:43)
Nuotrauka mano šio ryto fotosesijos  ax.gif


į ką sukote? į kažkokį guminį kilimėlį panašu, ar šluostę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 25 vasario 2016 - 10:45
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 11:44)
į ką sukote? į kažkokį guminį kilimėlį panašu, ar šluostę  g.gif


ne manęs klausėt, bet aš sukau į laminato paklotą melsvą. Nusipirkau metrą lotuliukas.gif Susikarpiau, bandau čiliams ir paprikoms kol kas, paskui svogūnams.
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 10:44)
į ką sukote? į kažkokį guminį kilimėlį panašu, ar šluostę  g.gif

Čia paklotas kur po laminatu klojamas, liko po remonto nepanaudoto, tai nusprendžiau daržininkystėje panaudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2016 02 25, 11:00)
kovo pradžioj į dėžutes su substratu retai išdėlioju sėklas, maždaug kas 2 cm, ...

Ach tu velnias, per tankiai savuosius susėjau.
Atsakyti
QUOTE(vija zemaite @ 2016 02 25, 10:49)
ne manęs klausėt, bet aš sukau į laminato paklotą melsvą. Nusipirkau metrą  lotuliukas.gif Susikarpiau, bandau čiliams ir paprikoms kol kas, paskui svogūnams.


abi vienodai išmąstėt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(R&B @ 2016 02 25, 10:50)
Čia paklotas kur po laminatu klojamas, liko po remonto nepanaudoto, tai nusprendžiau daržininkystėje panaudoti  biggrin.gif


nu gal svogūnus ir aš susigundysiu tupdyt į sraigę g.gif
Atsakyti
aš nieko neišmąsčiau, žiūriu tokią tetulę per youtube patarimai daržui
Atsakyti